Kdo je to?
Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Monica Bellucci?

Kdo je to Monica Bellucci? Stručný životopis

Monica Belluci je známá italská supermodelka a také herečka. Hercem je i její bývalý manžel Vincent Casselo. Původně chtěla být právničkou, modelingu se věnovala, aby si vydělala peníze na studia. Život modelky ji natolik okouzlil, že se studiem skončila.
Monica Belluci ovládá více jazyků, plynně hovoří italsky, anglicky, francouzsky a ve všech těchto jazycích je schopna hrát filmové role. Jako modelka pracuje pro agenturu Elite Model.Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Monica Bellucci

Národnost: italská
Datum narození: 30. září 1964
Místo narození: Città di Castello

Tento text (Monica Bellucci) můžete samozřejmě sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Imatrikulace? Pamatujete si definici pojmu Tablet? Znáte pojem Raw strava? Vzpomněli byste si co znamená slovo THC?

Klíčová slova: kdo je Monica Bellucci?, formulace, heslo, popis, informace, kdo to je, původ slova, wiki, význam, lexikon, přesný význam, co je to Monica Bellucci?, pojem, etymologie, co znamená, přesný výraz

Pojem Monica Bellucci je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Monica Bellucci ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Monica Bellucci ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Monica Bellucci na Google.cz

Vyhledat termín Monica Bellucci ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Monica Bellucci například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Monica Bellucci

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Monica Bellucci? Kdo to byl Monica Bellucci? Kdy se narodil Monica Bellucci? Kde se narodil Monica Bellucci? Monica Bellucci je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Monica Bellucci řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monica Bellucci i v jiné kategorii než je herectví.