Kdo je to?
Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Kdo je to Statutární Zástupce?

Co znamená a jaký je význam slova Statutární Zástupce?

Statutární zástupce označuje jedince, který je oprávněn jednat jménem společnosti nebo organizace. Může se jednat o osobu v různých funkcích – předseda, jednatel, člen představenstva, vedoucí nebo jeho zástupce aj.
Statutární zástupce bývá uveden v základní dokumentaci organizace, společnosti nebo právnické osoby nebo vyplývá ze zákona. K základním dokumentům patří smlouva, zřizovací nebo zakládací listina, ústav, stanovy nebo statut či základní dokument společnosti. Zde bývají vymezeny i kompetence statutárního zástupce nebo statutárního orgánu.Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Statutární Zástupce? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Plankton? Vzpomenete si na definici slova Basejump? Víte co je Akreditiv? Vzpomněli byste si na význam slova Asketický?

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, význam pojmu, heslo, Statutární Zástupce, význam, kdo to je, kdo je Statutární Zástupce?, podnikání, termín, definice, popis, popis, informace, co znamená, pojem

Pojem Statutární Zástupce je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Statutární Zástupce ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Statutární Zástupce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Statutární Zástupce na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Statutární Zástupce ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Statutární Zástupce například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Statutární Zástupce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Statutární Zástupce? Kdo to byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statutární Zástupce? Definice pojmu Statutární Zástupce je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Statutární Zástupce i jinde než v sekci než v podnikání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.