Kdo je to?
Kdo je to, byl Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Reptilián?

Jaký je význam slova Reptilián? Co to znamená?

Reptilián je produkt mimozemských civilizací, které ovládají lidskou rasu a obratně s ní manipulují. Jsou zodpovědní za vznik lidstva a stále ho na dálku kontrolují. Tyto bytosti vznikly v prozaických dílech spisovatelů, především Roberta E. Howarda a H.P. Lovercrafta.
Reptiliáni mají pocházet ze souhvězdí Draka, a protože dokážou lehce měnit podobu, splývají s lidstvem. Jejich existencí se podrobně zabýval sportovní komentátor David Icke, který napsal knihu Největší tajemství, v níž tyto mimozemšťany podrobně popisuje. Ve své původní podobě by se jednalo o bytosti podobné ještěrům. Člověk je jejich pouhým otrokem a za svůj vznik vděčí potomkům reptiliánů a pozemšťanek. Mnozí z nich se pak množí incestně, aby zachovali čistotu krve. Ti pak tvoří tzv. Babylonské bratrstvo, které vládne a je držitelem moci. K jeho členům patřili králové, faraoni, premiéři, prezidenti a další. Reptiliáni chtějí vytvořit pasivní masu, která by byla bezvýhradně poslušná a byla řízena čipy v mozku.Kdo je to, byl Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Reptilián se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Alpaka? Znáte pojem Quinoa? Víte, co je to Gorilla glass? Vzpomenete si na definici slova Toner?

Klíčová slova: Reptilián, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, slovo, nadpřirozené, synonymum, popis, etymologie, informace, co znamená, wiki, vysvětlení, původ slova, význam, kdo to je

Pojem Reptilián je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Reptilián

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reptilián ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Reptilián na Youtube

Hledat výraz Reptilián v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Reptilián ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Reptilián například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Reptilián, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Reptilián? Kdo to byl Reptilián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reptilián? Definice pojmu Reptilián je v kategorii nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Reptilián hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.