Kdo je to?
Kdo je Milan Štěch? Životopis Milan Štěch, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Milan Štěch?

Kdo je Milan Štěch? Životopis, informace, biografie, politici

Milan Štěch byl politikem a odborářským předákem. Pochází z rodiny zemědělců, sám pracoval jako strojní zámečník, dispečer a mistr. Byl členem KSČ, levicově orientovaný byl po celou dobu svého politického působení. Předsedou odborů závodu Škoda se stal v roce 1979, po listopadu 1989 se stal členem OF a stávkového výboru.
Milan Štěch působil jako vedoucí pracoviště Odborového svazu KOVO a stal se předsedou odborové centrály ČMKOS. Od roku 2010 zastával funkci předsedy Senátu PČR. Předtím i poté byl místopředsedou senátu.Kdo je Milan Štěch? Životopis Milan Štěch, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Milan Štěch

Národnost: česká
Datum narození: 13. listopadu 1953
Místo narození: České Budějovice

Líbí se stručný životopis s osobou Milan Štěch? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Erytrocyty? Znáte definici termínu Letargie? Vzpomněli byste si na význam slova Devizový příslib? Pamatujete si definici pojmu Wakame?

Klíčová slova: wiki, biografie, život, zajímavosti, místo narození, kdy se narodil Milan Štěch?, osobnosti, politici, životopis, narození, Milan Štěch, datum narození, popis, informace, lexikon, Milan Štěch

Pojem Milan Štěch je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Milan Štěch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Milan Štěch ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Milan Štěch ve Wikimedia Commons

Najít heslo Milan Štěch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Milan Štěch na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Milan Štěch například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Milan Štěch

Právě nyní již víte Kdo je to Milan Štěch? Kdy se narodil Milan Štěch? Kde se narodil Milan Štěch? Milan Štěch je v sekci Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Milan Štěch řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Milan Štěch i v jiné kategorii než je politici.