Kdo je to?
Kdo je to Vilém Čok? Životopis Vilém Čok, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Vilém Čok?

Kdo je to Vilém Čok? Stručný životopis

Vilém Čok je zpěvák, hudebník – baskytarista a vystupuje také jako bavič. V hudební oblasti začínal s vlastním punkovým triem Zikkurat, odkud později přestoupil do Pražského výběru. Po jeho zákazu se stal členem skupiny Moped. Po návratu do Pražského Výběru dále hostoval v jiných skupinách, například jako zpěvák nebo baskytarista ve skupině Michala Pavlíčka Stromboli. Když se rozpadla jím vytvořená skupina Nová Růže, založil Vilém Čok skupinu Delirium tremens. Členem Pražského výběru byl až do jeho rozpadu.
Zpívá ve skupině ByPass, účinkuje také v řadě muzikálů jako Obraz Doriana Graye, Excalibur a dalších.Kdo je to Vilém Čok? Životopis Vilém Čok, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Vilém Čok

Národnost: česká
Datum narození: 7. září 1961
Místo narození: Mladá Boleslav

Zaujala vás biografie osobnosti Vilém Čok? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Feng shui? Víte, co je to Konspirační teorie? Vzpomněli byste si na význam slova Konfigurace? Rozumíte pojmu Holandská káva?

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, synonymum, informace, definice, význam, termín, popis, význam pojmu, kdo to je, vysvětlení, wiki, slovo, popis, formulace, původ slova

Pojem Vilém Čok je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Vilém Čok zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Vilém Čok ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Vilém Čok ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Vilém Čok ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Vilém Čok ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vilém Čok například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vilém Čok

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vilém Čok? Kdo to byl Vilém Čok? Kdy se narodil Vilém Čok? Kde se narodil Vilém Čok? Vilém Čok se nachází v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vilém Čok řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vilém Čok i v jiné kategorii než je hudba.