Kdo je to?
Kdo je Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Adriana Krnáčová?

Kdo je Adriana Krnáčová? Životopis, informace, biografie, politici

Adriana Krnáčová je od října 2014 primátorkou hlavního města Prahy a první ženou na této pozici. Zvolena byla za hnutí ANO Andreje Babiše, a to jako nestraník. Krnáčová, přezdivaná Krnda, není v politice příliš zkušená. Pracovala mj. v české pobočce společnosti Transparency International a krátce působila jako náměstkyně ministra vnitra Milana Chovance. Ve funkci skončila v říjnu 2014, kdy byla zvolena do pražského zastupitelstva. Studovala na univerzitách v Bratislavě a v USA. Je rozvedenou matkou tří dětí. Hodnocení jejího dosavadního působení je v médiích spíše negativní až rozpačité a její pozice může být ohrožena různými složitými kauzami (Opencard, tunel Blanka apod., vše z dob působení jejích předchůdců), jimiž se musí zabývat a není zaručeno, že bude při jejich řešení úspěšná.Kdo je Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní údaje o osobě Adriana Krnáčová

Národnost: slovenská
Datum narození: 26.9.1960
Místo narození: Bratislava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adriana Krnáčová s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Javascript? Vzpomněli byste si co označuje výraz Platební brána? Rozumíte pojmu Lynčování? Znáte termín Meteorologie?

Klíčová slova: biografie, osobnost, životopis, kdy se narodila Adriana Krnáčová?, politici, Adriana Krnáčová, národnost, kde se narodila Adriana Krnáčová?, datum narození, informace, Adriana Krnáčová, wiki, vysvětlení, wikipedie, politici, narození

Pojem Adriana Krnáčová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Adriana Krnáčová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Adriana Krnáčová ve Wikislovníku

Najít pojem Adriana Krnáčová na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Adriana Krnáčová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Adriana Krnáčová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Krnáčová například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adriana Krnáčová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Adriana Krnáčová? Kdy se narodila Adriana Krnáčová? Kde se narodila Adriana Krnáčová? Adriana Krnáčová je v kategorii Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Adriana Krnáčová např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Krnáčová i v jiné kategorii než je politici.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.