Kdo je to?
Kdo je Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Alexander Babiš?

Kdo je Alexander Babiš? Životopis, informace, biografie, podnikání

Alexandr Babiš je bratr Andreje Babiše, předsedy vlády ČR a také významný slovenský podnikatel. Jeho původním působištěm byl podnik Omnia, jehož hlavní náplní byl dovoz a vývoz především spotřební techniky. Státní bezpečnost ho ve svých spisech vedla jako spolupracovníka.
Po sametové revoluci pracoval v bankovnictví a také ve slovenském Agrofertu jako finanční ředitel. I Alexander Babiš byl obžalován za podvod ve firmě ČEZ Slovensko, obžaloby byl však zproštěn.Kdo je Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Alexander Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. prosince 1961
Místo narození: Bratislava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alexander Babiš sdílet s ostatními na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Konvertoplán? Pamatujete si definici pojmu Obligace? Rozumíte pojmu Motto? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hypnóza?

Klíčová slova: život, datum narození, místo narození, narození, podnikání, lexikon, Alexander Babiš, biografie, wikipedie, zajímavosti, podnikání, národnost, informace, kdo je Alexander Babiš?, Alexander Babiš, popis

Pojem Alexander Babiš je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Alexander Babiš

Zkusit najít slovo Alexander Babiš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Alexander Babiš na Google obrázcích

Najít termín Alexander Babiš ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexander Babiš ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Alexander Babiš ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexander Babiš například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Alexander Babiš? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Alexander Babiš? Kdy se narodil Alexander Babiš? Kde se narodil Alexander Babiš? Alexander Babiš je v kategorii Podnikání

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Alexander Babiš dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Babiš i v jiné kategorii než je podnikání.