Kdo je to?
Kdo byl Snowden? Životopis Snowden, slavní lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Snowden?

Kdo to byl Snowden? Stručný životopis

Edward Snowden je bývalý systémový administrátor dříve zaměstnaný v CIA a v americké Národní bezpečnostní agentuře (NSA). Snowden poskytl v červnu 2013 deníku The Guardian informace o tom, jak bezpečnostní služby v USA sledují elektronickou a telefonickou komunikaci. Zveřejnění těchto faktů vyvolalo obrovský šok a Snowden byl obviněn z krádeže vládního majetku, neoprávněného předávání informací o národní bezpečnosti a vědomého vyzrazení tajných informací neoprávněné osobě. Na konci června 2013 uvízl v tranzitu moskevského letiště, neboť USA zrušily platnost jeho pasu. Nyní má na jeden rok statut uprchlíka a jeho budoucnost je nejasná.Kdo byl Snowden? Životopis Snowden, slavní lidé, osobnosti z zločin

Hlavní data o osobě Snowden

Národnost: Američan
Datum narození: 21.6.1983
Místo narození: USA, Elizabeth City, stát Severní Karolína
Datum úmrtí: ---

Tento text (Snowden) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hláska? Znáte pojem Hidžáb? Víte, co je to Čirok? Vzpomenete si na definici slova CPU?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, co je to Snowden?, Snowden, popis, heslo, popis, formulace, význam slova, pojem, informace, etymologie, slovo, lexikon, kdo to je, odborný výraz

Pojem Snowden je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Snowden ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Snowden na Google.cz

Hledat frázi Snowden ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Snowden na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Snowden například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Snowden? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Snowden? Kdo to byl Snowden? Kdy se narodil Snowden? Kde se narodil Snowden? Kdy zemřel Snowden? Snowden je v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Snowden kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Snowden i v jiné kategorii než je zločin.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.