Kdo je to?
Kdo je to Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Adriana Krnáčová?

Kdo je to Adriana Krnáčová? Stručný životopis

Adriana Krnáčová je od října 2014 primátorkou hlavního města Prahy a první ženou na této pozici. Zvolena byla za hnutí ANO Andreje Babiše, a to jako nestraník. Krnáčová, přezdivaná Krnda, není v politice příliš zkušená. Pracovala mj. v české pobočce společnosti Transparency International a krátce působila jako náměstkyně ministra vnitra Milana Chovance. Ve funkci skončila v říjnu 2014, kdy byla zvolena do pražského zastupitelstva. Studovala na univerzitách v Bratislavě a v USA. Je rozvedenou matkou tří dětí. Hodnocení jejího dosavadního působení je v médiích spíše negativní až rozpačité a její pozice může být ohrožena různými složitými kauzami (Opencard, tunel Blanka apod., vše z dob působení jejích předchůdců), jimiž se musí zabývat a není zaručeno, že bude při jejich řešení úspěšná.Kdo je to Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Adriana Krnáčová

Národnost: slovenská
Datum narození: 26.9.1960
Místo narození: Bratislava

Líbí se stručný životopis s osobou Adriana Krnáčová? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kultura? Víte, co je to H.E.A.T.? Rozumíte pojmu Jojo efekt? Rozumíte pojmu Panna cotta?

Klíčová slova: Adriana Krnáčová, termín, význam slova, původ slova, přesný význam, synonymum, slovo, přesný výraz, politici, popis, definice, popis, lexikon, co znamená, pojem, etymologie

Pojem Adriana Krnáčová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Adriana Krnáčová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Adriana Krnáčová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Adriana Krnáčová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Adriana Krnáčová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Krnáčová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Adriana Krnáčová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Adriana Krnáčová? Kdo to byl Adriana Krnáčová? Kdy se narodil Adriana Krnáčová? Kde se narodil Adriana Krnáčová? Adriana Krnáčová je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Adriana Krnáčová dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Krnáčová i v jiné kategorii než je politici.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.