Kdo je to?
Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Vikář?

Co znamená a jaký je význam slova Vikář?

Vikář je v církevní hierarchii označení pro kněze zastupujícího nějakou vyšší autoritu. Existuje např. farní, generální, biskupský vikář podle toho, co přesně má na starosti. Běžně se tímto slovem rozumí kněz, který má na starosti správu několika farností.Kdo je to, byl Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vikář? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Vikář? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Revitalizace? Vzpomenete si na definici slova Otevřená ekonomika? Víte co je Světelný tok? Vzpomněli byste si na význam slova Gambling?

Klíčová slova: slovo, křesťanství, přesný výraz, význam slova, co je to Vikář?, popis, definice, vysvětlení, etymologie, heslo, kdo to je, formulace, přesný význam, termín, co znamená, pojem

Pojem Vikář je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Vikář lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Vikář ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Vikář ve Wikislovníku

Najít termín Vikář na Google.cz

Hledat pojem Vikář ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vikář například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Vikář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vikář? Kdo to byl Vikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vikář? Definice pojmu Vikář je v sekci křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Vikář i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.