Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Kdo je to Šmak?

Jaký je význam slova Šmak? Co to znamená?

Šmak je postava draka z díla Hobit anglického autora J.R.R.Tolkiena. Jednalo se o draka starého již stovky let a patřícího k největším exemplářům svého druhu ve Středozemi. Protože tento drak byl zlý a lačnil po bohatství, přepadl horu obydlenou trpaslíky a většinu z nich zabil a sežral. Získal tak jejich bohatství, které si trpaslíci vydobyli poctivou prací.
Proto trpaslíci uspořádali výpravu, která měla Šmaka zabít a bohatství navrátit právoplatným majitelům. Tuto výpravu vedl Thorin Pavéza a přidal se k ní i hobit Bilbo Pytlík, který objevil drakovu slabinu. S jeho přispěním byl drak zabit.Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šmak? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Steak? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inkaso? Vzpomněli byste si co znamená slovo YMCA? Víte co je Pracovní úraz?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, wiki, definice, pojem, původ slova, přesný význam, co je to Šmak?, význam, informace, lexikon, heslo, popis, kdo to je, termín, význam pojmu

Pojem Šmak je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Šmak ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmak ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Šmak ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Šmak na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmak například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Šmak, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šmak? Kdo to byl Šmak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmak? Definice pojmu Šmak je v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Šmak hledat i v jiných kategoriích (než fikce).