Kdo je to?
Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Kdo je to Arborista?

Co znamená a jaký je význam slova Arborista?

Arborista je zahradník - specialista, který se zaměřuje na dřeviny. Jeho úkolem je například odborné prořezávání dřevin, ošetření chráněných stromů, případně kácení dřevin ve ztížených podmínkách nebo pokud jsou v havarijním stavu.Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Arborista? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Lýko? Vzpomněli byste si na význam slova Obrok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fibrom? Znáte definici termínu Kurzíva?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, kdo je Arborista?, profese, přesný význam, termín, kdo to je, Arborista, heslo, popis, pojem, informace, co je to Arborista?, význam pojmu, význam slova, wiki

Pojem Arborista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Arborista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Arborista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Arborista ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Arborista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Arborista například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Arborista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Arborista? Kdo to byl Arborista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arborista? Definice pojmu Arborista se nachází v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Arborista i v jiné kategorii než je sekce profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.