Kdo je to?
Kdo je to, byl Facilitátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Facilitátor? Lidé, profese

Kdo je to Facilitátor?

Jaký je význam slova Facilitátor? Co to znamená?

Facilitátor je odborník na moderování diskuzí. Musí být důsledně nestranný. Zodpovídá za průběh diskuse, ale nikoliv za její obsah. Jeho úkolem je usnadnění komunikace mezi účastníky diskuse. Facilitátor by se měl pokusit o dosažení shody mezi účastníky diskuse, je-li to možné, a zabránit případným konfliktům.Kdo je to, byl Facilitátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Facilitátor? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Facilitátor s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Lepek? Vzpomněli byste si na význam slova Jogging? Vzpomenete si na definici slova Vláknina? Znáte definici termínu Fašismus?

Klíčová slova: heslo, popis, wiki, termín, definice, kdo je Facilitátor?, lexikon, formulace, Facilitátor, co je to Facilitátor?, popis, význam slova, profese, slovo, přesný výraz, přesný význam

Pojem Facilitátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Facilitátor na Youtube

Hledat termín Facilitátor na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Facilitátor ve Wikimedia Commons

Najít heslo Facilitátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Facilitátor například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Facilitátor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Facilitátor? Kdo to byl Facilitátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Facilitátor? Definice pojmu Facilitátor patří do sekce profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Facilitátor i v jiné sekci než je kategorie profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?