Kdo je to?
Kdo je to Vilém Čok? Životopis Vilém Čok, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Vilém Čok?

Kdo je to Vilém Čok? Stručný životopis

Vilém Čok je zpěvák, hudebník – baskytarista a vystupuje také jako bavič. V hudební oblasti začínal s vlastním punkovým triem Zikkurat, odkud později přestoupil do Pražského výběru. Po jeho zákazu se stal členem skupiny Moped. Po návratu do Pražského Výběru dále hostoval v jiných skupinách, například jako zpěvák nebo baskytarista ve skupině Michala Pavlíčka Stromboli. Když se rozpadla jím vytvořená skupina Nová Růže, založil Vilém Čok skupinu Delirium tremens. Členem Pražského výběru byl až do jeho rozpadu.
Zpívá ve skupině ByPass, účinkuje také v řadě muzikálů jako Obraz Doriana Graye, Excalibur a dalších.Kdo je to Vilém Čok? Životopis Vilém Čok, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Vilém Čok

Národnost: česká
Datum narození: 7. září 1961
Místo narození: Mladá Boleslav

Popis osobnosti Vilém Čok můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Excel? Rozumíte pojmu Fajitas? Vzpomněli byste si na význam slova Ragby? Znáte pojem Rozdvojená osobnost?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, etymologie, heslo, slovo, co znamená, hudba, přesný význam, definice, kdo je Vilém Čok?, kdo to je, vysvětlení, pojem

Pojem Vilém Čok je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Vilém Čok v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Vilém Čok ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Vilém Čok v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Vilém Čok na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vilém Čok ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vilém Čok například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Vilém Čok?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vilém Čok? Kdo to byl Vilém Čok? Kdy se narodil Vilém Čok? Kde se narodil Vilém Čok? Vilém Čok patří do sekce hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vilém Čok kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vilém Čok i v jiné kategorii než je hudba.