Kdo je to?
Kdo je Darina Vymětalíková? Životopis Darina Vymětalíková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Darina Vymětalíková?

Kdo je Darina Vymětalíková? Životopis, informace, biografie, novináři

Darina Vymětalíková je česká sportovní novinářka a moderátorka.
Vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde vystudovala žurnalistiku a mediální studia. Dosáhla titulu PhD. V letech 2003-2004 také studovala mediální studia ve Spojeném království.
V roce 2000 začala externě spolupracovat se sportovní redakcí České televize. Od roku 2007 patří ke stálicím sportovního vysílání České televize, diváci ji mohou vídat hlavně na kanálu ČT Sport.
Kariéra Vymětalíkové je spojena hlavně s volejbalem a ledním hokejem. Volejbalová utkání komentovala. Jako novinářka se objevuje na domácích i velkých mezinárodních hokejových turnajích. Na ČT Sport potom dlouhodobě moderuje pořady spojené s ledním hokejem: Hokej den poté a Buly hokej živě; někdy se objevuje též ve Sportovních zprávách.Kdo je Darina Vymětalíková? Životopis Darina Vymětalíková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Darina Vymětalíková

Národnost: česká
Datum narození: 23. září 1980

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Darina Vymětalíková s jinými lidmina Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz HTML? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lobbista? Znáte pojem Zdrojový kód? Víte co je Skanzen?

Klíčová slova: novináři, Darina Vymětalíková, lexikon, kdy se narodila Darina Vymětalíková?, wiki, datum narození, osobnost, život, kdo je Darina Vymětalíková?, zajímavosti, osobnosti, biografie, vysvětlení, wikipedie, popis, národnost

Pojem Darina Vymětalíková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Darina Vymětalíková

Vyhledat výraz Darina Vymětalíková na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Darina Vymětalíková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Darina Vymětalíková ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Darina Vymětalíková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Darina Vymětalíková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Darina Vymětalíková například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Darina Vymětalíková?

Právě jste zjistili Kdo je to Darina Vymětalíková? Kdy se narodila Darina Vymětalíková? Darina Vymětalíková se nachází v kategorii Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Darina Vymětalíková například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Darina Vymětalíková i v jiné kategorii než je novináři.