Kdo je to?
Kdo je to, byl Romantik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Romantik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Romantik?

Co znamená a jaký je význam slova Romantik?

Romantik je člověk, který dokáže prožívat fantazie nebo představy, které se týkají lásky jako něčeho neobyčejného, půvabného, plného pohádkové krásy. Ve svém milostném životě se snaží takovou atmosféru navozovat. Takový cit pak vzniká mezi dvěma lidmi, když jeden myslí na toho druhého a snaží se do něj vcítit, potěšit ho.
Romantik miluje i přírodu, krásné věci, prožívá pocity naplno, sní.Kdo je to, byl Romantik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Romantik? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Romantik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Absint? Víte co je Společenská škodlivost? Znáte pojem Uber? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nefrologie?

Klíčová slova: etymologie, termín, popis, kdo to je, odborný výraz, lexikon, vysvětlení, význam pojmu, wiki, přesný výraz, popis, co znamená, vlastnosti, heslo, Romantik, synonymum

Pojem Romantik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Romantik na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Romantik ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Romantik na Youtube

Hledat termín Romantik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Romantik například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Romantik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Romantik? Kdo to byl Romantik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Romantik? Definice pojmu Romantik se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Romantik i v jiné kategorii než v vlastnosti.