Kdo je to?
Kdo je Zdeněk Škromach? Životopis Zdeněk Škromach, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Zdeněk Škromach?

Kdo je Zdeněk Škromach? Životopis, informace, biografie, politici

Zdeněk Škromach je politik, člen ČSSD. Po studiu na VUT v Brně pracoval jako dělník, mistr údržby nebo energetik. K politice se přiblížil jako předseda odborové organizace. Stal se poslancem Poslanecké sněmovny PČR, byl senátorem i místopředsedou Senátu Parlamentu ČR.
Zdeněk Škromach působil také jako 1.místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí.Kdo je Zdeněk Škromach? Životopis Zdeněk Škromach, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Zdeněk Škromach

Národnost: česká
Datum narození: 31. prosince 1956
Místo narození: Hodonín

Líbí se stručný životopis s osobou Zdeněk Škromach? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Rapsodie? Vzpomenete si na definici slova Justiční vražda? Víte co je Omegle? Vzpomněli byste si na význam slova Velezrada?

Klíčová slova: informace, popis, místo narození, Zdeněk Škromach, kde se narodil Zdeněk Škromach?, osobnost, wikipedie, politici, biografie, Zdeněk Škromach, narození, lexikon, datum narození, zajímavosti, kdy se narodil Zdeněk Škromach?, životopis

Pojem Zdeněk Škromach je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Zdeněk Škromach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Zdeněk Škromach na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zdeněk Škromach ve Wikimedia Commons

Hledat termín Zdeněk Škromach ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Zdeněk Škromach ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeněk Škromach například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zdeněk Škromach

Právě nyní již víte Kdo je to Zdeněk Škromach? Kdy se narodil Zdeněk Škromach? Kde se narodil Zdeněk Škromach? Zdeněk Škromach je v sekci Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Zdeněk Škromach řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeněk Škromach i v jiné kategorii než je politici.