Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Kdo je to Šmak?

Jaký je význam slova Šmak? Co to znamená?

Šmak je postava draka z díla Hobit anglického autora J.R.R.Tolkiena. Jednalo se o draka starého již stovky let a patřícího k největším exemplářům svého druhu ve Středozemi. Protože tento drak byl zlý a lačnil po bohatství, přepadl horu obydlenou trpaslíky a většinu z nich zabil a sežral. Získal tak jejich bohatství, které si trpaslíci vydobyli poctivou prací.
Proto trpaslíci uspořádali výpravu, která měla Šmaka zabít a bohatství navrátit právoplatným majitelům. Tuto výpravu vedl Thorin Pavéza a přidal se k ní i hobit Bilbo Pytlík, který objevil drakovu slabinu. S jeho přispěním byl drak zabit.Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šmak s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova LMD? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dural? Vzpomněli byste si co znamená slovo Arbitráž? Víte co je Brak?

Klíčová slova: etymologie, wiki, pojem, původ slova, kdo to je, popis, Šmak, heslo, lexikon, vysvětlení, přesný výraz, co je to Šmak?, popis, termín, formulace, význam pojmu

Pojem Šmak je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Šmak ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Šmak na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmak ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Šmak ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmak například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šmak

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Šmak? Kdo to byl Šmak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmak? Definice pojmu Šmak patří do sekce fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Šmak i v jiných kategoriích (než fikce).