Kdo je to?
Kdo je to Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Adriana Krnáčová?

Kdo je to Adriana Krnáčová? Stručný životopis

Adriana Krnáčová je od října 2014 primátorkou hlavního města Prahy a první ženou na této pozici. Zvolena byla za hnutí ANO Andreje Babiše, a to jako nestraník. Krnáčová, přezdivaná Krnda, není v politice příliš zkušená. Pracovala mj. v české pobočce společnosti Transparency International a krátce působila jako náměstkyně ministra vnitra Milana Chovance. Ve funkci skončila v říjnu 2014, kdy byla zvolena do pražského zastupitelstva. Studovala na univerzitách v Bratislavě a v USA. Je rozvedenou matkou tří dětí. Hodnocení jejího dosavadního působení je v médiích spíše negativní až rozpačité a její pozice může být ohrožena různými složitými kauzami (Opencard, tunel Blanka apod., vše z dob působení jejích předchůdců), jimiž se musí zabývat a není zaručeno, že bude při jejich řešení úspěšná.Kdo je to Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Adriana Krnáčová

Národnost: slovenská
Datum narození: 26.9.1960
Místo narození: Bratislava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adriana Krnáčová s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Javascript? Znáte definici termínu Ateista? Rozumíte pojmu Lynčování? Pamatujete si definici pojmu MWh?

Klíčová slova: co znamená, politici, termín, lexikon, přesný význam, původ slova, wiki, co je to Adriana Krnáčová?, Adriana Krnáčová, kdo to je, význam slova, kdo je Adriana Krnáčová?, etymologie, informace, formulace, přesný výraz

Pojem Adriana Krnáčová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Adriana Krnáčová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Adriana Krnáčová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Adriana Krnáčová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Adriana Krnáčová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Krnáčová například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Adriana Krnáčová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Adriana Krnáčová? Kdo to byl Adriana Krnáčová? Kdy se narodil Adriana Krnáčová? Kde se narodil Adriana Krnáčová? Adriana Krnáčová se nachází v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Adriana Krnáčová dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Krnáčová i v jiné kategorii než je politici.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.