Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Kdo je to Šmak?

Jaký je význam slova Šmak? Co to znamená?

Šmak je postava draka z díla Hobit anglického autora J.R.R.Tolkiena. Jednalo se o draka starého již stovky let a patřícího k největším exemplářům svého druhu ve Středozemi. Protože tento drak byl zlý a lačnil po bohatství, přepadl horu obydlenou trpaslíky a většinu z nich zabil a sežral. Získal tak jejich bohatství, které si trpaslíci vydobyli poctivou prací.
Proto trpaslíci uspořádali výpravu, která měla Šmaka zabít a bohatství navrátit právoplatným majitelům. Tuto výpravu vedl Thorin Pavéza a přidal se k ní i hobit Bilbo Pytlík, který objevil drakovu slabinu. S jeho přispěním byl drak zabit.Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Definici slova Šmak můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dělená strava? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kustovnice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zvyk? Víte co je Antispyware?

Klíčová slova: přesný význam, popis, formulace, heslo, synonymum, význam, význam pojmu, pojem, kdo je Šmak?, fikce, co znamená, vysvětlení, definice, původ slova, informace, wiki

Pojem Šmak je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Šmak lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Šmak ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Šmak na Google.cz

Najít heslo Šmak v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Šmak ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmak například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Šmak, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šmak? Kdo to byl Šmak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmak? Definice pojmu Šmak se nachází v sekci fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Šmak i v jiné kategorii než je sekce fikce.