Kdo je to?
Kdo je to Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arborista? Lidé, profese

Kdo je to Arborista?

Co znamená a jaký je význam slova Arborista?

Arborista je zahradník - specialista, který se zaměřuje na dřeviny. Jeho úkolem je například odborné prořezávání dřevin, ošetření chráněných stromů, případně kácení dřevin ve ztížených podmínkách nebo pokud jsou v havarijním stavu.Kdo je to Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arborista? Lidé, profese

Definici pojmu Arborista sdílejte s dalšími lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Lýko? Znáte definici termínu Síla? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fibrom? Pamatujete si definici pojmu Piniové oříšky?

Klíčová slova: význam pojmu, etymologie, význam slova, Arborista, popis, původ slova, pojem, termín, Arborista, formulace, definice, profese, co znamená, lexikon, wiki, odborný výraz

Pojem Arborista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Arborista v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Arborista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Arborista ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Arborista na Youtube

Hledat výraz Arborista na Google.cz

Zkusit najít frázi Arborista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Arborista například v Google obrázcích, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Arborista, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Arborista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arborista? Definice pojmu Arborista je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Arborista i jinde než v sekci než v profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.