Kdo je to?
Kdo je to Pokojská? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pokojská? Lidé, profese

Pokojská

Jaký je význam slova Pokojská? Co to znamená?

Pokojská je osoba zaměstnaná v ubytovacím zařízení, která má na starosti úklid a údržbu pokojů a apartmánů.
V rámci ubytovacích služeb pokojské provádějí úklid v pokojích či ve společných prostorách. Rozsah jejich práce se může lišit podle rozsahu služeb, které poskytuje ubytovací zařízení. Od běžného úklidu, výměny koupelnového a ložního prádla až po mytí nádobí či praní osobního prádla hostů.
Práce pokojské je nekvalifikovaná a mohou ji vykonávat i osoby s nízkým dosaženým vzděláním nebo například přistěhovalci neznalí jazyka.
Pro název této pozice neexistuje v češtině mužská varianta.Kdo je to Pokojská? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pokojská? Lidé, profese

Text s definicí výrazu Pokojská doporučujeme sdílet s jinými lidmiprostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je EDGE? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pastvina? Rozumíte pojmu Filumenie? Znáte termín Kalumet?

Klíčová slova: profese, co znamená, termín, význam, lexikon, slovo, přesný výraz, wikipedie, definice, vysvětlení, wiki, přesný význam, pojem, heslo, synonymum, informace

Pojem Pokojská je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pokojská ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Pokojská ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Pokojská na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Pokojská na Youtube

Hledat slovo Pokojská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokojská například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pokojská

Právě jste zjistili Kdo je to Pokojská? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokojská? Definice pojmu Pokojská se nachází v sekci Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste hledat informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Profese.