Kdo je to?
Kdo je to, byl Angiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Angiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Angiolog?

Jaký je význam slova Angiolog? Co to znamená?

Angiolog je lékař, který se specializuje na léčbu a diagnostiku onemocnění cév.Kdo je to, byl Angiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Angiolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Angiolog s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Korelace? Vzpomněli byste si na význam slova Fotosyntéza? Rozumíte pojmu Hip hop? Znáte definici termínu Frigidita?

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, přesný výraz, význam, kdo to je, lékařství, wiki, definice, význam slova, synonymum, popis, pojem, co je to Angiolog?, původ slova, lexikon, etymologie

Pojem Angiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Angiolog ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Angiolog na Youtube

Hledat slovo Angiolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Angiolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Angiolog například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Angiolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Angiolog? Kdo to byl Angiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Angiolog? Definice pojmu Angiolog je v sekci lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?