Kdo je to?
Kdo je to Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Adriana Krnáčová?

Kdo je to Adriana Krnáčová? Stručný životopis

Adriana Krnáčová je od října 2014 primátorkou hlavního města Prahy a první ženou na této pozici. Zvolena byla za hnutí ANO Andreje Babiše, a to jako nestraník. Krnáčová, přezdivaná Krnda, není v politice příliš zkušená. Pracovala mj. v české pobočce společnosti Transparency International a krátce působila jako náměstkyně ministra vnitra Milana Chovance. Ve funkci skončila v říjnu 2014, kdy byla zvolena do pražského zastupitelstva. Studovala na univerzitách v Bratislavě a v USA. Je rozvedenou matkou tří dětí. Hodnocení jejího dosavadního působení je v médiích spíše negativní až rozpačité a její pozice může být ohrožena různými složitými kauzami (Opencard, tunel Blanka apod., vše z dob působení jejích předchůdců), jimiž se musí zabývat a není zaručeno, že bude při jejich řešení úspěšná.Kdo je to Adriana Krnáčová? Životopis Adriana Krnáčová, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Adriana Krnáčová

Národnost: slovenská
Datum narození: 26.9.1960
Místo narození: Bratislava

Tento text (Adriana Krnáčová) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Javascript? Vzpomněli byste si co označuje výraz Workout? Rozumíte pojmu Lynčování? Znáte termín Pokora?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, kdo je Adriana Krnáčová?, co znamená, slovo, kdo to je, formulace, přesný výraz, odborný výraz, pojem, Adriana Krnáčová, termín, význam, přesný význam, wiki, vysvětlení

Pojem Adriana Krnáčová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Adriana Krnáčová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Adriana Krnáčová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Adriana Krnáčová na Youtube

Najít slovo Adriana Krnáčová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Krnáčová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adriana Krnáčová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Adriana Krnáčová? Kdo to byl Adriana Krnáčová? Kdy se narodil Adriana Krnáčová? Kde se narodil Adriana Krnáčová? Adriana Krnáčová je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Adriana Krnáčová řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Krnáčová i v jiné kategorii než je politici.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.