Kdo je to?
Kdo je to Luterán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Luterán? Lidé, křesťanství

Kdo je to Luterán?

Jaký je význam slova Luterán? Co to znamená?

Luterán je příslušník luteránské církve. Jedná se o protestantské křesťanské vyznání. Luterán vychází z odkazu protestantských reformátorů, především Martina Luthera. Často bývá nazýván také evangelíkem.
Základní normou luteránů je Bible, především její části Písmo Starého zákona a Nového zákona s vyznáním víry.Kdo je to Luterán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Luterán? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Luterán? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Kóma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trojčlenka? Vzpomenete si na definici slova Životospráva? Víte co je Kokain?

Klíčová slova: popis, slovo, Luterán, lexikon, co znamená, heslo, synonymum, křesťanství, informace, wikipedie, křesťanství, pojem, původ slova, formulace, přesný význam, odborný výraz

Pojem Luterán je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Luterán zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Luterán ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Luterán ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Luterán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Luterán na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Luterán například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Luterán, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Luterán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Luterán? Definice pojmu Luterán patří do kategorie Křesťanství

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Luterán v jiné sekci než křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.