Kdo je to?
Kdo je to, byl Luterán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Luterán? Lidé, křesťanství

Kdo je to Luterán?

Jaký je význam slova Luterán? Co to znamená?

Luterán je příslušník luteránské církve. Jedná se o protestantské křesťanské vyznání. Luterán vychází z odkazu protestantských reformátorů, především Martina Luthera. Často bývá nazýván také evangelíkem.
Základní normou luteránů je Bible, především její části Písmo Starého zákona a Nového zákona s vyznáním víry.Kdo je to, byl Luterán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Luterán? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Luterán? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín CO2? Znáte definici termínu Infrastruktura? Vzpomenete si na definici slova Ad hoc? Pamatujete si definici pojmu Monokultura?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný význam, informace, co je to Luterán?, význam, kdo to je, termín, popis, heslo, Luterán, vysvětlení, křesťanství, pojem, lexikon, definice, co znamená

Pojem Luterán je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Luterán ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Luterán na Google.cz

Vyhledat termín Luterán ve Wikipedii

Vyhledat pojem Luterán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Luterán například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Luterán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Luterán? Kdo to byl Luterán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Luterán? Definice pojmu Luterán je v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.