Kdo je to?
Kdo je Darina Vymětalíková? Životopis Darina Vymětalíková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Darina Vymětalíková?

Kdo je Darina Vymětalíková? Životopis, informace, biografie, novináři

Darina Vymětalíková je česká sportovní novinářka a moderátorka.
Vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde vystudovala žurnalistiku a mediální studia. Dosáhla titulu PhD. V letech 2003-2004 také studovala mediální studia ve Spojeném království.
V roce 2000 začala externě spolupracovat se sportovní redakcí České televize. Od roku 2007 patří ke stálicím sportovního vysílání České televize, diváci ji mohou vídat hlavně na kanálu ČT Sport.
Kariéra Vymětalíkové je spojena hlavně s volejbalem a ledním hokejem. Volejbalová utkání komentovala. Jako novinářka se objevuje na domácích i velkých mezinárodních hokejových turnajích. Na ČT Sport potom dlouhodobě moderuje pořady spojené s ledním hokejem: Hokej den poté a Buly hokej živě; někdy se objevuje též ve Sportovních zprávách.Kdo je Darina Vymětalíková? Životopis Darina Vymětalíková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Darina Vymětalíková

Národnost: česká
Datum narození: 23. září 1980

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Darina Vymětalíková? s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Gustin? Víte, co je to Výtržnictví? Znáte pojem Crossfit? Rozumíte pojmu Nikáb?

Klíčová slova: datum narození, wiki, lexikon, život, osobnosti, kdo je Darina Vymětalíková?, kdy se narodila Darina Vymětalíková?, novináři, informace, životopis, Darina Vymětalíková, vysvětlení, novináři, osobnost, biografie, wikipedie

Pojem Darina Vymětalíková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Darina Vymětalíková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Darina Vymětalíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Darina Vymětalíková ve Wikipedii

Vyhledat termín Darina Vymětalíková ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Darina Vymětalíková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Darina Vymětalíková například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Darina Vymětalíková

Právě nyní již víte Kdo je to Darina Vymětalíková? Kdy se narodila Darina Vymětalíková? Darina Vymětalíková se nachází v kategorii Novináři

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Darina Vymětalíková např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Darina Vymětalíková i v jiné kategorii než je novináři.