Kdo je to?
Kdo je Tereza Brodská? Životopis Tereza Brodská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Tereza Brodská?

Kdo je Tereza Brodská? Životopis, informace, biografie, herectví

Tereza Brodská je herečka. Jejími rodiči byli známí herci Vlastimil Brodský a Jana Brejchová. Vystudovala Státní konzervatoř v Praze a nastoupila do angažmá v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni. Odtud pokračovala do Prahy, do Činoherního klubu a Divadla Na zábradlí. V roce 1993 se stálého angažmá vzdala. Z jejích divadelních rolí je možno jmenovat například Citlivá místa, Vlastně se nic nestalo, Romeo a Julie, Largo desolato, Don Juan a další.
Tereza Brodská vyniká i v televizních a filmových rolích, své kvality prokázala v Konci básníků v Čechách, ve filmech Všichni moji blízcí, Má je pomsta, Dvojrole nebo v seriálu Ulice. Má dvě sošky Českého lva.Kdo je Tereza Brodská? Životopis Tereza Brodská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Tereza Brodská

Národnost: česká
Datum narození: 7.5.1968
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tereza Brodská sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Prognóza? Znáte pojem Prvovýstup? Vzpomněli byste si na význam slova Intrastat? Vzpomenete si na definici slova Meteorit?

Klíčová slova: kdy se narodila Tereza Brodská?, kdo je Tereza Brodská?, herectví, popis, život, osobnosti, kde se narodila Tereza Brodská?, wikipedie, herectví, lexikon, místo narození, národnost, osobnost, informace, Tereza Brodská, datum narození

Pojem Tereza Brodská je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Tereza Brodská ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Tereza Brodská ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Tereza Brodská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Tereza Brodská ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Tereza Brodská ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Brodská například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Brodská?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Tereza Brodská? Kdy se narodila Tereza Brodská? Kde se narodila Tereza Brodská? Tereza Brodská je v sekci Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Brodská řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Brodská i v jiné kategorii než je herectví.