Kdo je to?
Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Kdo je to Arborista?

Co znamená a jaký je význam slova Arborista?

Arborista je zahradník - specialista, který se zaměřuje na dřeviny. Jeho úkolem je například odborné prořezávání dřevin, ošetření chráněných stromů, případně kácení dřevin ve ztížených podmínkách nebo pokud jsou v havarijním stavu.Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Arborista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Leukemie? Znáte pojem Imigrace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Legenda? Vzpomenete si na definici slova Badoo?

Klíčová slova: profese, slovo, synonymum, odborný výraz, kdo to je, lexikon, formulace, informace, popis, co je to Arborista?, význam pojmu, pojem, etymologie, význam slova, přesný výraz, definice

Pojem Arborista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat frázi Arborista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Arborista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Arborista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Arborista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Arborista například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Arborista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Arborista? Kdo to byl Arborista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arborista? Definice pojmu Arborista se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.