Kdo je to?
Kdo je to, byl Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ženista? Lidé, profese

Kdo je to Ženista?

Co znamená a jaký je význam slova Ženista?

Ženista je voják sloužící v ženijním vojsku, které je součástí pravidelné armády. V minulých dobách se pro tohoto vojáka používal výraz sapér, pocházející z francouzštiny. Ženista se přímo neúčastní bojů, ale soustředí se na plnění zvláštních úkolů s pomocí ženijní techniky. Zajišťuje tak prostředky nebo různé stavby, které podporují bojující vojáky nebo boj umožňují. Jedná se především o odstraňování překážek a stavbu vlastních zátarasů, poškozování takových krytů nebo opevnění, která nemůže využít vlastní vojsko, budování opevnění a úprava a výstavba cest.
Ženista se tak snaží o zvýšení a zrychlení pohyblivosti vlastního vojska a o snížení mobility nepřátel. Činnosti jsou různorodé a mohou být založeny jak na budování, tak na ničení.Kdo je to, byl Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ženista? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ženista sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Tilápie? Znáte definici termínu Piniové oříšky? Vzpomněli byste si co označuje výraz Referendum? Pamatujete si definici pojmu Molekula?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, Ženista, formulace, synonymum, význam pojmu, popis, informace, pojem, profese, kdo to je, definice, význam slova, etymologie, přesný význam, lexikon

Pojem Ženista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Ženista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ženista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Ženista ve Wikislovníku

Najít slovo Ženista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ženista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ženista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ženista? Kdo to byl Ženista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ženista? Definice pojmu Ženista patří do sekce profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.