Kdo je to?
Kdo je Nikola Šobichová? Životopis Nikola Šobichová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Nikola Šobichová

Kdo je Nikola Šobichová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Nikola Šobichová je česká zpěvačka, která se narodila 14. května 1982 v Bílovci. Byla členkou hudební skupiny Holki, která vznikla v roce 1999 a za jejímž vznikem stál český hudebník Petr Fider. Přestože kapela vydržela v původní čtyřčlenné sestavě pouhé čtyři roky, poté rozvázala spolupráci se společností EMI a jedna z členek, Klára Kolomazníková, se rozhodla odejít úplně, písně, které za tuto poměrně krátkou dobu vznikly, se v rádiích hrají stále.
V roce 2020 vyšel se členkami skupiny rozhovor, v němž se svěřily, že ze svých honorářů viděly pravidelně jen jedno či dvě procenta na osobu. Zbytek zůstával vydavatelství. I přesto, že tedy ve své době patřily mezi nejznámější kapely, žádného závratného bohatství tak nedosáhly.
V první éře fungování byla kapela nejvíc činná. Mezi roky 1999 a 2004 vyšlo celkem sedm alb. Ta dostala v chronologickém pořadí názvy S láskou, Pro Tebe, Spolu, Pro Tebe/Dvojplatinové album, Vzpomínky zůstanou, Ať to neskončí a Pohádkový příběh. Jsou na nich nejznámější a dodnes nejhranější skladby jako Pro mámu, Vzpomínky zůstanou, Jsi senzační nebo Už mi nevolej.
Zbývající tři členky kapely Holki, Radana Labajová, Kateřina Brzobohatá a Nikola Šobichová, obnovily činnost hudební skupiny v roce 2008 a vrátily se na českou hudební scénu. V té době vyšlo CD s názvem Zkus zapomenout, na němž najdeme skladby jako Nechci tě zpátky, Dáma noci, Naše láska bloudí, Dej nám čas nebo Říkej dál.
Doposud poslední album hudební skupiny Holki vyšlo v roce 2019 a jde o Best of 20 s podtitulem Senzační. Toto album vyšlo jako výroční ke dvou dekádám na hudební scéně.
Ještě v roce 2003, kdy se hovořilo o možné rozpadu kapely, vydala Nikola Šobichová svou sólovou desku v čele s tanečním singlem Šedá. Jako producent a skladatel se na jejím vzniku tehdy podílel Walter Karft.
Nikola je od roku 2015 vdaná a má dvě děti.Kdo je Nikola Šobichová? Životopis Nikola Šobichová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Nikola Šobichová

Národnost: česká
Datum narození: 14. května 1982
Místo narození: Bílovec

Popis osobnosti Nikola Šobichová můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Hypotéza? Pamatujete si definici pojmu GPU? Vzpomněli byste si co označuje výraz Weber? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rondel?

Klíčová slova: hudba, životopis, život, wikipedie, Nikola Šobichová, datum narození, kde se narodila Nikola Šobichová?, popis, národnost, lexikon, osobnost, Nikola Šobichová, informace, vysvětlení, zajímavosti, osobnosti

Pojem Nikola Šobichová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Nikola Šobichová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Nikola Šobichová ve Wikislovníku

Hledat slovo Nikola Šobichová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Nikola Šobichová na Google.cz

Najít pojem Nikola Šobichová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikola Šobichová například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Nikola Šobichová?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Nikola Šobichová? Kdy se narodila Nikola Šobichová? Kde se narodila Nikola Šobichová? Nikola Šobichová je v sekci Hudba

Kategorie hudba, zářivé zlaté housle, nikola Šobichová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Nikola Šobichová dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nikola Šobichová i v jiné kategorii než je hudba.