Kdo je to?
Kdo je to, byl Luterán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Luterán? Lidé, křesťanství

Kdo je to Luterán?

Jaký je význam slova Luterán? Co to znamená?

Luterán je příslušník luteránské církve. Jedná se o protestantské křesťanské vyznání. Luterán vychází z odkazu protestantských reformátorů, především Martina Luthera. Často bývá nazýván také evangelíkem.
Základní normou luteránů je Bible, především její části Písmo Starého zákona a Nového zákona s vyznáním víry.Kdo je to, byl Luterán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Luterán? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Luterán s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín CO2? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolokvium? Vzpomenete si na definici slova Ad hoc? Víte co je Boccia?

Klíčová slova: co znamená, křesťanství, popis, kdo to je, heslo, význam slova, pojem, co je to Luterán?, původ slova, synonymum, odborný výraz, popis, význam, informace, lexikon, vysvětlení

Pojem Luterán je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Luterán

Hledat videa s názvem Luterán na Youtube

Zkusit najít frázi Luterán ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Luterán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Luterán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Luterán například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Luterán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Luterán? Kdo to byl Luterán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Luterán? Definice pojmu Luterán se nachází v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Luterán i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.