Kdo je to?
Kdo je to, byl Facilitátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Facilitátor? Lidé, profese

Kdo je to Facilitátor?

Jaký je význam slova Facilitátor? Co to znamená?

Facilitátor je odborník na moderování diskuzí. Musí být důsledně nestranný. Zodpovídá za průběh diskuse, ale nikoliv za její obsah. Jeho úkolem je usnadnění komunikace mezi účastníky diskuse. Facilitátor by se měl pokusit o dosažení shody mezi účastníky diskuse, je-li to možné, a zabránit případným konfliktům.Kdo je to, byl Facilitátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Facilitátor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Facilitátor? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Lepek? Rozumíte pojmu Lyceum? Vzpomenete si na definici slova Vláknina? Znáte pojem Daňový doklad?

Klíčová slova: wiki, informace, kdo to je, přesný význam, popis, původ slova, význam slova, formulace, definice, termín, popis, heslo, etymologie, význam pojmu, co je to Facilitátor?, odborný výraz

Pojem Facilitátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Facilitátor ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Facilitátor ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Facilitátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Facilitátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Facilitátor například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Facilitátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Facilitátor? Kdo to byl Facilitátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Facilitátor? Definice pojmu Facilitátor je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?