Kdo je to?
Kdo je Martin Bursík? Životopis Martin Bursík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Martin Bursík?

Kdo je Martin Bursík? Životopis, informace, biografie, politici

Martin Bursík je politik vystupující za Stranu zelených, jejímž byl také předsedou. Ve vládě Mirka Topolánka působil jako místopředseda vlády a ministr životního prostředí. Po odchodu ze Strany zelených založil Liberálně ekologickou stranu a stal se jejím předsedou.
Martin Bursík je absolventem Přírodovědecké Fakulty UK a má titul RNDr. Pracoval jako hydrolog, je vlastníkem poradenské firmy Ecoconsulting.Kdo je Martin Bursík? Životopis Martin Bursík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Martin Bursík

Národnost: česká
Datum narození: 12. srpna 1959
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Bursík? s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Obstřik? Víte co je Notářská úschova? Vzpomněli byste si co označuje výraz Online hra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epilátor?

Klíčová slova: popis, informace, život, Martin Bursík, kdy se narodil Martin Bursík?, Martin Bursík, wikipedie, zajímavosti, kdo je Martin Bursík?, wiki, kde se narodil Martin Bursík?, lexikon, politici, biografie, národnost, narození

Pojem Martin Bursík je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Martin Bursík doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Martin Bursík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Martin Bursík na Google.cz

Hledat slovo Martin Bursík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Martin Bursík ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Bursík například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Martin Bursík?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Bursík? Kdy se narodil Martin Bursík? Kde se narodil Martin Bursík? Martin Bursík je v kategorii Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Martin Bursík řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Bursík i v jiné kategorii než je politici.