Kdo je to?
Kdo byl Snowden? Životopis Snowden, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Kdo byl Snowden?

Kdo byl Snowden? Životopis, informace, biografie, zločin

Edward Snowden je bývalý systémový administrátor dříve zaměstnaný v CIA a v americké Národní bezpečnostní agentuře (NSA). Snowden poskytl v červnu 2013 deníku The Guardian informace o tom, jak bezpečnostní služby v USA sledují elektronickou a telefonickou komunikaci. Zveřejnění těchto faktů vyvolalo obrovský šok a Snowden byl obviněn z krádeže vládního majetku, neoprávněného předávání informací o národní bezpečnosti a vědomého vyzrazení tajných informací neoprávněné osobě. Na konci června 2013 uvízl v tranzitu moskevského letiště, neboť USA zrušily platnost jeho pasu. Nyní má na jeden rok statut uprchlíka a jeho budoucnost je nejasná.Kdo byl Snowden? Životopis Snowden, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Hlavní informace o osobě Snowden

Národnost: Američan
Datum narození: 21.6.1983
Místo narození: USA, Elizabeth City, stát Severní Karolína
Datum úmrtí: ---

Popis osobnosti Snowden můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hoax? Znáte definici termínu Lege artis? Víte, co je to Lumbálka? Pamatujete si definici pojmu Pedig?

Klíčová slova: zločin, životopis, kdo to je, místo narození, osobnosti, kde se narodil Snowden?, datum úmrtí, nežijící, národnost, lexikon, datum narození, informace, Snowden, zajímavosti, biografie, kdy se narodil Snowden?

Pojem Snowden je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Snowden doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít termín Snowden ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Snowden na Youtube

Najít slovo Snowden ve Wikislovníku

Vyhledat termín Snowden v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Snowden ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Snowden například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Snowden?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo byl Snowden? Kdy se narodil Snowden? Kde se narodil Snowden? Kdy zemřel Snowden? Snowden patří do sekce Zločin

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Snowden třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Snowden i v jiné kategorii než je zločin.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.