Kdo je to?
Kdo je Eva Green? Životopis Eva Green, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Eva Green?

Kdo je Eva Green? Životopis, informace, biografie, herectví

Eva Green je populární francouzská herečka. Herečkou byla i její matka Marlene Jobertová. O herectví se Eva Green zajímala již v době studií, a proto se rozhodla právě pro tento obor. K němu přidala ještě studium režie.
Začala divadelními rolemi, při kterých upoutala pozornost Bernarda Bertolucciho. Po tréninku anglického jazyka následovala role ve filmu Snílci a nominace na Evropské filmové ceny. Jejím dalším filmem byl Arsen Lupin-zloděj gentleman, následovalo Království nebeské a bondovka Casino Royale.Kdo je Eva Green? Životopis Eva Green, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Eva Green

Národnost: francouzská
Datum narození: 5. července 1980
Místo narození: Paříž, Francie

Zaujala vás biografie osobnosti Eva Green? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Alter ego? Znáte definici termínu Topůrko? Víte, co je to Hlezno? Pamatujete si definici pojmu Sloveso?

Klíčová slova: kdy se narodila Eva Green?, wiki, wikipedie, Eva Green, informace, narození, biografie, herectví, Eva Green, osobnost, kdo je Eva Green?, kde se narodila Eva Green?, zajímavosti, vysvětlení, národnost, životopis

Pojem Eva Green je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Eva Green ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Eva Green ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Eva Green na Youtube

Hledat heslo Eva Green ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Green například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eva Green

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Eva Green? Kdy se narodila Eva Green? Kde se narodila Eva Green? Eva Green je v sekci Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Eva Green dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Green i v jiné kategorii než je herectví.