Kdo je to?
Kdo je to Milan Štěch? Životopis Milan Štěch, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Milan Štěch?

Kdo je to Milan Štěch? Stručný životopis

Milan Štěch byl politikem a odborářským předákem. Pochází z rodiny zemědělců, sám pracoval jako strojní zámečník, dispečer a mistr. Byl členem KSČ, levicově orientovaný byl po celou dobu svého politického působení. Předsedou odborů závodu Škoda se stal v roce 1979, po listopadu 1989 se stal členem OF a stávkového výboru.
Milan Štěch působil jako vedoucí pracoviště Odborového svazu KOVO a stal se předsedou odborové centrály ČMKOS. Od roku 2010 zastával funkci předsedy Senátu PČR. Předtím i poté byl místopředsedou senátu.Kdo je to Milan Štěch? Životopis Milan Štěch, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Milan Štěch

Národnost: česká
Datum narození: 13. listopadu 1953
Místo narození: České Budějovice

Líbí se stručný životopis s osobou Milan Štěch? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Úroková sazba? Víte co je Lupus? Vzpomněli byste si na význam slova Metafora? Vzpomněli byste si co označuje výraz Obec?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, lexikon, definice, co znamená, odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, popis, Milan Štěch, wiki, popis, heslo, pojem, přesný výraz, kdo je Milan Štěch?

Pojem Milan Štěch je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Milan Štěch zkuste tyto odkazy

Najít pojem Milan Štěch ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Milan Štěch na Youtube

Vyhledat heslo Milan Štěch ve Wikipedii

Vyhledat termín Milan Štěch na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Milan Štěch například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Milan Štěch?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Milan Štěch? Kdo to byl Milan Štěch? Kdy se narodil Milan Štěch? Kde se narodil Milan Štěch? Milan Štěch je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Milan Štěch řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Milan Štěch i v jiné kategorii než je politici.