Kdo je to?
Kdo je to Pavel Zacha? Životopis Pavel Zacha, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Pavel Zacha?

Kdo je to Pavel Zacha? Stručný životopis

Pavel Zacha je hokejový útočník, který hraje v zámořské NHL v týmu New Jersey Devils. Patří k velmi nadaným český hokejistům. Otec ho podrobil speciálnímu výcviku a vedl ho ke sportu již od raného dětství. Vyrůstal v Liberci, kde patřil k hvězdám výběru U16 a U18.
S Bílými tygry hrál v extralize, poté jako junior zamířil do zámoří. Zde Pavel Zacha začínal v týmu Sarnia Sting, kde vyhrál i týmové bodování. Odtud byl pak draftován týmem New Jersey Devils, kde získal stálé místo v A týmu.Kdo je to Pavel Zacha? Životopis Pavel Zacha, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Pavel Zacha

Národnost: česká
Datum narození: 6.4.1997
Místo narození: Brno

Tento text (Pavel Zacha) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Brynza? Znáte definici termínu Exaktní? Víte, co je to Kyška? Pamatujete si definici pojmu Bohoslužba?

Klíčová slova: kdo je Pavel Zacha?, wiki, etymologie, význam pojmu, přesný výraz, slovo, definice, synonymum, kdo to je, co znamená, Pavel Zacha, lexikon, přesný význam, popis, význam slova, popis

Pojem Pavel Zacha je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pavel Zacha zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Zacha ve Wikimedia Commons

Najít termín Pavel Zacha ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Pavel Zacha na Google.cz

Hledat videa s názvem Pavel Zacha na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Zacha například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Zacha?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pavel Zacha? Kdo to byl Pavel Zacha? Kdy se narodil Pavel Zacha? Kde se narodil Pavel Zacha? Pavel Zacha je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Pavel Zacha například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Zacha i v jiné kategorii než je sport.