Kdo je to?
Kdo je to, byl Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ženista? Lidé, profese

Kdo je to Ženista?

Co znamená a jaký je význam slova Ženista?

Ženista je voják sloužící v ženijním vojsku, které je součástí pravidelné armády. V minulých dobách se pro tohoto vojáka používal výraz sapér, pocházející z francouzštiny. Ženista se přímo neúčastní bojů, ale soustředí se na plnění zvláštních úkolů s pomocí ženijní techniky. Zajišťuje tak prostředky nebo různé stavby, které podporují bojující vojáky nebo boj umožňují. Jedná se především o odstraňování překážek a stavbu vlastních zátarasů, poškozování takových krytů nebo opevnění, která nemůže využít vlastní vojsko, budování opevnění a úprava a výstavba cest.
Ženista se tak snaží o zvýšení a zrychlení pohyblivosti vlastního vojska a o snížení mobility nepřátel. Činnosti jsou různorodé a mohou být založeny jak na budování, tak na ničení.Kdo je to, byl Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ženista? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ženista s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Tilápie? Víte, co je to Averze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Referendum? Rozumíte pojmu Skolióza?

Klíčová slova: formulace, popis, přesný význam, informace, synonymum, lexikon, co je to Ženista?, wiki, přesný výraz, význam pojmu, význam, význam slova, kdo to je, pojem, profese, etymologie

Pojem Ženista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Ženista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Ženista ve Wikislovníku

Hledat pojem Ženista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ženista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ženista například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Ženista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ženista? Kdo to byl Ženista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ženista? Definice pojmu Ženista se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.