Kdo je to?
Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Vikář?

Co znamená a jaký je význam slova Vikář?

Vikář je v církevní hierarchii označení pro kněze zastupujícího nějakou vyšší autoritu. Existuje např. farní, generální, biskupský vikář podle toho, co přesně má na starosti. Běžně se tímto slovem rozumí kněz, který má na starosti správu několika farností.Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Tento text (Vikář) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Antispyware? Vzpomněli byste si co znamená slovo Silice? Víte co je USB? Víte co je Liftback?

Klíčová slova: přesný výraz, co je to Vikář?, odborný výraz, etymologie, původ slova, informace, kdo je Vikář?, lexikon, přesný význam, křesťanství, popis, význam pojmu, popis, termín, heslo, synonymum

Pojem Vikář je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Vikář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Vikář ve Wikipedii

Najít slovo Vikář ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Vikář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vikář například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vikář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vikář? Kdo to byl Vikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vikář? Definice pojmu Vikář je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.