Kdo je to?
Kdo je Craig Jones? Životopis Craig Jones, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Craig Jones

Kdo je Craig Jones? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Craig Alan Jones je hudebník, který je známý především jako bývalý sampler kultovní metalové skupiny Slipknot. S přezdívkami jako Tichý, #5 a 133 zůstává díky svému maskování ve světě metalové hudby kultovní a velmi tajemnou postavou.
Craig Alan Jones se narodil 11. února 1972 v Des Moines v americkém státě Iowa. Než se v únoru 1996 připojil ke skupině Slipknot, hrál na kytaru v různých metalových kapelách, mimo jiné v uskupení Modifidious. Původního kytaristu Donnieho Steela nahradil při nahrávání první písně skupiny Slipknot s názvem Mate. Feed. Kill. Repeat. Ačkoli se na tomto albu kvůli svému křesťanskému přesvědčení nepodílel svými kytarovými dovednostmi, měl zásluhu na jeho grafické podobě. Po vydání tohoto alba se ke kapele připojil Mick Thomson, což Craiga přimělo přejít od kytary k roli samplera. Craig Alan Jones je známý svým tajemným vystupováním. Je jediným členem Slipknot, který si nikdy nesundal masku při rozhovorech, včetně těch pro DVD. Zatímco ostatní členové si během rozhovorů masky sundávali, Jonesova tvář zůstává skrytá. Během většiny rozhovorů také mlčí, často začíná s rozepnutým zipem masky, ale po položení otázky jej zavře. V červnu 2023 Slipknot oznámili Craigův odchod z kapely po pozoruhodných 27 letech působení. Informací o jeho soukromém životě je díky jeho anonymnímu vystupování velmi málo. Ví se o něm, že je kuřák a je také vášnivým hráčem počítačových her, často hraje online hru Quake 3 Arena. Jeho herní přezdívka je ZZ5 a je snadno rozpoznatelný díky svému vlastnímu skinu SlipKnoT.Kdo je Craig Jones? Životopis Craig Jones, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Craig Jones

Národnost: americká
Datum narození: 11.2.1972
Místo narození: Des Moines, Iowa, USA

Tento text (Craig Jones) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Jitřenka? Víte co je Cytoskopie? Pamatujete si definici pojmu Baroko? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přátelství?

Klíčová slova: kdo je Craig Jones?, biografie, Craig Jones, popis, kdy se narodil Craig Jones?, lexikon, místo narození, osobnosti, hudba, národnost, život, hudba, Craig Jones, vysvětlení, informace, životopis

Pojem Craig Jones je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Craig Jones v dalších zdrojích

Hledat frázi Craig Jones ve Wikipedii

Najít heslo Craig Jones ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Craig Jones v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Craig Jones na Google.cz

Najít termín Craig Jones ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Craig Jones například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Craig Jones

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Craig Jones? Kdy se narodil Craig Jones? Kde se narodil Craig Jones? Craig Jones je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, altová flétna, craig Jones, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Craig Jones řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Craig Jones i v jiné kategorii než je hudba.