Kdo je to?
Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Monica Bellucci?

Kdo je to Monica Bellucci? Stručný životopis

Monica Belluci je známá italská supermodelka a také herečka. Hercem je i její bývalý manžel Vincent Casselo. Původně chtěla být právničkou, modelingu se věnovala, aby si vydělala peníze na studia. Život modelky ji natolik okouzlil, že se studiem skončila.
Monica Belluci ovládá více jazyků, plynně hovoří italsky, anglicky, francouzsky a ve všech těchto jazycích je schopna hrát filmové role. Jako modelka pracuje pro agenturu Elite Model.Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Monica Bellucci

Národnost: italská
Datum narození: 30. září 1964
Místo narození: Città di Castello

Popis osobnosti Monica Bellucci můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Imatrikulace? Víte, co je to Suflé? Znáte pojem Raw strava? Rozumíte pojmu Triak?

Klíčová slova: popis, původ slova, synonymum, přesný význam, termín, definice, co znamená, informace, význam pojmu, wiki, význam, popis, pojem, kdo je Monica Bellucci?, co je to Monica Bellucci?, slovo

Pojem Monica Bellucci je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Monica Bellucci v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Monica Bellucci ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Monica Bellucci ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Monica Bellucci ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Monica Bellucci například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Monica Bellucci?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Monica Bellucci? Kdo to byl Monica Bellucci? Kdy se narodil Monica Bellucci? Kde se narodil Monica Bellucci? Monica Bellucci patří do sekce herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Monica Bellucci například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monica Bellucci i v jiné kategorii než je herectví.