Kdo je to?
Kdo je Petr Svěcený? Životopis Petr Svěcený, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Petr Svěcený?

Kdo je Petr Svěcený? Životopis, informace, biografie, novináři

Šéfredaktor, moderátor, komentátor. Tak by se dal představit Petr Svěcený, který od svých šestnácti let pracuje pro Českou televizi, v redakci sportu. Prim u něj hraje především fotbal a alpské lyžování. Příznivcům sportovních přenosů jako jsou například Liga mistrů, mistrovství světa anebo olympijské hry, zcela určitě jeho hlas není cizí. V roce 1996 komentoval LOH z Atlanty, kde získal zlatou medaili náš kanoista Martin Doktor. Jeho hlas nechyběl ani v případě zlaté medaile, kterou vydobyl na ZOH (2002) v Saint Lake City náš další mistr světa, akrobat Aleš Valenta. Petr Svěcený je také jednou z moderátorských tváří sportovního zpravodajství ČT Branky, body, vteřiny.
Výčet jeho aktivit tímto nekončí. Pustil se i do dramaturgie magazínu extrémních sportů Maxtreme, probíhajících také na ČT. Po celé čtyři roky (2005-2009) běžel na ČT pořad Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit. I zde se Petr Svěcený představil, jako moderátorská jednička. Mezi jeho další aktivity patří i dramaturgická práce v redakci 02 TV Sport, kde vede redakčně fotbalový tým.
Jako malé dítě se Petr Svěcený věnoval nejenom sportu, ale také rád zpíval a hrál na některé hudební nástroje. Působí ve skupině RET společně se svým kolegou z ČT, Vojtěchem Bernatským. V mezidobí pracoval v managementu FK Mladá Boleslav. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. V současnosti se aktivně věnuje tenisu, golfu, fotbalu a lyžování. Je rozvedený, má dceru Kristýnku.Kdo je Petr Svěcený? Životopis Petr Svěcený, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Petr Svěcený

Národnost: česká
Datum narození: 14. června 1974

Líbí se stručný životopis s osobou Petr Svěcený? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Šlehačka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Detenční zařízení? Víte co je Dekadentní? Znáte termín Sieg Heil?

Klíčová slova: Petr Svěcený, národnost, novináři, novináři, biografie, život, Petr Svěcený, osobnost, popis, datum narození, lexikon, vysvětlení, kdy se narodil Petr Svěcený?, wikipedie, kdo je Petr Svěcený?, informace

Pojem Petr Svěcený je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít výraz Petr Svěcený na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Petr Svěcený na Google.cz

Hledat videa s názvem Petr Svěcený na Youtube

Najít výraz Petr Svěcený ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Petr Svěcený v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Svěcený například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Petr Svěcený?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Petr Svěcený? Kdy se narodil Petr Svěcený? Petr Svěcený se nachází v kategorii Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Petr Svěcený například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Svěcený i v jiné kategorii než je novináři.