Kdo je to?
Kdo je to, byl Romantik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Romantik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Romantik?

Co znamená a jaký je význam slova Romantik?

Romantik je člověk, který dokáže prožívat fantazie nebo představy, které se týkají lásky jako něčeho neobyčejného, půvabného, plného pohádkové krásy. Ve svém milostném životě se snaží takovou atmosféru navozovat. Takový cit pak vzniká mezi dvěma lidmi, když jeden myslí na toho druhého a snaží se do něj vcítit, potěšit ho.
Romantik miluje i přírodu, krásné věci, prožívá pocity naplno, sní.Kdo je to, byl Romantik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Romantik? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Romantik sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Akciová společnost? Víte co je Azyl? Znáte pojem Wap? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bedekr?

Klíčová slova: původ slova, pojem, co znamená, kdo to je, přesný výraz, Romantik, vysvětlení, vlastnosti, co je to Romantik?, popis, odborný výraz, definice, kdo je Romantik?, význam slova, termín, význam

Pojem Romantik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Romantik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Romantik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Romantik ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Romantik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Romantik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Romantik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Romantik? Kdo to byl Romantik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Romantik? Definice pojmu Romantik se nachází v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).