Kdo je to?
Kdo je to, byl Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dělník? Lidé, profese

Kdo je to Dělník?

Co znamená a jaký je význam slova Dělník?

Dělník je pojmenování námezdní síly, člověka, který pracuje hlavně fyzicky a jehož práce bývá namáhavá. Nepracuje samostatně, je závislý na svém zaměstnavateli. Přesnější určení dělníka se doplňuje podle vykonávané činnosti nebo oblasti, ve které pracuje – tovární dělník, lesní dělník a podobně.
Podle vzdělání nebo míry vyučení se dělníci dělí na pomocné čili nekvalifikované, nebo kvalifikované. Více dělníků tvoří dělnictvo.Kdo je to, byl Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dělník? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Dělník s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Expozice? Znáte pojem Lodžie? Rozumíte pojmu Drobný hmotný majetek? Vzpomenete si na definici slova Glutamát?

Klíčová slova: wiki, slovo, etymologie, Dělník, vysvětlení, význam, heslo, profese, termín, původ slova, význam slova, synonymum, kdo je Dělník?, význam pojmu, co znamená, formulace

Pojem Dělník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Dělník ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Dělník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dělník ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Dělník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dělník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Dělník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dělník? Kdo to byl Dělník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dělník? Definice pojmu Dělník je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.