Kdo je to?
Kdo je Petr Němec? Životopis Petr Němec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Petr Němec?

Kdo je Petr Němec? Životopis, informace, biografie, podnikání

Petr Němec je český podnikatel; jeden z nejbohatších mužů v České republice.
Vystudoval práva, získal titul JUDr.
Základ jeho byznysu tkví ve farmaceutickém průmyslu a v realitních a developerských projektech.
V roce 2000 zakládal farmaceutickou distribuční společnost PharmaSwiss, kterou v roce 2011 s úspěchem prodal. Na tuto práci navázal v roce 2014 založením další společnosti Amicus, resp. Swixx BioPharma, která je největším distributorem léčiv ve střední a východní Evropě.
Postupně se však začal věnovat i developerským a realitním projektům. Jedním z nejzajímavějších je rekonstrukce Šporkovského paláce, který realizoval ve spolupráci s Janem Fidlerem.
Dlouhodobě žije s rodinou v Bělehradě, kde také realizuje řadu svých developerských projektů.
Podle každoročně uveřejňovaného žebříčku nejbohatších lidí, který vydává časopis Forbes, byl Petr Němec k roku 2021 25. nejbohatším Čechem, s odhadovaným jměním okolo 11 miliard korun.Kdo je Petr Němec? Životopis Petr Němec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Petr Němec

Národnost: česká
Datum narození: 13. února 1961

Zaujala vás biografie osobnosti Petr Němec? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Pelota? Pamatujete si definici pojmu Bianco směnka? Znáte termín Úplněk? Vzpomněli byste si co znamená slovo Republika?

Klíčová slova: datum narození, zajímavosti, podnikání, osobnost, vysvětlení, wikipedie, život, kdy se narodil Petr Němec?, národnost, Petr Němec, lexikon, popis, životopis, osobnosti, Petr Němec, wiki

Pojem Petr Němec je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Petr Němec na Google obrázcích

Hledat termín Petr Němec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Němec ve Wikimedia Commons

Najít termín Petr Němec ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Petr Němec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Němec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Petr Němec?

Právě jste zjistili Kdo je to Petr Němec? Kdy se narodil Petr Němec? Petr Němec je v kategorii Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Petr Němec dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Němec i v jiné kategorii než je podnikání.