Kdo je to?
Kdo je to Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Reptilián?

Jaký je význam slova Reptilián? Co to znamená?

Reptilián je produkt mimozemských civilizací, které ovládají lidskou rasu a obratně s ní manipulují. Jsou zodpovědní za vznik lidstva a stále ho na dálku kontrolují. Tyto bytosti vznikly v prozaických dílech spisovatelů, především Roberta E. Howarda a H.P. Lovercrafta.
Reptiliáni mají pocházet ze souhvězdí Draka, a protože dokážou lehce měnit podobu, splývají s lidstvem. Jejich existencí se podrobně zabýval sportovní komentátor David Icke, který napsal knihu Největší tajemství, v níž tyto mimozemšťany podrobně popisuje. Ve své původní podobě by se jednalo o bytosti podobné ještěrům. Člověk je jejich pouhým otrokem a za svůj vznik vděčí potomkům reptiliánů a pozemšťanek. Mnozí z nich se pak množí incestně, aby zachovali čistotu krve. Ti pak tvoří tzv. Babylonské bratrstvo, které vládne a je držitelem moci. K jeho členům patřili králové, faraoni, premiéři, prezidenti a další. Reptiliáni chtějí vytvořit pasivní masu, která by byla bezvýhradně poslušná a byla řízena čipy v mozku.Kdo je to Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Reptilián? Potom se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo 3G modem? Vzpomenete si na definici slova Prefektura? Víte, co je to Perkelt? Vzpomněli byste si na význam slova Foyer?

Klíčová slova: slovo, synonymum, odborný výraz, význam slova, informace, přesný význam, nadpřirozené, wiki, etymologie, nadpřirozené, původ slova, pojem, heslo, vysvětlení, termín, popis

Pojem Reptilián je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Reptilián lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reptilián ve Wikimedia Commons

Najít slovo Reptilián ve Wikislovníku

Hledat slovo Reptilián na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Reptilián ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Reptilián ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Reptilián například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Reptilián? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Reptilián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reptilián? Definice pojmu Reptilián je v kategorii Nadpřirozené

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Reptilián v jiné sekci než nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.