Kdo je to?
Kdo je to, byl Facilitátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Facilitátor? Lidé, profese

Kdo je to Facilitátor?

Jaký je význam slova Facilitátor? Co to znamená?

Facilitátor je odborník na moderování diskuzí. Musí být důsledně nestranný. Zodpovídá za průběh diskuse, ale nikoliv za její obsah. Jeho úkolem je usnadnění komunikace mezi účastníky diskuse. Facilitátor by se měl pokusit o dosažení shody mezi účastníky diskuse, je-li to možné, a zabránit případným konfliktům.Kdo je to, byl Facilitátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Facilitátor? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Facilitátor? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Login? Vzpomněli byste si na význam slova Fejt? Vzpomenete si na definici slova VGA? Znáte definici termínu Rekuperace?

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, odborný výraz, formulace, kdo je Facilitátor?, synonymum, heslo, význam, kdo to je, co znamená, profese, wiki, význam slova, informace, definice, význam pojmu

Pojem Facilitátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Facilitátor v následujících zdrojích

Hledat pojem Facilitátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Facilitátor ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Facilitátor ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Facilitátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Facilitátor například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Facilitátor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Facilitátor? Kdo to byl Facilitátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Facilitátor? Definice pojmu Facilitátor je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?