Kdo je to?
Kdo je to, byl Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Reptilián?

Jaký je význam slova Reptilián? Co to znamená?

Reptilián je produkt mimozemských civilizací, které ovládají lidskou rasu a obratně s ní manipulují. Jsou zodpovědní za vznik lidstva a stále ho na dálku kontrolují. Tyto bytosti vznikly v prozaických dílech spisovatelů, především Roberta E. Howarda a H.P. Lovercrafta.
Reptiliáni mají pocházet ze souhvězdí Draka, a protože dokážou lehce měnit podobu, splývají s lidstvem. Jejich existencí se podrobně zabýval sportovní komentátor David Icke, který napsal knihu Největší tajemství, v níž tyto mimozemšťany podrobně popisuje. Ve své původní podobě by se jednalo o bytosti podobné ještěrům. Člověk je jejich pouhým otrokem a za svůj vznik vděčí potomkům reptiliánů a pozemšťanek. Mnozí z nich se pak množí incestně, aby zachovali čistotu krve. Ti pak tvoří tzv. Babylonské bratrstvo, které vládne a je držitelem moci. K jeho členům patřili králové, faraoni, premiéři, prezidenti a další. Reptiliáni chtějí vytvořit pasivní masu, která by byla bezvýhradně poslušná a byla řízena čipy v mozku.Kdo je to, byl Reptilián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reptilián? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Reptilián? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Alpaka? Víte co je Bazaliom? Víte, co je to Gorilla glass? Vzpomněli byste si co označuje výraz ZOH?

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, synonymum, vysvětlení, heslo, definice, etymologie, termín, přesný výraz, původ slova, slovo, informace, wiki, nadpřirozené, kdo to je, přesný význam

Pojem Reptilián je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Reptilián doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reptilián ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Reptilián ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Reptilián na Youtube

Zkusit najít slovo Reptilián v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Reptilián například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Reptilián? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Reptilián? Kdo to byl Reptilián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reptilián? Definice pojmu Reptilián se nachází v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Reptilián i jinde než v sekci než v nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.