Kdo je to?
Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Kdo je to Statutární Zástupce?

Co znamená a jaký je význam slova Statutární Zástupce?

Statutární zástupce označuje jedince, který je oprávněn jednat jménem společnosti nebo organizace. Může se jednat o osobu v různých funkcích – předseda, jednatel, člen představenstva, vedoucí nebo jeho zástupce aj.
Statutární zástupce bývá uveden v základní dokumentaci organizace, společnosti nebo právnické osoby nebo vyplývá ze zákona. K základním dokumentům patří smlouva, zřizovací nebo zakládací listina, ústav, stanovy nebo statut či základní dokument společnosti. Zde bývají vymezeny i kompetence statutárního zástupce nebo statutárního orgánu.Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Statutární Zástupce s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sarkasmus? Víte, co je to Rituál? Víte co je Astenik? Rozumíte pojmu Boršč?

Klíčová slova: termín, Statutární Zástupce, formulace, co je to Statutární Zástupce?, kdo to je, pojem, informace, odborný výraz, kdo je Statutární Zástupce?, synonymum, slovo, co znamená, význam, přesný výraz, definice, etymologie

Pojem Statutární Zástupce je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Statutární Zástupce ve Wikislovníku

Najít výraz Statutární Zástupce ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Statutární Zástupce ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Statutární Zástupce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Statutární Zástupce například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Statutární Zástupce

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Statutární Zástupce? Kdo to byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statutární Zástupce? Definice pojmu Statutární Zástupce patří do sekce podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Statutární Zástupce hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.