Kdo je to?
Kdo je Vilém Čok? Životopis Vilém Čok, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Vilém Čok?

Kdo je Vilém Čok? Životopis, informace, biografie, hudba

Vilém Čok je zpěvák, hudebník – baskytarista a vystupuje také jako bavič. V hudební oblasti začínal s vlastním punkovým triem Zikkurat, odkud později přestoupil do Pražského výběru. Po jeho zákazu se stal členem skupiny Moped. Po návratu do Pražského Výběru dále hostoval v jiných skupinách, například jako zpěvák nebo baskytarista ve skupině Michala Pavlíčka Stromboli. Když se rozpadla jím vytvořená skupina Nová Růže, založil Vilém Čok skupinu Delirium tremens. Členem Pražského výběru byl až do jeho rozpadu.
Zpívá ve skupině ByPass, účinkuje také v řadě muzikálů jako Obraz Doriana Graye, Excalibur a dalších.Kdo je Vilém Čok? Životopis Vilém Čok, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Vilém Čok

Národnost: česká
Datum narození: 7. září 1961
Místo narození: Mladá Boleslav

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vilém Čok s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Embargo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lipom? Vzpomněli byste si na význam slova Burka? Znáte termín Mantinel?

Klíčová slova: biografie, hudba, Vilém Čok, osobnosti, informace, zajímavosti, vysvětlení, národnost, lexikon, wiki, datum narození, hudba, osobnost, životopis, Vilém Čok, kdy se narodil Vilém Čok?

Pojem Vilém Čok je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Vilém Čok v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Vilém Čok ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Vilém Čok ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Vilém Čok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Vilém Čok ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Vilém Čok ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vilém Čok například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vilém Čok

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Vilém Čok? Kdy se narodil Vilém Čok? Kde se narodil Vilém Čok? Vilém Čok je v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Vilém Čok dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vilém Čok i v jiné kategorii než je hudba.