Kdo je to?
Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Monica Bellucci?

Kdo je to Monica Bellucci? Stručný životopis

Monica Belluci je známá italská supermodelka a také herečka. Hercem je i její bývalý manžel Vincent Casselo. Původně chtěla být právničkou, modelingu se věnovala, aby si vydělala peníze na studia. Život modelky ji natolik okouzlil, že se studiem skončila.
Monica Belluci ovládá více jazyků, plynně hovoří italsky, anglicky, francouzsky a ve všech těchto jazycích je schopna hrát filmové role. Jako modelka pracuje pro agenturu Elite Model.Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Monica Bellucci

Národnost: italská
Datum narození: 30. září 1964
Místo narození: Città di Castello

Líbí se stručný životopis s osobou Monica Bellucci? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Meditace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Wrestling? Znáte pojem Hermafrodit? Víte co je Adjudikace?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, slovo, význam, význam slova, přesný výraz, kdo je Monica Bellucci?, synonymum, původ slova, co je to Monica Bellucci?, informace, heslo, odborný výraz, Monica Bellucci, význam pojmu, formulace

Pojem Monica Bellucci je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Monica Bellucci zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Monica Bellucci ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Monica Bellucci v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Monica Bellucci ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Monica Bellucci na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Monica Bellucci například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Monica Bellucci? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Monica Bellucci? Kdo to byl Monica Bellucci? Kdy se narodil Monica Bellucci? Kde se narodil Monica Bellucci? Monica Bellucci je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Monica Bellucci dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monica Bellucci i v jiné kategorii než je herectví.