Kdo je to?
Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Monica Bellucci?

Kdo je to Monica Bellucci? Stručný životopis

Monica Belluci je známá italská supermodelka a také herečka. Hercem je i její bývalý manžel Vincent Casselo. Původně chtěla být právničkou, modelingu se věnovala, aby si vydělala peníze na studia. Život modelky ji natolik okouzlil, že se studiem skončila.
Monica Belluci ovládá více jazyků, plynně hovoří italsky, anglicky, francouzsky a ve všech těchto jazycích je schopna hrát filmové role. Jako modelka pracuje pro agenturu Elite Model.Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Monica Bellucci

Národnost: italská
Datum narození: 30. září 1964
Místo narození: Città di Castello

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Monica Bellucci s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zánět? Vzpomněli byste si co znamená slovo HPV? Znáte pojem Kyretáž? Víte co je Školné?

Klíčová slova: informace, herectví, slovo, lexikon, wiki, odborný výraz, přesný význam, heslo, Monica Bellucci, kdo je Monica Bellucci?, význam pojmu, význam, původ slova, popis, etymologie, vysvětlení

Pojem Monica Bellucci je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Monica Bellucci ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Monica Bellucci na Google.cz

Najít heslo Monica Bellucci v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Monica Bellucci ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Monica Bellucci například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Monica Bellucci? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Monica Bellucci? Kdo to byl Monica Bellucci? Kdy se narodil Monica Bellucci? Kde se narodil Monica Bellucci? Monica Bellucci se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Monica Bellucci dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monica Bellucci i v jiné kategorii než je herectví.