Kdo je to?
Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Vikář?

Co znamená a jaký je význam slova Vikář?

Vikář je v církevní hierarchii označení pro kněze zastupujícího nějakou vyšší autoritu. Existuje např. farní, generální, biskupský vikář podle toho, co přesně má na starosti. Běžně se tímto slovem rozumí kněz, který má na starosti správu několika farností.Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vikář s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Antispyware? Vzpomněli byste si na význam slova Nuda? Víte co je USB? Znáte definici termínu Libeček?

Klíčová slova: popis, kdo to je, význam, co znamená, informace, etymologie, křesťanství, popis, slovo, wiki, definice, lexikon, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, Vikář

Pojem Vikář je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Vikář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Vikář ve Wikislovníku

Hledat frázi Vikář ve Wikipedii

Vyhledat termín Vikář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vikář například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Vikář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vikář? Kdo to byl Vikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vikář? Definice pojmu Vikář se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Vikář hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.