Kdo je to?
Kdo je to Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Alexander Babiš?

Kdo je to Alexander Babiš? Stručný životopis

Alexandr Babiš je bratr Andreje Babiše, předsedy vlády ČR a také významný slovenský podnikatel. Jeho původním působištěm byl podnik Omnia, jehož hlavní náplní byl dovoz a vývoz především spotřební techniky. Státní bezpečnost ho ve svých spisech vedla jako spolupracovníka.
Po sametové revoluci pracoval v bankovnictví a také ve slovenském Agrofertu jako finanční ředitel. I Alexander Babiš byl obžalován za podvod ve firmě ČEZ Slovensko, obžaloby byl však zproštěn.Kdo je to Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Alexander Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. prosince 1961
Místo narození: Bratislava

Zaujala vás biografie osobnosti Alexander Babiš? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Konvertoplán? Vzpomenete si na definici slova Yogi? Rozumíte pojmu Matrix? Vzpomněli byste si na význam slova Imobilizér?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, význam slova, pojem, termín, podnikání, kdo je Alexander Babiš?, etymologie, kdo to je, synonymum, popis, definice, vysvětlení, lexikon, wiki, co znamená

Pojem Alexander Babiš je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Alexander Babiš ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexander Babiš ve Wikimedia Commons

Hledat termín Alexander Babiš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Alexander Babiš ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexander Babiš například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Alexander Babiš? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Alexander Babiš? Kdo to byl Alexander Babiš? Kdy se narodil Alexander Babiš? Kde se narodil Alexander Babiš? Alexander Babiš se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Alexander Babiš dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Babiš i v jiné kategorii než je podnikání.