Kdo je to?
Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Kdo je to Arborista?

Co znamená a jaký je význam slova Arborista?

Arborista je zahradník - specialista, který se zaměřuje na dřeviny. Jeho úkolem je například odborné prořezávání dřevin, ošetření chráněných stromů, případně kácení dřevin ve ztížených podmínkách nebo pokud jsou v havarijním stavu.Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Arborista? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Leukemie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Virus Zika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Legenda? Víte co je RIP?

Klíčová slova: heslo, formulace, informace, původ slova, význam, definice, slovo, přesný výraz, synonymum, profese, lexikon, popis, přesný význam, význam pojmu, termín, pojem

Pojem Arborista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat termín Arborista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Arborista ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Arborista na Google.cz

Hledat heslo Arborista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Arborista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Arborista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Arborista? Kdo to byl Arborista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arborista? Definice pojmu Arborista se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.