Kdo je to?
Kdo je to Martin Bursík? Životopis Martin Bursík, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martin Bursík?

Kdo je to Martin Bursík? Stručný životopis

Martin Bursík je politik vystupující za Stranu zelených, jejímž byl také předsedou. Ve vládě Mirka Topolánka působil jako místopředseda vlády a ministr životního prostředí. Po odchodu ze Strany zelených založil Liberálně ekologickou stranu a stal se jejím předsedou.
Martin Bursík je absolventem Přírodovědecké Fakulty UK a má titul RNDr. Pracoval jako hydrolog, je vlastníkem poradenské firmy Ecoconsulting.Kdo je to Martin Bursík? Životopis Martin Bursík, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Martin Bursík

Národnost: česká
Datum narození: 12. srpna 1959
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Bursík? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu FKSP? Znáte termín LSD? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pranostika? Víte, co je to Tofu?

Klíčová slova: přesný význam, etymologie, kdo to je, definice, přesný výraz, slovo, politici, význam slova, wiki, Martin Bursík, termín, lexikon, formulace, heslo, popis, pojem

Pojem Martin Bursík je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Martin Bursík

Zkusit najít frázi Martin Bursík ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Martin Bursík na Google.cz

Hledat frázi Martin Bursík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Martin Bursík ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Bursík například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Martin Bursík?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Bursík? Kdo to byl Martin Bursík? Kdy se narodil Martin Bursík? Kde se narodil Martin Bursík? Martin Bursík je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Martin Bursík třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Bursík i v jiné kategorii než je politici.