Kdo je to?
Kdo byl Snowden? Životopis Snowden, slavní lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Snowden?

Kdo to byl Snowden? Stručný životopis

Edward Snowden je bývalý systémový administrátor dříve zaměstnaný v CIA a v americké Národní bezpečnostní agentuře (NSA). Snowden poskytl v červnu 2013 deníku The Guardian informace o tom, jak bezpečnostní služby v USA sledují elektronickou a telefonickou komunikaci. Zveřejnění těchto faktů vyvolalo obrovský šok a Snowden byl obviněn z krádeže vládního majetku, neoprávněného předávání informací o národní bezpečnosti a vědomého vyzrazení tajných informací neoprávněné osobě. Na konci června 2013 uvízl v tranzitu moskevského letiště, neboť USA zrušily platnost jeho pasu. Nyní má na jeden rok statut uprchlíka a jeho budoucnost je nejasná.Kdo byl Snowden? Životopis Snowden, slavní lidé, osobnosti z zločin

Základní údaje o osobě Snowden

Národnost: Američan
Datum narození: 21.6.1983
Místo narození: USA, Elizabeth City, stát Severní Karolína
Datum úmrtí: ---

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Snowden s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hláska? Víte co je Umeocet? Víte, co je to Čirok? Vzpomněli byste si co označuje výraz PVC?

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, definice, původ slova, slovo, vysvětlení, lexikon, význam slova, wiki, co znamená, kdo to je, synonymum, Snowden, význam, informace, zločin

Pojem Snowden je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Snowden v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Snowden na Youtube

Zkusit najít Snowden ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Snowden ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Snowden ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Snowden například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Snowden?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Snowden? Kdo to byl Snowden? Kdy se narodil Snowden? Kde se narodil Snowden? Kdy zemřel Snowden? Snowden patří do sekce zločin. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Snowden řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Snowden i v jiné kategorii než je zločin.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.