Kdo je to?
Kdo je Eva Green? Životopis Eva Green, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Eva Green

Kdo je Eva Green? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Eva Green je populární francouzská herečka. Herečkou byla i její matka Marlene Jobertová. O herectví se Eva Green zajímala již v době studií, a proto se rozhodla právě pro tento obor. K němu přidala ještě studium režie.
Začala divadelními rolemi, při kterých upoutala pozornost Bernarda Bertolucciho. Po tréninku anglického jazyka následovala role ve filmu Snílci a nominace na Evropské filmové ceny. Jejím dalším filmem byl Arsen Lupin-zloděj gentleman, následovalo Království nebeské a bondovka Casino Royale.Kdo je Eva Green? Životopis Eva Green, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Eva Green

Národnost: francouzská
Datum narození: 5. července 1980
Místo narození: Paříž, Francie

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Eva Green sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zadní rýma? Pamatujete si definici pojmu Fosilie? Víte, co je to Musaka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Průměr?

Klíčová slova: herectví, herectví, Eva Green, lexikon, vysvětlení, osobnost, kdy se narodila Eva Green?, popis, kdo je Eva Green?, životopis, místo narození, kde se narodila Eva Green?, narození, osobnosti, biografie, život

Pojem Eva Green je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Eva Green ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Eva Green ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Eva Green ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Eva Green na Youtube

Vyhledat heslo Eva Green ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Green například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Eva Green?

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Eva Green? Kdy se narodila Eva Green? Kde se narodila Eva Green? Eva Green je v sekci Herectví

Kategorie herectví, herečka růžička, eva Green, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Eva Green dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Green i v jiné kategorii než je herectví.