Kdo je to?
Kdo je John Legend? Životopis John Legend, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je John Legend?

Kdo je John Legend? Životopis, informace, biografie, hudba

John Legend je americký zpěvák.
Vlastním jménem John Stephens. Od dětství hraje na piano, působil i v univerzitní kapele. Po studiích se začal pomalu prosazovat do hudební branže - ať už jako zpěvák, nebo hudebník.
Důležitá byla především jeho spolupráce s rapperem Kanye Westem, který mu jakožto producent nabídl první profesionální smlouvu a také hostoval na Legendově debutovém albu Get Lifted z roku 2004. Toto album strhlo na Johna Legenda pozornost širší veřejnosti a vyneslo mu několik ocenění. Následovala další alba, některá slavila velký úspěch, jiná byla přijata vlažněji. Jmenujme například Evolver (2008) nebo Love in the Future (2013).
John Legend často vystupuje jako hvězda televizní zábavy. Stal se tak porotcem v americké zpěvácké soutěži The Voice, svým zpěvem doprovázel řadu živých televizních přenosů nebo vystupoval na inauguraci amerického prezidenta Baracka Obama.
John Legend je držitelem několik cen Grammy a také Zlatého Globu a Oscara se píseň k oceňovanému historickému dramatu Selma.Kdo je John Legend? Životopis John Legend, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě John Legend

Národnost: americká
Datum narození: 28. prosince 1978
Místo narození: Springfield, Ohio

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou John Legend sdílet s ostatnímina Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Rozeta? Pamatujete si definici pojmu Akreditiv? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sčítanec? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lol?

Klíčová slova: hudba, wikipedie, narození, popis, lexikon, datum narození, John Legend, život, kdo je John Legend?, wiki, informace, kdy se narodil John Legend?, národnost, místo narození, kde se narodil John Legend?, hudba

Pojem John Legend je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu John Legend

Vyhledat termín John Legend v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo John Legend na Google.cz

Najít slovo John Legend ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo John Legend ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo John Legend na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo John Legend například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby John Legend

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to John Legend? Kdy se narodil John Legend? Kde se narodil John Legend? John Legend je v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka John Legend např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost John Legend i v jiné kategorii než je hudba.