Kdo je to?
Kdo je to Milan Štěch? Životopis Milan Štěch, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Milan Štěch?

Kdo je to Milan Štěch? Stručný životopis

Milan Štěch byl politikem a odborářským předákem. Pochází z rodiny zemědělců, sám pracoval jako strojní zámečník, dispečer a mistr. Byl členem KSČ, levicově orientovaný byl po celou dobu svého politického působení. Předsedou odborů závodu Škoda se stal v roce 1979, po listopadu 1989 se stal členem OF a stávkového výboru.
Milan Štěch působil jako vedoucí pracoviště Odborového svazu KOVO a stal se předsedou odborové centrály ČMKOS. Od roku 2010 zastával funkci předsedy Senátu PČR. Předtím i poté byl místopředsedou senátu.Kdo je to Milan Štěch? Životopis Milan Štěch, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Milan Štěch

Národnost: česká
Datum narození: 13. listopadu 1953
Místo narození: České Budějovice

Zaujala vás biografie osobnosti Milan Štěch? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Úroková sazba? Víte, co je to Crossfit? Vzpomněli byste si na význam slova Metafora? Rozumíte pojmu Bigos?

Klíčová slova: wiki, termín, popis, význam pojmu, přesný výraz, pojem, lexikon, odborný výraz, kdo to je, popis, formulace, co je to Milan Štěch?, definice, kdo je Milan Štěch?, etymologie, význam

Pojem Milan Štěch je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Milan Štěch ve Wikipedii

Hledat pojem Milan Štěch ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Milan Štěch ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Milan Štěch na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Milan Štěch například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Milan Štěch

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Milan Štěch? Kdo to byl Milan Štěch? Kdy se narodil Milan Štěch? Kde se narodil Milan Štěch? Milan Štěch se nachází v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Milan Štěch dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Milan Štěch i v jiné kategorii než je politici.