Kdo je to?
Kdo je to Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Statutární Zástupce

Co znamená a jaký je význam slova Statutární Zástupce?

Statutární zástupce označuje jedince, který je oprávněn jednat jménem společnosti nebo organizace. Může se jednat o osobu v různých funkcích – předseda, jednatel, člen představenstva, vedoucí nebo jeho zástupce aj.
Statutární zástupce bývá uveden v základní dokumentaci organizace, společnosti nebo právnické osoby nebo vyplývá ze zákona. K základním dokumentům patří smlouva, zřizovací nebo zakládací listina, ústav, stanovy nebo statut či základní dokument společnosti. Zde bývají vymezeny i kompetence statutárního zástupce nebo statutárního orgánu.Kdo je to Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Avalon? Víte co je Elektromagnetická indukce? Víte co je Sendvič? Vzpomněli byste si co označuje výraz Schizma?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, význam slova, wikipedie, význam, slovo, Statutární Zástupce, odborný výraz, lexikon, formulace, wiki, původ slova, termín, význam pojmu, přesný význam, etymologie

Pojem Statutární Zástupce je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Statutární Zástupce hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat videa s názvem Statutární Zástupce na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Statutární Zástupce ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Statutární Zástupce na Google.cz

Zkusit najít heslo Statutární Zástupce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Statutární Zástupce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Statutární Zástupce například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Statutární Zástupce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Statutární Zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statutární Zástupce? Definice pojmu Statutární Zástupce se nachází v sekci Podnikání

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výraztřeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Statutární Zástupce i v jiných kategoriích (než podnikání).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.