Kdo je to?
Kdo je Viktor Sheen? Životopis Viktor Sheen, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Viktor Sheen

Kdo je Viktor Sheen? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Viktor Sheen, vlastním jménem Viktor Dundič, je český rapper kazašského původu.
Narodil se v Kazachstánu, nicméně od velmi nízkého věku vyrůstal v České republice.
Hudbě, konkrétně rapu, se věnoval od útlého věku. Již v roce 2009 působil s kapelou Crap Crew. O rok později vydal Sheen debutový mixtape Pod povrchem. Následovaly spolupráce s řadou dalších tvůrců, zmiňme tu nejvýraznější: s Rennem Dangem vytvořili v roce 2015 Projekt Asia.
Samostatné debutové album Jungler vydal Viktor Sheen v roce 2016. Následovala spolupráce na albu Grál s dalším rapperem Jicksonem.
Průlom přišel v roce 2019 spolu s albem Černobílej svět, které vystřelilo Sheena na vrchol české hitparády. Za toto album byl také nominován na cenu Anděl. V roce 2021 zvítězil Sheen v anketě Český slavík v moderní kategorii Nejstreamovanější skladba roku. Podobný úspěch a ocenění kritiky mu přineslo i další album vydané o rok později: Barvy.
V roce 2021 poté vydal další album Příběh a sny. Jeho sólová alba jsou typická tím, že se na nich objevují i další zpěváci a rappeři a vzniká tak zajímavý mix domácí rappové scény.Kdo je Viktor Sheen? Životopis Viktor Sheen, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Viktor Sheen

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1993
Místo narození: Almaty, Kazachstán

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Viktor Sheen s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Krevní skupina? Znáte termín Majdan? Vzpomněli byste si na význam slova Vtělení? Víte, co je to Ješitnost?

Klíčová slova: osobnosti, popis, Viktor Sheen, kde se narodil Viktor Sheen?, národnost, Viktor Sheen, hudba, informace, kdy se narodil Viktor Sheen?, lexikon, kdo je Viktor Sheen?, zajímavosti, osobnost, datum narození, biografie, vysvětlení

Pojem Viktor Sheen je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Viktor Sheen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Viktor Sheen na Google.cz

Najít heslo Viktor Sheen ve Wikipedii

Zkusit najít Viktor Sheen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Viktor Sheen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Viktor Sheen například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Viktor Sheen? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Viktor Sheen? Kdy se narodil Viktor Sheen? Kde se narodil Viktor Sheen? Viktor Sheen se nachází v kategorii Hudba

Kategorie hudba, kytara slonová kost, viktor Sheen, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Viktor Sheen třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Viktor Sheen i v jiné kategorii než je hudba.