Kdo je to?
Kdo je to Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arborista? Lidé, profese

Kdo je to Arborista?

Jaký je význam slova Arborista? Co to znamená?

Arborista je zahradník - specialista, který se zaměřuje na dřeviny. Jeho úkolem je například odborné prořezávání dřevin, ošetření chráněných stromů, případně kácení dřevin ve ztížených podmínkách nebo pokud jsou v havarijním stavu.Kdo je to Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arborista? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s ostatnímina Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Login? Víte, co je to Pásová pila? Vzpomněli byste si co označuje výraz Černá díra? Rozumíte pojmu Premisa?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, profese, synonymum, termín, přesný výraz, etymologie, Arborista, wiki, slovo, odborný výraz, původ slova, popis, přesný význam, formulace, přesný výraz

Pojem Arborista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Arborista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Arborista ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Arborista ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Arborista ve Wikipedii

Vyhledat heslo Arborista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Arborista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Arborista, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Arborista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arborista? Definice pojmu Arborista patří do kategorie Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Arborista v jiné sekci než profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.