Kdo je to?
Kdo je to Vilém Čok? Životopis Vilém Čok, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Vilém Čok?

Kdo je to Vilém Čok? Stručný životopis

Vilém Čok je zpěvák, hudebník – baskytarista a vystupuje také jako bavič. V hudební oblasti začínal s vlastním punkovým triem Zikkurat, odkud později přestoupil do Pražského výběru. Po jeho zákazu se stal členem skupiny Moped. Po návratu do Pražského Výběru dále hostoval v jiných skupinách, například jako zpěvák nebo baskytarista ve skupině Michala Pavlíčka Stromboli. Když se rozpadla jím vytvořená skupina Nová Růže, založil Vilém Čok skupinu Delirium tremens. Členem Pražského výběru byl až do jeho rozpadu.
Zpívá ve skupině ByPass, účinkuje také v řadě muzikálů jako Obraz Doriana Graye, Excalibur a dalších.Kdo je to Vilém Čok? Životopis Vilém Čok, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Vilém Čok

Národnost: česká
Datum narození: 7. září 1961
Místo narození: Mladá Boleslav

Líbí se stručný životopis s osobou Vilém Čok? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Excel? Pamatujete si definici pojmu Osobuko? Vzpomněli byste si na význam slova Ragby? Vzpomněli byste si co znamená slovo Systolický tlak?

Klíčová slova: Vilém Čok, informace, co je to Vilém Čok?, etymologie, kdo je Vilém Čok?, co znamená, popis, popis, přesný význam, slovo, kdo to je, heslo, odborný výraz, lexikon, význam slova, wiki

Pojem Vilém Čok je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Vilém Čok ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Vilém Čok ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Vilém Čok ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Vilém Čok na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vilém Čok například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Vilém Čok? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vilém Čok? Kdo to byl Vilém Čok? Kdy se narodil Vilém Čok? Kde se narodil Vilém Čok? Vilém Čok je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Vilém Čok dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vilém Čok i v jiné kategorii než je hudba.