Kdo je to?
Kdo je to Eva Green? Životopis Eva Green, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Eva Green?

Kdo je to Eva Green? Stručný životopis

Eva Green je populární francouzská herečka. Herečkou byla i její matka Marlene Jobertová. O herectví se Eva Green zajímala již v době studií, a proto se rozhodla právě pro tento obor. K němu přidala ještě studium režie.
Začala divadelními rolemi, při kterých upoutala pozornost Bernarda Bertolucciho. Po tréninku anglického jazyka následovala role ve filmu Snílci a nominace na Evropské filmové ceny. Jejím dalším filmem byl Arsen Lupin-zloděj gentleman, následovalo Království nebeské a bondovka Casino Royale.



Kdo je to Eva Green? Životopis Eva Green, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Eva Green

Národnost: Francie
Datum narození: 5. července 1980
Místo narození: Paříž

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Eva Green? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Alter ego? Vzpomněli byste si na význam slova Veřejný zájem? Víte, co je to Herbář? Znáte definici termínu Burka?

Klíčová slova: heslo, wiki, přesný význam, synonymum, termín, přesný výraz, definice, vysvětlení, původ slova, Eva Green, co znamená, význam slova, význam pojmu, etymologie, formulace, informace

Pojem Eva Green je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Eva Green ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Eva Green ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Eva Green na Youtube

Hledat výraz Eva Green ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Green například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eva Green

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Eva Green? Kdo to byl Eva Green? Kdy se narodil Eva Green? Kde se narodil Eva Green? Eva Green je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Eva Green dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Green i v jiné kategorii než je herectví.