Kdo je to?
Kdo je Vilém Čok? Životopis Vilém Čok, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Vilém Čok

Kdo je Vilém Čok? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Vilém Čok je zpěvák, hudebník – baskytarista a vystupuje také jako bavič. V hudební oblasti začínal s vlastním punkovým triem Zikkurat, odkud později přestoupil do Pražského výběru. Po jeho zákazu se stal členem skupiny Moped. Po návratu do Pražského Výběru dále hostoval v jiných skupinách, například jako zpěvák nebo baskytarista ve skupině Michala Pavlíčka Stromboli. Když se rozpadla jím vytvořená skupina Nová Růže, založil Vilém Čok skupinu Delirium tremens. Členem Pražského výběru byl až do jeho rozpadu.
Zpívá ve skupině ByPass, účinkuje také v řadě muzikálů jako Obraz Doriana Graye, Excalibur a dalších.Kdo je Vilém Čok? Životopis Vilém Čok, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Vilém Čok

Národnost: česká
Datum narození: 7. září 1961
Místo narození: Mladá Boleslav

Tento text (Vilém Čok) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Konfitování? Víte co je Fixírka? Vzpomněli byste si na význam slova Jazyk? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tělesný trest?

Klíčová slova: popis, kde se narodil Vilém Čok?, kdy se narodil Vilém Čok?, kdo je Vilém Čok?, informace, osobnosti, místo narození, wikipedie, biografie, narození, zajímavosti, datum narození, hudba, Vilém Čok, Vilém Čok, život

Pojem Vilém Čok je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Vilém Čok v následujících zdrojích

Hledat termín Vilém Čok ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Vilém Čok ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Vilém Čok ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Vilém Čok ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Vilém Čok ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vilém Čok například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Vilém Čok? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Vilém Čok? Kdy se narodil Vilém Čok? Kde se narodil Vilém Čok? Vilém Čok patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, činely, vilém Čok, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Vilém Čok dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vilém Čok i v jiné kategorii než je hudba.