Kdo je to?
Kdo je to Francouzštinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Francouzštinář? Lidé, Školství

Kdo je to Francouzštinář?

Co znamená a jaký je význam slova Francouzštinář?

Francouzštinář je učitel, který učí francouzský jazyk.
Francouzštinář a francouzštinářka jsou učitelé učící humanitní obor, konkrétně francouzský jazyk. Jejich cílem je naučit žáky a studenty komunikovat, číst a psát ve francouzském jazyce, učí francouzskou lingvistiku a součástí výuky může být například i kultura, historie a obecné reálie francouzsky mluvících zemí.
Francouzštinu na školách mohou učit pedagogové, kteří jazyk vystudovali na univerzitě a kteří mají splněné podmínky pro to stát se učitelem. Učitelé francouzštiny v soukromých institucích nebo soukromí učitelé nemusí nutně mít univerzitní vzdělání, mohou například učit na základě toho, že je ruština jejich mateřský jazyk či že ve Francii dlouhodobě žili a získali například jazykové certifikáty.
Francouzština se na českých školách často učí jako tzv. druhý cizí jazyk (obvykle po angličtině). Žáci se s ní mohou setkat jak na základní, tak na střední škole.Kdo je to Francouzštinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Francouzštinář? Lidé, Školství

Sdílejte text pojmu Francouzštinář s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Modrá linka? Znáte pojem Úzus? Víte, co je to Manipulace? Vzpomenete si na definici slova Amuse bouche?

Klíčová slova: informace, definice, přesný výraz, formulace, Školství, Francouzštinář, vysvětlení, Školství, význam slova, lexikon, termín, Francouzštinář, wikipedie, synonymum, pojem, význam pojmu

Pojem Francouzštinář je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Francouzštinář zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Francouzštinář ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Francouzštinář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Francouzštinář ve Wikipedii

Vyhledat termín Francouzštinář ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Francouzštinář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Francouzštinář například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Francouzštinář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Francouzštinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Francouzštinář? Definice pojmu Francouzštinář se nachází v kategorii Školství

Text napsán pro Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výrazřekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Francouzštinář i v jiné sekci než je kategorie Školství.