Kdo je to?
Kdo je Sarah Connor? Životopis Sarah Connor, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Sarah Connor

Kdo je Sarah Connor? Životopis, informace, biografie, hudba

Sarah Connor, rodným jménem Sarah Marianna Corina Lewe, je německá popová zpěvačka a textařka. Connor se narodila v německém Delmenhorstu. Sarah má dalších 5 sourozenců, ze kterých je nejstarší. V dětství na ní měl vliv její dědeček, který kdysi hrál na klavír v jazzové kapele v New Orleans v USA.
Od šesti let zpívala Sarah v místním kostelním sboru. V Delmenhorstu navštěvovala Max-Planck Gymnasium. V té době začala navštěvovat místní uměleckou školu, kde se učila tanci, zpěvu a herectví. Školné si platila z brigád – pracovala jako číšnice a modelka. Po střední škole získala stáž v německé televizi RTL.
V 17 letech byla společně s její sestrou Annou-Marií vybrána jako doprovodná zpěvačka na turné HIStory World Tour amerického zpěváka Michaela Jacksona v Brémách během písní Earth Song a Heal the World. Po setkání se zpěvákem se rozhodla pro nahrávání vlastních písní pod pseudonymem Sarah Gray. Roku 1999 vydala přes nahrávací společnost Villa Records svůj první singl This Christmas. V roce 2000 získala smlouvu s X-Cell Records. O rok později vydala své debutové album Green Eyed Soul (2001). Od té doby vydala úspěšná studiová alba jako Unbelievable (2002), Key to My Soul (2003), Naughty but Nice (2005), Soulicious (2007), Sexy as Hell (2008) a další. Doposud vydala Connor 11 studiových alb. Mezi její nejznámější písně patří Real Love, Takin’ Back My Love, Under My Skin, From Sarah With Love, Bounce, Skin On Skin, From Zero To Hero (soundtrack k animovanému filmu Roboti z roku 2005).
Dosud zpěvačka prodala více než 10 milionů kopií svých desek a písní a je tak jednou z nejúspěšnějších německých popových zpěvaček v historii.
V letech 2005-2008 byla Connor provdaná za popového zpěváka Marca Terenzi, se kterým má dvě děti – syn Tyler (2004) a dcera Summer (2004). Podruhé se provdala v roce 2013 za hudebníka Floriana Fischer. S Fischerem vychovává další dvě děti – Delphine (2011) a Jax (2017).Kdo je Sarah Connor? Životopis Sarah Connor, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Sarah Connor

Národnost: německá
Datum narození: 13. 6. 1980
Místo narození: Delmenhorst, Dolní Sasko, Německo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sarah Connor s jinými lidmina specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Kontraindikace? Víte, co je to Emeritní? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vintage? Rozumíte pojmu ADSL?

Klíčová slova: hudba, wikipedie, Sarah Connor, osobnosti, informace, narození, život, vysvětlení, datum narození, kde se narodila Sarah Connor?, národnost, osobnost, kdo je Sarah Connor?, lexikon, kdy se narodila Sarah Connor?, životopis

Pojem Sarah Connor je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Sarah Connor doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Sarah Connor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Sarah Connor ve Wikislovníku

Vyhledat termín Sarah Connor na Google obrázcích

Najít výraz Sarah Connor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Sarah Connor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sarah Connor například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Sarah Connor?

Právě jste zjistili Kdo je to Sarah Connor? Kdy se narodila Sarah Connor? Kde se narodila Sarah Connor? Sarah Connor se nachází v sekci Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Sarah Connor například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sarah Connor i v jiné kategorii než je hudba.