Kdo je to?
Kdo je to, byl Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Reptilián?

Jaký je význam slova Reptilián? Co to znamená?

Reptilián je produkt mimozemských civilizací, které ovládají lidskou rasu a obratně s ní manipulují. Jsou zodpovědní za vznik lidstva a stále ho na dálku kontrolují. Tyto bytosti vznikly v prozaických dílech spisovatelů, především Roberta E. Howarda a H.P. Lovercrafta.
Reptiliáni mají pocházet ze souhvězdí Draka, a protože dokážou lehce měnit podobu, splývají s lidstvem. Jejich existencí se podrobně zabýval sportovní komentátor David Icke, který napsal knihu Největší tajemství, v níž tyto mimozemšťany podrobně popisuje. Ve své původní podobě by se jednalo o bytosti podobné ještěrům. Člověk je jejich pouhým otrokem a za svůj vznik vděčí potomkům reptiliánů a pozemšťanek. Mnozí z nich se pak množí incestně, aby zachovali čistotu krve. Ti pak tvoří tzv. Babylonské bratrstvo, které vládne a je držitelem moci. K jeho členům patřili králové, faraoni, premiéři, prezidenti a další. Reptiliáni chtějí vytvořit pasivní masu, která by byla bezvýhradně poslušná a byla řízena čipy v mozku.Kdo je to, byl Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Reptilián? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sorbet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ppm? Víte, co je to Dřík? Znáte termín Nádvoří?

Klíčová slova: co je to Reptilián?, lexikon, kdo to je, slovo, odborný výraz, informace, význam pojmu, heslo, přesný výraz, popis, wiki, pojem, definice, popis, formulace, přesný význam

Pojem Reptilián je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Reptilián

Najít slovo Reptilián v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Reptilián ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reptilián ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Reptilián na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Reptilián například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Reptilián

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Reptilián? Kdo to byl Reptilián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reptilián? Definice pojmu Reptilián je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Reptilián v jiné sekci než nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.