Kdo je to?
Kdo je to Zdeněk Škromach? Životopis Zdeněk Škromach, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Zdeněk Škromach?

Kdo je to Zdeněk Škromach? Stručný životopis

Zdeněk Škromach je politik, člen ČSSD. Po studiu na VUT v Brně pracoval jako dělník, mistr údržby nebo energetik. K politice se přiblížil jako předseda odborové organizace. Stal se poslancem Poslanecké sněmovny PČR, byl senátorem i místopředsedou Senátu Parlamentu ČR.
Zdeněk Škromach působil také jako 1.místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí.Kdo je to Zdeněk Škromach? Životopis Zdeněk Škromach, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Zdeněk Škromach

Národnost: česká
Datum narození: 31. prosince 1956
Místo narození: Hodonín

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zdeněk Škromach s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Lymfom? Vzpomněli byste si na význam slova Kolísavý tlak? Víte co je Notifikace? Znáte definici termínu Celibát?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Zdeněk Škromach?, etymologie, význam, wiki, popis, definice, informace, heslo, kdo je Zdeněk Škromach?, význam pojmu, slovo, přesný výraz, Zdeněk Škromach, co znamená, termín

Pojem Zdeněk Škromach je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Zdeněk Škromach na Youtube

Najít termín Zdeněk Škromach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Zdeněk Škromach ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zdeněk Škromach ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Škromach například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zdeněk Škromach

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zdeněk Škromach? Kdo to byl Zdeněk Škromach? Kdy se narodil Zdeněk Škromach? Kde se narodil Zdeněk Škromach? Zdeněk Škromach se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Zdeněk Škromach řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Škromach i v jiné kategorii než je politici.