Kdo je to?
Kdo je to Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vikář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Vikář?

Co znamená a jaký je význam slova Vikář?

Vikář je v církevní hierarchii označení pro kněze zastupujícího nějakou vyšší autoritu. Existuje např. farní, generální, biskupský vikář podle toho, co přesně má na starosti. Běžně se tímto slovem rozumí kněz, který má na starosti správu několika farností.Kdo je to Vikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vikář? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Vikář? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Revitalizace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ohmův zákon? Víte co je Světelný tok? Znáte termín Sacharidy?

Klíčová slova: význam slova, Vikář, křesťanství, definice, lexikon, odborný výraz, synonymum, křesťanství, termín, wiki, slovo, heslo, Vikář, co znamená, přesný význam, pojem

Pojem Vikář je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Vikář

Zkusit najít výraz Vikář ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Vikář ve Wikipedii

Zkusit najít termín Vikář ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Vikář na Google.cz

Zkusit najít slovo Vikář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vikář například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Vikář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Vikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vikář? Definice pojmu Vikář je v sekci Křesťanství

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.