Kdo je to?
Kdo je to Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vikář? Lidé, křesťanství

Vikář

Jaký je význam slova Vikář? Co to znamená?

Vikář je v církevní hierarchii označení pro kněze zastupujícího nějakou vyšší autoritu. Existuje např. farní, generální, biskupský vikář podle toho, co přesně má na starosti. Běžně se tímto slovem rozumí kněz, který má na starosti správu několika farností.Kdo je to Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vikář? Lidé, křesťanství

Uvedený text s definicí slova Vikář můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Aterom? Pamatujete si definici pojmu Isofix? Víte co je OSPOD? Vzpomněli byste si co znamená slovo Imunita?

Klíčová slova: wiki, co znamená, význam pojmu, význam slova, Vikář, křesťanství, význam, slovo, přesný výraz, heslo, přesný výraz, Vikář, formulace, lexikon, pojem, synonymum

Pojem Vikář je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Vikář na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vikář ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Vikář ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Vikář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Vikář ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vikář například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Vikář, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Vikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vikář? Definice pojmu Vikář je v sekci Křesťanství

Kategorie křesťanství, kříž kostel, vikář, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.