Kdo je to?
Kdo je Darina Vymětalíková? Životopis Darina Vymětalíková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Darina Vymětalíková

Kdo je Darina Vymětalíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Darina Vymětalíková je česká sportovní novinářka a moderátorka.
Vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde vystudovala žurnalistiku a mediální studia. Dosáhla titulu PhD. V letech 2003-2004 také studovala mediální studia ve Spojeném království.
V roce 2000 začala externě spolupracovat se sportovní redakcí České televize. Od roku 2007 patří ke stálicím sportovního vysílání České televize, diváci ji mohou vídat hlavně na kanálu ČT Sport.
Kariéra Vymětalíkové je spojena hlavně s volejbalem a ledním hokejem. Volejbalová utkání komentovala. Jako novinářka se objevuje na domácích i velkých mezinárodních hokejových turnajích. Na ČT Sport potom dlouhodobě moderuje pořady spojené s ledním hokejem: Hokej den poté a Buly hokej živě; někdy se objevuje též ve Sportovních zprávách.Kdo je Darina Vymětalíková? Životopis Darina Vymětalíková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Darina Vymětalíková

Národnost: česká
Datum narození: 23. září 1980

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Darina Vymětalíková s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz ECMO? Znáte termín Foie gras? Znáte pojem Cévkování? Víte, co je to Flexibilní hypotéka?

Klíčová slova: Darina Vymětalíková, novináři, osobnost, wikipedie, kdy se narodila Darina Vymětalíková?, popis, národnost, kdo je Darina Vymětalíková?, datum narození, wiki, život, životopis, vysvětlení, Darina Vymětalíková, informace, biografie

Pojem Darina Vymětalíková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Darina Vymětalíková v následujících vyhledávačích

Najít heslo Darina Vymětalíková ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Darina Vymětalíková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Darina Vymětalíková ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Darina Vymětalíková ve Wikimedia Commons

Najít pojem Darina Vymětalíková na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Darina Vymětalíková například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Darina Vymětalíková

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Darina Vymětalíková? Kdy se narodila Darina Vymětalíková? Darina Vymětalíková se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, publicista, darina Vymětalíková, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Darina Vymětalíková dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Darina Vymětalíková i v jiné kategorii než je novináři.