Kdo je to?
Kdo je to Únosce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Únosce? Lidé, zločin

Kdo je to Únosce?

Co znamená a jaký je význam slova Únosce?

Únosce je osoba, která se dopustila nezákonného jednání tím, že se zmocnila jiné osoby nebo více osob i přes jejich odpor. Trestní zákoník únosy dělí do různých skupin, zvlášť přísně se posuzují hromadné únosy provedené s pomocí zbraní, únosy dopravních prostředků a únosy dětí.
Únosce se této trestné činnosti dopouští hlavně pro výkupné či jako vydírání, zneužití uneseného, získání lidí pro otrockou práci nebo jako rukojmí. Únoscem často bývá rodič, který přišel o péči o dítě nebo který ho prohrál v soudní při.Kdo je to Únosce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Únosce? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Únosce? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Judikát? Znáte definici termínu Performance? Vzpomněli byste si na význam slova Spinning? Pamatujete si definici pojmu Lesní školka?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, přesný výraz, původ slova, Únosce, zločin, význam pojmu, slovo, termín, heslo, wikipedie, Únosce, pojem, význam slova, přesný výraz, přesný význam

Pojem Únosce je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Únosce

Zkusit najít termín Únosce ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Únosce ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Únosce ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Únosce ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Únosce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Únosce například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Únosce, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Únosce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Únosce? Definice pojmu Únosce patří do kategorie Zločin

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zločin.