Kdo je to?
Kdo je to, byl Facilitátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Facilitátor? Lidé, profese

Kdo je to Facilitátor?

Jaký je význam slova Facilitátor? Co to znamená?

Facilitátor je odborník na moderování diskuzí. Musí být důsledně nestranný. Zodpovídá za průběh diskuse, ale nikoliv za její obsah. Jeho úkolem je usnadnění komunikace mezi účastníky diskuse. Facilitátor by se měl pokusit o dosažení shody mezi účastníky diskuse, je-li to možné, a zabránit případným konfliktům.Kdo je to, byl Facilitátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Facilitátor? Lidé, profese

Definici slova Facilitátor můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Login? Znáte termín Přívlastek? Vzpomenete si na definici slova VGA? Víte, co je to Okluze?

Klíčová slova: pojem, synonymum, slovo, co znamená, definice, profese, formulace, lexikon, význam, původ slova, etymologie, vysvětlení, odborný výraz, co je to Facilitátor?, přesný výraz, termín

Pojem Facilitátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Facilitátor

Zkusit najít slovo Facilitátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Facilitátor ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Facilitátor ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Facilitátor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Facilitátor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Facilitátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Facilitátor? Kdo to byl Facilitátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Facilitátor? Definice pojmu Facilitátor se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?