Kdo je to?
Kdo je to Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ženista? Lidé, profese

Ženista

Co znamená a jaký je význam slova Ženista?

Ženista je voják sloužící v ženijním vojsku, které je součástí pravidelné armády. V minulých dobách se pro tohoto vojáka používal výraz sapér, pocházející z francouzštiny. Ženista se přímo neúčastní bojů, ale soustředí se na plnění zvláštních úkolů s pomocí ženijní techniky. Zajišťuje tak prostředky nebo různé stavby, které podporují bojující vojáky nebo boj umožňují. Jedná se především o odstraňování překážek a stavbu vlastních zátarasů, poškozování takových krytů nebo opevnění, která nemůže využít vlastní vojsko, budování opevnění a úprava a výstavba cest.
Ženista se tak snaží o zvýšení a zrychlení pohyblivosti vlastního vojska a o snížení mobility nepřátel. Činnosti jsou různorodé a mohou být založeny jak na budování, tak na ničení.Kdo je to Ženista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ženista? Lidé, profese

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Kineziologie? Znáte termín Viróza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Caro? Víte, co je to Peklo?

Klíčová slova: wikipedie, přesný výraz, definice, odborný výraz, význam, význam pojmu, etymologie, lexikon, slovo, profese, co znamená, přesný význam, přesný výraz, synonymum, Ženista, informace

Pojem Ženista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ženista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Ženista ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Ženista na Google obrázcích

Najít heslo Ženista ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Ženista ve Wikislovníku

Najít heslo Ženista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ženista například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ženista

Nyní již víte Kdo je to Ženista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ženista? Definice pojmu Ženista je v sekci Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Čerstvé informace hledejte výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.