Kdo je to?
Kdo je to Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Reptilián

Co znamená a jaký je význam slova Reptilián?

Reptilián je produkt mimozemských civilizací, které ovládají lidskou rasu a obratně s ní manipulují. Jsou zodpovědní za vznik lidstva a stále ho na dálku kontrolují. Tyto bytosti vznikly v prozaických dílech spisovatelů, především Roberta E. Howarda a H.P. Lovercrafta.
Reptiliáni mají pocházet ze souhvězdí Draka, a protože dokážou lehce měnit podobu, splývají s lidstvem. Jejich existencí se podrobně zabýval sportovní komentátor David Icke, který napsal knihu Největší tajemství, v níž tyto mimozemšťany podrobně popisuje. Ve své původní podobě by se jednalo o bytosti podobné ještěrům. Člověk je jejich pouhým otrokem a za svůj vznik vděčí potomkům reptiliánů a pozemšťanek. Mnozí z nich se pak množí incestně, aby zachovali čistotu krve. Ti pak tvoří tzv. Babylonské bratrstvo, které vládne a je držitelem moci. K jeho členům patřili králové, faraoni, premiéři, prezidenti a další. Reptiliáni chtějí vytvořit pasivní masu, která by byla bezvýhradně poslušná a byla řízena čipy v mozku.Kdo je to Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tento text s heslem Reptilián s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ramadán? Vzpomněli byste si na význam slova Větný ekvivalent? Víte, co je to Determinace? Znáte definici termínu Ambra?

Klíčová slova: pojem, informace, přesný význam, formulace, nadpřirozené, nadpřirozené, odborný výraz, význam pojmu, vysvětlení, popis, Reptilián, etymologie, synonymum, slovo, přesný výraz, termín

Pojem Reptilián je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Reptilián

Hledat slovo Reptilián ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Reptilián v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Reptilián ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reptilián ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Reptilián na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Reptilián například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Reptilián? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Reptilián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reptilián? Definice pojmu Reptilián patří do kategorie Nadpřirozené

Text napsán pro Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Reptilián i v jiné části webu než je kategorie nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.