Kdo je to?
Kdo je to Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Reptilián?

Jaký je význam slova Reptilián? Co to znamená?

Reptilián je produkt mimozemských civilizací, které ovládají lidskou rasu a obratně s ní manipulují. Jsou zodpovědní za vznik lidstva a stále ho na dálku kontrolují. Tyto bytosti vznikly v prozaických dílech spisovatelů, především Roberta E. Howarda a H.P. Lovercrafta.
Reptiliáni mají pocházet ze souhvězdí Draka, a protože dokážou lehce měnit podobu, splývají s lidstvem. Jejich existencí se podrobně zabýval sportovní komentátor David Icke, který napsal knihu Největší tajemství, v níž tyto mimozemšťany podrobně popisuje. Ve své původní podobě by se jednalo o bytosti podobné ještěrům. Člověk je jejich pouhým otrokem a za svůj vznik vděčí potomkům reptiliánů a pozemšťanek. Mnozí z nich se pak množí incestně, aby zachovali čistotu krve. Ti pak tvoří tzv. Babylonské bratrstvo, které vládne a je držitelem moci. K jeho členům patřili králové, faraoni, premiéři, prezidenti a další. Reptiliáni chtějí vytvořit pasivní masu, která by byla bezvýhradně poslušná a byla řízena čipy v mozku.Kdo je to Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Reptilián? s dalšími osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo 3G modem? Vzpomněli byste si co znamená slovo Součin? Víte, co je to VIP? Víte co je Skyr?

Klíčová slova: význam, Reptilián, synonymum, odborný výraz, přesný výraz, termín, původ slova, popis, etymologie, význam pojmu, co znamená, definice, význam slova, lexikon, wiki, pojem

Pojem Reptilián je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Reptilián na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reptilián ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Reptilián na Google.cz

Zkusit najít výraz Reptilián ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Reptilián ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Reptilián například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Reptilián? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Reptilián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reptilián? Definice pojmu Reptilián je v sekci Nadpřirozené

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.