Kdo je to?
Kdo je Aneta Vrzalová? Životopis Aneta Vrzalová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Aneta Vrzalová

Kdo je Aneta Vrzalová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Aneta Vrzalová je česká herečka původem z Brna, v současné době však žije v Praze. Narodila se 20. září 1991 a herectví bylo vždy jejím velkým snem. V minulosti ji mohli diváci vídat na prknech Divadla Na Rejdišti i v Divadle Perštýn. V současné době je její domovskou scénou Divadlo Broadway, kde účinkuje v představení Láska nebeská. Vystupuje také s VIP Art Company a podílí se i na dalších muzikálových projektech.
Aneta Vrzalová si zatím zahrála jen v několika filmech. Tím prvním byla v roce 2011 nepříliš úspěšná komedie Westernstory v režii Vlastimila Pešky. O dva roky později ji mohli diváci vidět v dramatické komedii Křídla Vánoc, kde hlavní role ztvárnili Richard Krajčo a Vica Kerekes. Tento snímek režírovala Karin Krajčo Babinská. V roce 2015 si Aneta Vrzalová zahrála v pohádce Jiřího Stracha Svatojánský věneček, kde vdechla život jedné z pradlen.
Doposud posledním snímkem, kde se herečka objevila, je romantický komediální muzikál z roku 2016 Decibely lásky, který vznikl v roce 2016 a byl natočen v režii Miloslava Halíka. Nesetkal se ale s příliš kladným přijetím diváků a na portálu CSFD.cz si vysloužil jen 14 %, čímž se stal 44. nejhorším filmem.
Kromě těchto filmů stihla i pár seriálových rolí. Zahrála si například v komediálním dramatu Setkání s hvězdou, v romantickém seriálu Svatby v Benátkách, v humorném seriálu Milana Šteindlera Kancl i v mysteriózním krimi thrilleru Labyrint s Jiřím Langmajerem a Zuzanou Kanócz v hlavních rolích.
V létě 2017 se stala maminkou malého Olivera. Společně se synkem a chlupatým kočičím přítelem obývá velký mezonetový byt v Praze s výhledem na řeku Vltavu. Od roku 2020 tvořila pár s hercem a zpěvákem Vojtěchem Drahokoupilem, ten se však po třech letech rozpadl.Kdo je Aneta Vrzalová? Životopis Aneta Vrzalová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Aneta Vrzalová

Národnost: česká
Datum narození: 20. září 1991
Místo narození: Brno

Tento text (Aneta Vrzalová) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Hepatitida? Víte co je Dogmatismus? Znáte definici termínu Poločas rozpadu? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nejsvětější Trojice?

Klíčová slova: Aneta Vrzalová, narození, herectví, život, popis, místo narození, wikipedie, biografie, lexikon, vysvětlení, životopis, kdy se narodila Aneta Vrzalová?, herectví, osobnost, wiki, informace

Pojem Aneta Vrzalová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Aneta Vrzalová

Zkusit najít slovo Aneta Vrzalová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Aneta Vrzalová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Aneta Vrzalová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Aneta Vrzalová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Aneta Vrzalová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Aneta Vrzalová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Aneta Vrzalová? Stručná biografie

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Aneta Vrzalová? Kdy se narodila Aneta Vrzalová? Kde se narodila Aneta Vrzalová? Aneta Vrzalová patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, blond herečka, aneta Vrzalová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Aneta Vrzalová kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Vrzalová i v jiné kategorii než je herectví.