Kdo je to?
Kdo je to Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ženista? Lidé, profese

Kdo je to Ženista?

Jaký je význam slova Ženista? Co to znamená?

Ženista je voják sloužící v ženijním vojsku, které je součástí pravidelné armády. V minulých dobách se pro tohoto vojáka používal výraz sapér, pocházející z francouzštiny. Ženista se přímo neúčastní bojů, ale soustředí se na plnění zvláštních úkolů s pomocí ženijní techniky. Zajišťuje tak prostředky nebo různé stavby, které podporují bojující vojáky nebo boj umožňují. Jedná se především o odstraňování překážek a stavbu vlastních zátarasů, poškozování takových krytů nebo opevnění, která nemůže využít vlastní vojsko, budování opevnění a úprava a výstavba cest.
Ženista se tak snaží o zvýšení a zrychlení pohyblivosti vlastního vojska a o snížení mobility nepřátel. Činnosti jsou různorodé a mohou být založeny jak na budování, tak na ničení.Kdo je to Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ženista? Lidé, profese

Definici pojmu Ženista sdílejte s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Pancetta? Víte, co je to Ontologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jednoduché úročení? Rozumíte pojmu Dextróza?

Klíčová slova: co znamená, wiki, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, význam, význam slova, heslo, etymologie, profese, formulace, pojem, Ženista, původ slova, profese, definice

Pojem Ženista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Ženista v dalších zdrojích

Najít termín Ženista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Ženista ve Wikislovníku

Najít výraz Ženista na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Ženista na Youtube

Vyhledat termín Ženista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ženista například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Ženista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Ženista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ženista? Definice pojmu Ženista je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, výraz, termín, heslo řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.