Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Škromach? Životopis Zdeněk Škromach, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Zdeněk Škromach?

Kdo je to Zdeněk Škromach? Stručný životopis

Zdeněk Škromach je politik, člen ČSSD. Po studiu na VUT v Brně pracoval jako dělník, mistr údržby nebo energetik. K politice se přiblížil jako předseda odborové organizace. Stal se poslancem Poslanecké sněmovny PČR, byl senátorem i místopředsedou Senátu Parlamentu ČR.
Zdeněk Škromach působil také jako 1.místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí.Kdo je to Zdeněk Škromach? Životopis Zdeněk Škromach, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Zdeněk Škromach

Národnost: česká
Datum narození: 31. prosince 1956
Místo narození: Hodonín

Tento text (Zdeněk Škromach) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Lymfom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Retrospektiva? Víte co je Notifikace? Víte co je Skype?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, kdo je Zdeněk Škromach?, kdo to je, přesný význam, význam pojmu, popis, původ slova, Zdeněk Škromach, lexikon, definice, wiki, synonymum, termín, odborný výraz, etymologie

Pojem Zdeněk Škromach je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zdeněk Škromach doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Zdeněk Škromach ve Wikislovníku

Zkusit najít Zdeněk Škromach ve Wikipedii

Vyhledat heslo Zdeněk Škromach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Zdeněk Škromach ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Škromach například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Zdeněk Škromach? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zdeněk Škromach? Kdo to byl Zdeněk Škromach? Kdy se narodil Zdeněk Škromach? Kde se narodil Zdeněk Škromach? Zdeněk Škromach je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Zdeněk Škromach dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Škromach i v jiné kategorii než je politici.