Kdo je to?
Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Vikář?

Co znamená a jaký je význam slova Vikář?

Vikář je v církevní hierarchii označení pro kněze zastupujícího nějakou vyšší autoritu. Existuje např. farní, generální, biskupský vikář podle toho, co přesně má na starosti. Běžně se tímto slovem rozumí kněz, který má na starosti správu několika farností.Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vikář s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Antispam? Znáte pojem Olovnice? Pamatujete si definici pojmu Linkedin? Víte, co je to VGA?

Klíčová slova: význam pojmu, termín, co znamená, popis, definice, etymologie, přesný význam, původ slova, přesný výraz, wiki, synonymum, význam, popis, křesťanství, slovo

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Vikář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vikář? Kdo to byl Vikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vikář? Definice pojmu Vikář se nachází v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v křesťanství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.