Kdo je to?
Kdo je Zdeněk Cendra? Životopis Zdeněk Cendra, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Zdeněk Cendra?

Kdo je Zdeněk Cendra? Životopis, informace, biografie, podnikání

Zdeněk Cendra je český podnikatel a jeden z nejbohatších mužů v České republice.
Zdeněk Cendra vytvořil svůj byznys v oblasti internetového podnikání. Je vlastníkem firmy CDN77.com a několika webhostingových společností. Jeho firmy obsluhují až 10 000 serverů, které zajišťují více než polovinu z celkového provozu na českém internetu a zhruba 2 % globálního. Firma úspěšně rostla během covidového období, což je zjevné i na žebříčku nejbohatších Čechů časopisu Forbes, kde se Cendra meziročně posunul z 92. na 62. místo.
Kromě investic do internetového prostoru a technologií se Cendra také orientuje na developerský a realitní trh.
Podle žebříčku nejbohatších lidí, který každoročně sestavuje časopis Forbes, byl k roku 2021 Zdeněk Cendra 62. nejbohatším Čechem s jměním odhadovaným na více než 5 miliard.Kdo je Zdeněk Cendra? Životopis Zdeněk Cendra, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Zdeněk Cendra

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1986
Místo narození: Liberec

Líbí se stručný životopis s osobou Zdeněk Cendra? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Patos? Vzpomněli byste si co označuje výraz Olaplex? Vzpomněli byste si co znamená slovo Etický kodex? Znáte termín Chemická kotva?

Klíčová slova: kdo je Zdeněk Cendra?, lexikon, kdy se narodil Zdeněk Cendra?, podnikání, osobnost, datum narození, život, popis, zajímavosti, životopis, kde se narodil Zdeněk Cendra?, narození, informace, vysvětlení, biografie, osobnosti

Pojem Zdeněk Cendra je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Zdeněk Cendra na Google obrázcích

Hledat termín Zdeněk Cendra ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Zdeněk Cendra na Youtube

Zkusit najít frázi Zdeněk Cendra na Google.cz

Hledat pojem Zdeněk Cendra ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Cendra například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Zdeněk Cendra?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zdeněk Cendra? Kdy se narodil Zdeněk Cendra? Kde se narodil Zdeněk Cendra? Zdeněk Cendra se nachází v kategorii Podnikání

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Zdeněk Cendra řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Cendra i v jiné kategorii než je podnikání.