Kdo je to?
Kdo je to Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dělník? Lidé, profese

Kdo je to Dělník?

Jaký je význam slova Dělník? Co to znamená?

Dělník je pojmenování námezdní síly, člověka, který pracuje hlavně fyzicky a jehož práce bývá namáhavá. Nepracuje samostatně, je závislý na svém zaměstnavateli. Přesnější určení dělníka se doplňuje podle vykonávané činnosti nebo oblasti, ve které pracuje – tovární dělník, lesní dělník a podobně.
Podle vzdělání nebo míry vyučení se dělníci dělí na pomocné čili nekvalifikované, nebo kvalifikované. Více dělníků tvoří dělnictvo.Kdo je to Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dělník? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Dělník? Potom se podělte s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Klišé? Pamatujete si definici pojmu Portské víno? Rozumíte pojmu Požární sport? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kalač?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, Dělník, Dělník, odborný výraz, význam, lexikon, termín, heslo, význam pojmu, popis, pojem, wiki, co znamená, význam slova, přesný výraz

Pojem Dělník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Dělník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Dělník ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Dělník na Youtube

Zkusit najít výraz Dělník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Dělník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dělník například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Dělník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Dělník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dělník? Definice pojmu Dělník patří do kategorie Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.