Kdo je to?
Kdo je to Eva Green? Životopis Eva Green, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Eva Green?

Kdo je to Eva Green? Stručný životopis

Eva Green je populární francouzská herečka. Herečkou byla i její matka Marlene Jobertová. O herectví se Eva Green zajímala již v době studií, a proto se rozhodla právě pro tento obor. K němu přidala ještě studium režie.
Začala divadelními rolemi, při kterých upoutala pozornost Bernarda Bertolucciho. Po tréninku anglického jazyka následovala role ve filmu Snílci a nominace na Evropské filmové ceny. Jejím dalším filmem byl Arsen Lupin-zloděj gentleman, následovalo Království nebeské a bondovka Casino Royale.Kdo je to Eva Green? Životopis Eva Green, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Eva Green

Národnost: Francie
Datum narození: 5. července 1980
Místo narození: Paříž

Popis osobnosti Eva Green můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Afekt? Vzpomenete si na definici slova Dynamo? Víte, co je to Iphone? Vzpomněli byste si na význam slova Fanatismus?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, pojem, etymologie, význam, termín, vysvětlení, popis, slovo, Eva Green, heslo, kdo je Eva Green?, kdo to je, původ slova, co je to Eva Green?, formulace

Pojem Eva Green je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Eva Green ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Eva Green ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Eva Green v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Eva Green ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Green například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eva Green

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Eva Green? Kdo to byl Eva Green? Kdy se narodil Eva Green? Kde se narodil Eva Green? Eva Green se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Eva Green dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Green i v jiné kategorii než je herectví.