Kdo je to?
Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Kdo je to Statutární Zástupce?

Co znamená a jaký je význam slova Statutární Zástupce?

Statutární zástupce označuje jedince, který je oprávněn jednat jménem společnosti nebo organizace. Může se jednat o osobu v různých funkcích – předseda, jednatel, člen představenstva, vedoucí nebo jeho zástupce aj.
Statutární zástupce bývá uveden v základní dokumentaci organizace, společnosti nebo právnické osoby nebo vyplývá ze zákona. K základním dokumentům patří smlouva, zřizovací nebo zakládací listina, ústav, stanovy nebo statut či základní dokument společnosti. Zde bývají vymezeny i kompetence statutárního zástupce nebo statutárního orgánu.Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Definici slova Statutární Zástupce můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sarkasmus? Pamatujete si definici pojmu CSc? Víte co je Astenik? Vzpomněli byste si co znamená slovo SSL?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, co znamená, kdo to je, definice, synonymum, původ slova, termín, kdo je Statutární Zástupce?, význam pojmu, etymologie, podnikání, popis, odborný výraz, heslo, pojem

Pojem Statutární Zástupce je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Statutární Zástupce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Statutární Zástupce ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Statutární Zástupce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Statutární Zástupce ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Statutární Zástupce například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Statutární Zástupce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Statutární Zástupce? Kdo to byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statutární Zástupce? Definice pojmu Statutární Zástupce se nachází v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, text, definici, dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v podnikání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.