Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Kdo je to Šmak?

Jaký je význam slova Šmak? Co to znamená?

Šmak je postava draka z díla Hobit anglického autora J.R.R.Tolkiena. Jednalo se o draka starého již stovky let a patřícího k největším exemplářům svého druhu ve Středozemi. Protože tento drak byl zlý a lačnil po bohatství, přepadl horu obydlenou trpaslíky a většinu z nich zabil a sežral. Získal tak jejich bohatství, které si trpaslíci vydobyli poctivou prací.
Proto trpaslíci uspořádali výpravu, která měla Šmaka zabít a bohatství navrátit právoplatným majitelům. Tuto výpravu vedl Thorin Pavéza a přidal se k ní i hobit Bilbo Pytlík, který objevil drakovu slabinu. S jeho přispěním byl drak zabit.Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Šmak? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dělená strava? Rozumíte pojmu Charčo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zvyk? Znáte pojem A-GPS?

Klíčová slova: fikce, popis, přesný výraz, co je to Šmak?, vysvětlení, kdo je Šmak?, formulace, definice, význam slova, slovo, Šmak, synonymum, pojem, heslo, co znamená, význam

Pojem Šmak je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Šmak doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Šmak ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Šmak na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmak ve Wikimedia Commons

Najít termín Šmak ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmak například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šmak

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šmak? Kdo to byl Šmak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmak? Definice pojmu Šmak je v kategorii fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Šmak i v jiné kategorii než v fikce.