Kdo je to?
Kdo je to Spolupachatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spolupachatel? Lidé, zločin

Spolupachatel

Jaký je význam slova Spolupachatel? Co to znamená?

Pachatel je člověk, který se dopustil nějakého trestného činu. Spolupachatel je potom osoba, která se na tomto trestném činu taktéž podílela. Přičemž právní definice říká, že pokud se na trestném činu podílí dvě a více osob, pak každá z těchto osob za trestný čin zodpovídá, jako by jej spáchala sama.
Výraz spolupachatel tedy označuje pachatele trestného činu, kterého se dopustilo více lidí.
Jde o české slovo - složeninu vzniklou ze slov spolu a pachatel.Kdo je to Spolupachatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spolupachatel? Lidé, zločin

Zaujala vás definice pojmu Spolupachatel? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Inulin? Vzpomenete si na definici slova Akcie? Pamatujete si definici pojmu Torx? Vzpomněli byste si na význam slova IMEI?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, pojem, přesný význam, zločin, wikipedie, popis, význam pojmu, původ slova, přesný výraz, význam, vysvětlení, Spolupachatel, Spolupachatel, význam slova, zločin

Pojem Spolupachatel je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Spolupachatel ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Spolupachatel ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Spolupachatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Spolupachatel na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Spolupachatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Spolupachatel například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Spolupachatel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Spolupachatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spolupachatel? Definice pojmu Spolupachatel patří do sekce Zločin

Sepsáno redaktory Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Spolupachatel i jinde než v sekci než v zločin.