Kdo je to?
Kdo je to, byl Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dělník? Lidé, profese

Kdo je to Dělník?

Co znamená a jaký je význam slova Dělník?

Dělník je pojmenování námezdní síly, člověka, který pracuje hlavně fyzicky a jehož práce bývá namáhavá. Nepracuje samostatně, je závislý na svém zaměstnavateli. Přesnější určení dělníka se doplňuje podle vykonávané činnosti nebo oblasti, ve které pracuje – tovární dělník, lesní dělník a podobně.
Podle vzdělání nebo míry vyučení se dělníci dělí na pomocné čili nekvalifikované, nebo kvalifikované. Více dělníků tvoří dělnictvo.Kdo je to, byl Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dělník? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Dělník? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Klišé? Víte co je Angína? Rozumíte pojmu Minecraft? Vzpomněli byste si co označuje výraz Archa úmluvy?

Klíčová slova: co je to Dělník?, etymologie, profese, informace, synonymum, popis, vysvětlení, význam, význam slova, kdo to je, význam pojmu, přesný význam, wiki, slovo, Dělník, přesný výraz

Pojem Dělník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Dělník ve vyhledávači Yandex

Najít termín Dělník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Dělník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Dělník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dělník například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Dělník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dělník? Kdo to byl Dělník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dělník? Definice pojmu Dělník je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.