Kdo je to?
Kdo je Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Adriana Krnáčová

Kdo je Adriana Krnáčová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Adriana Krnáčová je od října 2014 primátorkou hlavního města Prahy a první ženou na této pozici. Zvolena byla za hnutí ANO Andreje Babiše, a to jako nestraník. Krnáčová, přezdivaná Krnda, není v politice příliš zkušená. Pracovala mj. v české pobočce společnosti Transparency International a krátce působila jako náměstkyně ministra vnitra Milana Chovance. Ve funkci skončila v říjnu 2014, kdy byla zvolena do pražského zastupitelstva. Studovala na univerzitách v Bratislavě a v USA. Je rozvedenou matkou tří dětí. Hodnocení jejího dosavadního působení je v médiích spíše negativní až rozpačité a její pozice může být ohrožena různými složitými kauzami (Opencard, tunel Blanka apod., vše z dob působení jejích předchůdců), jimiž se musí zabývat a není zaručeno, že bude při jejich řešení úspěšná.Kdo je Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Adriana Krnáčová

Národnost: slovenská
Datum narození: 26.9.1960
Místo narození: Bratislava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Adriana Krnáčová sdílet s ostatnímina webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Košer? Pamatujete si definici pojmu Den svatého Patrika? Rozumíte pojmu Vakuum? Vzpomněli byste si co znamená slovo Synonymum?

Klíčová slova: zajímavosti, kdo je Adriana Krnáčová?, národnost, vysvětlení, místo narození, lexikon, biografie, Adriana Krnáčová, datum narození, narození, osobnost, kde se narodila Adriana Krnáčová?, osobnosti, kdy se narodila Adriana Krnáčová?, politici, politici

Pojem Adriana Krnáčová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Adriana Krnáčová v dalších zdrojích

Hledat frázi Adriana Krnáčová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Adriana Krnáčová na Youtube

Hledat slovo Adriana Krnáčová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Adriana Krnáčová na Google obrázcích

Vyhledat pojem Adriana Krnáčová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Krnáčová například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adriana Krnáčová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Adriana Krnáčová? Kdy se narodila Adriana Krnáčová? Kde se narodila Adriana Krnáčová? Adriana Krnáčová se nachází v kategorii Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Adriana Krnáčová dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Krnáčová i v jiné kategorii než je politici.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.