Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Kdo je to Šmak?

Jaký je význam slova Šmak? Co to znamená?

Šmak je postava draka z díla Hobit anglického autora J.R.R.Tolkiena. Jednalo se o draka starého již stovky let a patřícího k největším exemplářům svého druhu ve Středozemi. Protože tento drak byl zlý a lačnil po bohatství, přepadl horu obydlenou trpaslíky a většinu z nich zabil a sežral. Získal tak jejich bohatství, které si trpaslíci vydobyli poctivou prací.
Proto trpaslíci uspořádali výpravu, která měla Šmaka zabít a bohatství navrátit právoplatným majitelům. Tuto výpravu vedl Thorin Pavéza a přidal se k ní i hobit Bilbo Pytlík, který objevil drakovu slabinu. S jeho přispěním byl drak zabit.Kdo je to, byl Šmak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmak? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šmak s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Steak? Znáte termín IKEM? Vzpomněli byste si co znamená slovo YMCA? Víte, co je to Lilek?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, popis, definice, význam slova, co je to Šmak?, co znamená, Šmak, přesný význam, lexikon, etymologie, kdo to je, původ slova, synonymum, přesný výraz, kdo je Šmak?

Pojem Šmak je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Šmak zkuste tyto odkazy

Zkusit najít slovo Šmak ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Šmak na Youtube

Najít pojem Šmak ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Šmak na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmak například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Šmak? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Šmak? Kdo to byl Šmak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmak? Definice pojmu Šmak se nachází v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než fikce.