Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Kdo je to Šmak?

Jaký je význam slova Šmak? Co to znamená?

Šmak je postava draka z díla Hobit anglického autora J.R.R.Tolkiena. Jednalo se o draka starého již stovky let a patřícího k největším exemplářům svého druhu ve Středozemi. Protože tento drak byl zlý a lačnil po bohatství, přepadl horu obydlenou trpaslíky a většinu z nich zabil a sežral. Získal tak jejich bohatství, které si trpaslíci vydobyli poctivou prací.
Proto trpaslíci uspořádali výpravu, která měla Šmaka zabít a bohatství navrátit právoplatným majitelům. Tuto výpravu vedl Thorin Pavéza a přidal se k ní i hobit Bilbo Pytlík, který objevil drakovu slabinu. S jeho přispěním byl drak zabit.Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Šmak sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Steak? Vzpomněli byste si na význam slova Ústava? Vzpomněli byste si co znamená slovo YMCA? Znáte definici termínu Chirurgická ocel?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, původ slova, heslo, význam slova, přesný význam, etymologie, informace, termín, vysvětlení, Šmak, slovo, fikce, popis, význam pojmu, definice

Pojem Šmak je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Šmak na Google.cz

Vyhledat pojem Šmak ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Šmak ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Šmak v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmak například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šmak

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Šmak? Kdo to byl Šmak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmak? Definice pojmu Šmak patří do sekce fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Šmak i v jiné kategorii než je sekce fikce.