Kdo je to?
Kdo je to Francouzštinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Francouzštinář? Lidé, Školství

Francouzštinář

Jaký je význam slova Francouzštinář? Co to znamená?

Francouzštinář je učitel, který učí francouzský jazyk.
Francouzštinář a francouzštinářka jsou učitelé učící humanitní obor, konkrétně francouzský jazyk. Jejich cílem je naučit žáky a studenty komunikovat, číst a psát ve francouzském jazyce, učí francouzskou lingvistiku a součástí výuky může být například i kultura, historie a obecné reálie francouzsky mluvících zemí.
Francouzštinu na školách mohou učit pedagogové, kteří jazyk vystudovali na univerzitě a kteří mají splněné podmínky pro to stát se učitelem. Učitelé francouzštiny v soukromých institucích nebo soukromí učitelé nemusí nutně mít univerzitní vzdělání, mohou například učit na základě toho, že je francouzština jejich mateřský jazyk či že ve Francii dlouhodobě žili a získali například jazykové certifikáty.
Francouzština se na českých školách často učí jako tzv. druhý cizí jazyk (obvykle po angličtině). Žáci se s ní mohou setkat jak na základní, tak na střední škole.Kdo je to Francouzštinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Francouzštinář? Lidé, Školství

Sdílejte text pojmu Francouzštinář s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sushi? Znáte termín Úvodník? Víte, co je to Banka? Víte, co je to Miserere?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, heslo, etymologie, lexikon, informace, co znamená, popis, Francouzštinář, termín, odborný výraz, původ slova, Francouzštinář, wikipedie, význam, wiki

Pojem Francouzštinář je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Francouzštinář v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Francouzštinář ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Francouzštinář ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Francouzštinář na Google.cz

Hledat pojem Francouzštinář ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Francouzštinář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Francouzštinář například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Francouzštinář, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Francouzštinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Francouzštinář? Definice pojmu Francouzštinář se nachází v kategorii Školství

Kategorie Školství, učitelka v uniformě, francouzštinář, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).