Kdo je to?
Kdo je to Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Alexander Babiš?

Kdo je to Alexander Babiš? Stručný životopis

Alexandr Babiš je bratr Andreje Babiše, předsedy vlády ČR a také významný slovenský podnikatel. Jeho původním působištěm byl podnik Omnia, jehož hlavní náplní byl dovoz a vývoz především spotřební techniky. Státní bezpečnost ho ve svých spisech vedla jako spolupracovníka.
Po sametové revoluci pracoval v bankovnictví a také ve slovenském Agrofertu jako finanční ředitel. I Alexander Babiš byl obžalován za podvod ve firmě ČEZ Slovensko, obžaloby byl však zproštěn.Kdo je to Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, lidé, osobnosti z podnikání

Tento text (Alexander Babiš) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Alexander Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. prosince 1961
Místo narození: Bratislava

Znáte pojem Chemická kotva? Vzpomněli byste si na význam slova Průsečík? Víte, co je to SIPO? Znáte pojem Sniffing?

Klíčová slova: význam, přesný výraz, význam slova, popis, formulace, podnikání, heslo, informace, slovo, synonymum, kdo to je, pojem, kdo je Alexander Babiš?, co znamená, popis

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Alexander Babiš? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Alexander Babiš? Kdo to byl Alexander Babiš? Kdy se narodil Alexander Babiš? Kde se narodil Alexander Babiš? Alexander Babiš je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alexander Babiš dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Babiš i v jiné kategorii než je podnikání.