Kdo je to?
Kdo je to Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Adriana Krnáčová?

Kdo je to Adriana Krnáčová? Stručný životopis

Adriana Krnáčová je od října 2014 primátorkou hlavního města Prahy a první ženou na této pozici. Zvolena byla za hnutí ANO Andreje Babiše, a to jako nestraník. Krnáčová, přezdivaná Krnda, není v politice příliš zkušená. Pracovala mj. v české pobočce společnosti Transparency International a krátce působila jako náměstkyně ministra vnitra Milana Chovance. Ve funkci skončila v říjnu 2014, kdy byla zvolena do pražského zastupitelstva. Studovala na univerzitách v Bratislavě a v USA. Je rozvedenou matkou tří dětí. Hodnocení jejího dosavadního působení je v médiích spíše negativní až rozpačité a její pozice může být ohrožena různými složitými kauzami (Opencard, tunel Blanka apod., vše z dob působení jejích předchůdců), jimiž se musí zabývat a není zaručeno, že bude při jejich řešení úspěšná.Kdo je to Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Adriana Krnáčová

Národnost: slovenská
Datum narození: 26.9.1960
Místo narození: Bratislava

Zaujala vás biografie osobnosti Adriana Krnáčová? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kultura? Rozumíte pojmu Vakuum? Rozumíte pojmu Argot? Znáte pojem Špaletové okno?

Klíčová slova: význam, popis, termín, co znamená, vysvětlení, odborný výraz, kdo je Adriana Krnáčová?, význam slova, formulace, informace, politici, kdo to je, synonymum, pojem, lexikon, slovo

Pojem Adriana Krnáčová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Adriana Krnáčová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Adriana Krnáčová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Adriana Krnáčová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Adriana Krnáčová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Krnáčová například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adriana Krnáčová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Adriana Krnáčová? Kdo to byl Adriana Krnáčová? Kdy se narodil Adriana Krnáčová? Kde se narodil Adriana Krnáčová? Adriana Krnáčová se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Adriana Krnáčová dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Krnáčová i v jiné kategorii než je politici.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.