Kdo je to?
Kdo je to Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šmak? Lidé, fikce

Kdo je to Šmak?

Jaký je význam slova Šmak? Co to znamená?

Šmak je postava draka z díla Hobit anglického autora J.R.R.Tolkiena. Jednalo se o draka starého již stovky let a patřícího k největším exemplářům svého druhu ve Středozemi. Protože tento drak byl zlý a lačnil po bohatství, přepadl horu obydlenou trpaslíky a většinu z nich zabil a sežral. Získal tak jejich bohatství, které si trpaslíci vydobyli poctivou prací.
Proto trpaslíci uspořádali výpravu, která měla Šmaka zabít a bohatství navrátit právoplatným majitelům. Tuto výpravu vedl Thorin Pavéza a přidal se k ní i hobit Bilbo Pytlík, který objevil drakovu slabinu. S jeho přispěním byl drak zabit.Kdo je to Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šmak? Lidé, fikce

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova LMD? Vzpomněli byste si na význam slova Katamarán? Vzpomněli byste si co znamená slovo Arkýř? Znáte definici termínu Valhalla?

Klíčová slova: Šmak, Šmak, pojem, wikipedie, formulace, vysvětlení, význam, informace, definice, slovo, lexikon, původ slova, heslo, fikce, wiki, synonymum

Pojem Šmak je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Šmak zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Šmak ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Šmak ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Šmak na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmak ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Šmak ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmak například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Šmak, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Šmak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmak? Definice pojmu Šmak patří do kategorie Fikce

Text vytvořen pro server Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v fikce.