Kdo je to?
Kdo je Sergey Brin? Životopis Sergey Brin, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Sergey Brin?

Kdo je Sergey Brin? Životopis, informace, biografie, podnikání

Sergey Brin, celým jménem Sergej Michailovič Brin, je jeden ze spoluzakladatelů společnosti Google (společně s Larry Pagem). Tato společnost je provozovatelem úspěšného vyhledávače Google. Spolu s rodiči emigroval z Ruska do USA a po zvládnutí angličtiny byl výborným studentem. Věnoval se především matematice a informatice. Ty pak studoval na Stanfordu. Zde se spřátelil s Larrym Pagem a společně vytvořili jeden z prvních vyhledávačů. Ten pak zdokonalili a založili na klíčových slovech.
Ve společné firmě Google byl Sergey Brin ředitelem speciálních projektů. Po obrovských úspěších s AdWords, Gmailem, Google mapami a Google Earth a operačním systémem Android vytvořili společnost Alphabet, která spojuje všechny jejich projekty.Kdo je Sergey Brin? Životopis Sergey Brin, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Sergey Brin

Národnost: Rusko, USA
Datum narození: 21. srpna 1973
Místo narození: Moskva

Zaujala vás biografie osobnosti Sergey Brin? Potom se podělte s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fajitas? Vzpomenete si na definici slova Velezrada? Víte, co je to Klevela? Vzpomněli byste si na význam slova Poslední soud?

Klíčová slova: wikipedie, místo narození, podnikání, Sergey Brin, datum narození, podnikání, lexikon, zajímavosti, wiki, biografie, osobnosti, vysvětlení, narození, život, kdo je Sergey Brin?, kde se narodil Sergey Brin?

Pojem Sergey Brin je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Sergey Brin ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Sergey Brin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Sergey Brin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Sergey Brin na Google obrázcích

Hledat pojem Sergey Brin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sergey Brin například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Sergey Brin?

Právě jste zjistili Kdo je to Sergey Brin? Kdy se narodil Sergey Brin? Kde se narodil Sergey Brin? Sergey Brin patří do kategorie Podnikání

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Sergey Brin třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sergey Brin i v jiné kategorii než je podnikání.