Kdo je to?
Kdo je to, byl Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dělník? Lidé, profese

Kdo je to Dělník?

Co znamená a jaký je význam slova Dělník?

Dělník je pojmenování námezdní síly, člověka, který pracuje hlavně fyzicky a jehož práce bývá namáhavá. Nepracuje samostatně, je závislý na svém zaměstnavateli. Přesnější určení dělníka se doplňuje podle vykonávané činnosti nebo oblasti, ve které pracuje – tovární dělník, lesní dělník a podobně.
Podle vzdělání nebo míry vyučení se dělníci dělí na pomocné čili nekvalifikované, nebo kvalifikované. Více dělníků tvoří dělnictvo.Kdo je to, byl Dělník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dělník? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Dělník? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Expozice? Znáte termín Rovnoběžka? Rozumíte pojmu Drobný hmotný majetek? Víte, co je to Dušnost?

Klíčová slova: co znamená, pojem, informace, co je to Dělník?, popis, význam slova, heslo, termín, kdo to je, kdo je Dělník?, definice, synonymum, Dělník, slovo, profese, přesný výraz

Pojem Dělník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Dělník lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Dělník ve Wikislovníku

Hledat heslo Dělník ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Dělník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Dělník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dělník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Dělník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dělník? Kdo to byl Dělník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dělník? Definice pojmu Dělník se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.