Kdo je to?
Kdo je to, byl Romantik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Romantik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Romantik?

Co znamená a jaký je význam slova Romantik?

Romantik je člověk, který dokáže prožívat fantazie nebo představy, které se týkají lásky jako něčeho neobyčejného, půvabného, plného pohádkové krásy. Ve svém milostném životě se snaží takovou atmosféru navozovat. Takový cit pak vzniká mezi dvěma lidmi, když jeden myslí na toho druhého a snaží se do něj vcítit, potěšit ho.
Romantik miluje i přírodu, krásné věci, prožívá pocity naplno, sní.Kdo je to, byl Romantik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Romantik? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Romantik? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Akciová společnost? Znáte pojem Erteple? Znáte pojem Wap? Vzpomenete si na definici slova Exodus?

Klíčová slova: formulace, informace, přesný význam, heslo, odborný výraz, význam slova, význam pojmu, co znamená, původ slova, slovo, popis, pojem, termín, význam, wiki, definice

Pojem Romantik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz Romantik ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Romantik ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Romantik ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Romantik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Romantik například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Romantik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Romantik? Kdo to byl Romantik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Romantik? Definice pojmu Romantik patří do sekce vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).