Kdo je to?
Kdo je to, byl Romantik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Romantik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Romantik?

Co znamená a jaký je význam slova Romantik?

Romantik je člověk, který dokáže prožívat fantazie nebo představy, které se týkají lásky jako něčeho neobyčejného, půvabného, plného pohádkové krásy. Ve svém milostném životě se snaží takovou atmosféru navozovat. Takový cit pak vzniká mezi dvěma lidmi, když jeden myslí na toho druhého a snaží se do něj vcítit, potěšit ho.
Romantik miluje i přírodu, krásné věci, prožívá pocity naplno, sní.Kdo je to, byl Romantik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Romantik? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Romantik s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kleptomanie? Znáte pojem Plichta? Znáte pojem Windows update? Vzpomenete si na definici slova Velikonoční jízda?

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, co je to Romantik?, popis, synonymum, kdo to je, význam pojmu, slovo, definice, význam slova, heslo, původ slova, vlastnosti, význam, co znamená, etymologie

Pojem Romantik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít frázi Romantik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Romantik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Romantik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Romantik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Romantik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Romantik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Romantik? Kdo to byl Romantik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Romantik? Definice pojmu Romantik je v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).