Kdo je to?
Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Vikář?

Co znamená a jaký je význam slova Vikář?

Vikář je v církevní hierarchii označení pro kněze zastupujícího nějakou vyšší autoritu. Existuje např. farní, generální, biskupský vikář podle toho, co přesně má na starosti. Běžně se tímto slovem rozumí kněz, který má na starosti správu několika farností.Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vikář? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Antispyware? Rozumíte pojmu Kvórum? Víte co je USB? Znáte pojem Usedlost?

Klíčová slova: křesťanství, přesný význam, etymologie, význam, pojem, popis, kdo to je, termín, popis, původ slova, heslo, Vikář, význam pojmu, přesný výraz, lexikon, odborný výraz

Pojem Vikář je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Vikář ve Wikislovníku

Vyhledat termín Vikář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Vikář ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Vikář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vikář například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Vikář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vikář? Kdo to byl Vikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vikář? Definice pojmu Vikář je v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.