Kdo je to?
Kdo je to Sergey Brin? Životopis Sergey Brin, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Sergey Brin?

Kdo je to Sergey Brin? Stručný životopis

Sergey Brin, celým jménem Sergej Michailovič Brin, je jeden ze spoluzakladatelů společnosti Google (společně s Larry Pagem). Tato společnost je provozovatelem úspěšného vyhledávače Google. Spolu s rodiči emigroval z Ruska do USA a po zvládnutí angličtiny byl výborným studentem. Věnoval se především matematice a informatice. Ty pak studoval na Stanfordu. Zde se spřátelil s Larrym Pagem a společně vytvořili jeden z prvních vyhledávačů. Ten pak zdokonalili a založili na klíčových slovech.
Ve společné firmě Google byl Sergey Brin ředitelem speciálních projektů. Po obrovských úspěších s AdWords, Gmailem, Google mapami a Google Earth a operačním systémem Android vytvořili společnost Alphabet, která spojuje všechny jejich projekty.Kdo je to Sergey Brin? Životopis Sergey Brin, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Sergey Brin

Národnost: Rusko, USA
Datum narození: 21. srpna 1973
Místo narození: Moskva

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sergey Brin s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Adblue? Rozumíte pojmu Borelióza? Víte, co je to Erb? Znáte pojem Glukopur?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, kdo je Sergey Brin?, slovo, kdo to je, popis, definice, synonymum, popis, odborný výraz, wiki, heslo, pojem, význam slova, přesný význam, význam pojmu

Pojem Sergey Brin je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Sergey Brin na Google.cz

Hledat heslo Sergey Brin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Sergey Brin ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Sergey Brin ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sergey Brin například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Sergey Brin? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sergey Brin? Kdo to byl Sergey Brin? Kdy se narodil Sergey Brin? Kde se narodil Sergey Brin? Sergey Brin se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Sergey Brin dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sergey Brin i v jiné kategorii než je podnikání.