Kdo je to?
Kdo je to Flamendr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Flamendr? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Flamendr?

Co znamená a jaký je význam slova Flamendr?

Flamendr je označení pro pijana a člověka, který si užívá zábavu dlouho do noci.
Jde o slangový výraz, který může mít neutrální i hanlivý charakter. Vyskytuje se pouze v mužské podobě. Od slova flamendr je též odvozeno slovo flám - tedy popíjení dlouho do noci; a také sloveso flámovat.
Slova flamendr, flám a flámovat zřejmě vznikla zkomoleninou z německého Flamländer, tedy Vlám. Předpokládá se, že se výraz začal používat v 17. století, když do Čech přišli vlámští žoldnéři Albrechta z Valdštejna.Kdo je to Flamendr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Flamendr? Lidé, vlastnosti

Text s definicí výrazu Flamendr doporučujeme sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Erekce? Víte co je Klížka? Pamatujete si definici pojmu Velký pátek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Genius loci?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, Flamendr, lexikon, význam, termín, původ slova, význam slova, etymologie, vlastnosti, přesný význam, pojem, vysvětlení, Flamendr, heslo, odborný výraz

Pojem Flamendr je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Flamendr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Flamendr ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Flamendr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Flamendr ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Flamendr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Flamendr například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Flamendr

Nyní již víte Kdo je to Flamendr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Flamendr? Definice pojmu Flamendr se nachází v sekci Vlastnosti

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pokuste se také najít informace pojem, definici, text, výraz například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Flamendr i v jiných kategoriích (než vlastnosti).