Kdo je to?
Kdo je to Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Alexander Babiš?

Kdo je to Alexander Babiš? Stručný životopis

Alexandr Babiš je bratr Andreje Babiše, předsedy vlády ČR a také významný slovenský podnikatel. Jeho původním působištěm byl podnik Omnia, jehož hlavní náplní byl dovoz a vývoz především spotřební techniky. Státní bezpečnost ho ve svých spisech vedla jako spolupracovníka.
Po sametové revoluci pracoval v bankovnictví a také ve slovenském Agrofertu jako finanční ředitel. I Alexander Babiš byl obžalován za podvod ve firmě ČEZ Slovensko, obžaloby byl však zproštěn.Kdo je to Alexander Babiš? Životopis Alexander Babiš, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Alexander Babiš

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. prosince 1961
Místo narození: Bratislava

Sdílejte tuto stránku s osobností Alexander Babiš s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Dědičný hřích? Víte, co je to Talek? Rozumíte pojmu Romance? Rozumíte pojmu WiDi?

Klíčová slova: vysvětlení, odborný výraz, informace, podnikání, etymologie, wiki, popis, synonymum, přesný význam, slovo, kdo to je, termín, pojem, co znamená, původ slova, popis

Pojem Alexander Babiš je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Alexander Babiš zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Alexander Babiš ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Alexander Babiš na Youtube

Najít pojem Alexander Babiš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Alexander Babiš ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexander Babiš například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Alexander Babiš? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Alexander Babiš? Kdo to byl Alexander Babiš? Kdy se narodil Alexander Babiš? Kde se narodil Alexander Babiš? Alexander Babiš je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Alexander Babiš dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexander Babiš i v jiné kategorii než je podnikání.