Kdo je to?
Kdo je to Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Adriana Krnáčová?

Kdo je to Adriana Krnáčová? Stručný životopis

Adriana Krnáčová je od října 2014 primátorkou hlavního města Prahy a první ženou na této pozici. Zvolena byla za hnutí ANO Andreje Babiše, a to jako nestraník. Krnáčová, přezdivaná Krnda, není v politice příliš zkušená. Pracovala mj. v české pobočce společnosti Transparency International a krátce působila jako náměstkyně ministra vnitra Milana Chovance. Ve funkci skončila v říjnu 2014, kdy byla zvolena do pražského zastupitelstva. Studovala na univerzitách v Bratislavě a v USA. Je rozvedenou matkou tří dětí. Hodnocení jejího dosavadního působení je v médiích spíše negativní až rozpačité a její pozice může být ohrožena různými složitými kauzami (Opencard, tunel Blanka apod., vše z dob působení jejích předchůdců), jimiž se musí zabývat a není zaručeno, že bude při jejich řešení úspěšná.Kdo je to Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Adriana Krnáčová

Národnost: slovenská
Datum narození: 26.9.1960
Místo narození: Bratislava

Líbí se stručný životopis s osobou Adriana Krnáčová? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kultura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Absolutismus? Rozumíte pojmu Argot? Znáte termín Balustráda?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, heslo, odborný výraz, Adriana Krnáčová, pojem, formulace, přesný význam, termín, co je to Adriana Krnáčová?, informace, slovo, politici, co znamená, přesný výraz, popis

Pojem Adriana Krnáčová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Adriana Krnáčová zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Adriana Krnáčová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Adriana Krnáčová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Adriana Krnáčová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Adriana Krnáčová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Krnáčová například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Adriana Krnáčová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Adriana Krnáčová? Kdo to byl Adriana Krnáčová? Kdy se narodil Adriana Krnáčová? Kde se narodil Adriana Krnáčová? Adriana Krnáčová je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Adriana Krnáčová řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Krnáčová i v jiné kategorii než je politici.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.