Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Škromach? Životopis Zdeněk Škromach, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Zdeněk Škromach?

Kdo je to Zdeněk Škromach? Stručný životopis

Zdeněk Škromach je politik, člen ČSSD. Po studiu na VUT v Brně pracoval jako dělník, mistr údržby nebo energetik. K politice se přiblížil jako předseda odborové organizace. Stal se poslancem Poslanecké sněmovny PČR, byl senátorem i místopředsedou Senátu Parlamentu ČR.
Zdeněk Škromach působil také jako 1.místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí.Kdo je to Zdeněk Škromach? Životopis Zdeněk Škromach, lidé, osobnosti z politici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zdeněk Škromach s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Zdeněk Škromach

Národnost: česká
Datum narození: 31. prosince 1956
Místo narození: Hodonín

Víte, co je to Zdymadlo? Znáte pojem Bengalín? Pamatujete si definici pojmu Čtečka knih? Víte, co je to Audiokniha?

Klíčová slova: kdo je Zdeněk Škromach?, přesný výraz, význam slova, popis, termín, politici, informace, význam, heslo, synonymum, slovo, význam pojmu, kdo to je, popis, Zdeněk Škromach

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Zdeněk Škromach? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Zdeněk Škromach? Kdo to byl Zdeněk Škromach? Kdy se narodil Zdeněk Škromach? Kde se narodil Zdeněk Škromach? Zdeněk Škromach se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Zdeněk Škromach dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Škromach i v jiné kategorii než je politici.