Kdo je to?
Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Kdo je to Arborista?

Co znamená a jaký je význam slova Arborista?

Arborista je zahradník - specialista, který se zaměřuje na dřeviny. Jeho úkolem je například odborné prořezávání dřevin, ošetření chráněných stromů, případně kácení dřevin ve ztížených podmínkách nebo pokud jsou v havarijním stavu.Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Arborista s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Leukemie? Znáte termín Akupunktura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Legenda? Víte, co je to Zákon?

Klíčová slova: pojem, definice, wiki, synonymum, formulace, profese, Arborista, přesný výraz, přesný význam, význam slova, původ slova, co znamená, vysvětlení, termín, informace, kdo je Arborista?

Pojem Arborista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Arborista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Arborista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Arborista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Arborista ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Arborista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Arborista například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Arborista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Arborista? Kdo to byl Arborista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arborista? Definice pojmu Arborista je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.