Kdo je to?
Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Kdo je to Statutární Zástupce?

Co znamená a jaký je význam slova Statutární Zástupce?

Statutární zástupce označuje jedince, který je oprávněn jednat jménem společnosti nebo organizace. Může se jednat o osobu v různých funkcích – předseda, jednatel, člen představenstva, vedoucí nebo jeho zástupce aj.
Statutární zástupce bývá uveden v základní dokumentaci organizace, společnosti nebo právnické osoby nebo vyplývá ze zákona. K základním dokumentům patří smlouva, zřizovací nebo zakládací listina, ústav, stanovy nebo statut či základní dokument společnosti. Zde bývají vymezeny i kompetence statutárního zástupce nebo statutárního orgánu.Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Tento text (Statutární Zástupce) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sarkasmus? Vzpomenete si na definici slova Kadence? Víte co je Astenik? Vzpomněli byste si na význam slova Gabion?

Klíčová slova: formulace, kdo je Statutární Zástupce?, vysvětlení, definice, lexikon, Statutární Zástupce, popis, přesný výraz, wiki, význam, popis, pojem, informace, slovo, význam slova, synonymum

Pojem Statutární Zástupce je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Statutární Zástupce zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Statutární Zástupce ve Wikipedii

Najít pojem Statutární Zástupce na Google.cz

Hledat termín Statutární Zástupce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Statutární Zástupce na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Statutární Zástupce například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Statutární Zástupce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Statutární Zástupce? Kdo to byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statutární Zástupce? Definice pojmu Statutární Zástupce je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než podnikání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.