Kdo je to?
Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Kdo je to Statutární Zástupce?

Co znamená a jaký je význam slova Statutární Zástupce?

Statutární zástupce označuje jedince, který je oprávněn jednat jménem společnosti nebo organizace. Může se jednat o osobu v různých funkcích – předseda, jednatel, člen představenstva, vedoucí nebo jeho zástupce aj.
Statutární zástupce bývá uveden v základní dokumentaci organizace, společnosti nebo právnické osoby nebo vyplývá ze zákona. K základním dokumentům patří smlouva, zřizovací nebo zakládací listina, ústav, stanovy nebo statut či základní dokument společnosti. Zde bývají vymezeny i kompetence statutárního zástupce nebo statutárního orgánu.Kdo je to, byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statutární Zástupce? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Statutární Zástupce sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Plankton? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cui bono? Víte co je Akreditiv? Znáte termín Dušnost?

Klíčová slova: podnikání, vysvětlení, kdo to je, lexikon, termín, původ slova, Statutární Zástupce, kdo je Statutární Zástupce?, popis, popis, co je to Statutární Zástupce?, formulace, význam pojmu, co znamená, slovo, přesný výraz

Pojem Statutární Zástupce je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Statutární Zástupce ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Statutární Zástupce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Statutární Zástupce na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Statutární Zástupce ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Statutární Zástupce například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Statutární Zástupce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Statutární Zástupce? Kdo to byl Statutární Zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statutární Zástupce? Definice pojmu Statutární Zástupce se nachází v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v podnikání.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.