Kdo je to?
Kdo je to Poskok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Poskok? Lidé, hanlivé

Poskok

Co znamená a jaký je význam slova Poskok?

Poskok je hanlivé označení jak pro muže, tak pro ženu, obecně pro člověka, který je úslužný, dělá někomu pomocníka v práci. Hanlivé označení pro osobu, která dělá sluhu. Poskok bráno jako pohyb v tanci skočná - polka, drobné skoky, poskoky.
Poskok je také drobný bezkřídlý hmyz „Isotoma“, „Folsomia“, neboli „poskok měnlivý“, „poskok škodlivý“. Jak sám název napovídá hmyz se pohybuje poskoky. Synonyma pro slovo „poskok“ jsou sluha, přisluhovač, posluhovač, slouha, přitakávač, čičmunda, přicmrndávač, podržtaška, služebník, lokaj, fámulus, nohsled.


Kdo je to Poskok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Poskok? Lidé, hanlivé

Sdílejte text pojmu Poskok s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to CVV? Znáte termín IIHF? Vzpomněli byste si na význam slova Silikon? Víte, co je to Slanisko?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný výraz, Poskok, slovo, formulace, termín, význam, původ slova, hanlivé, vysvětlení, odborný výraz, definice, informace, přesný význam, wiki, lexikon

Pojem Poskok je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo Poskok v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Poskok na Youtube

Najít slovo Poskok ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Poskok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Poskok ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Poskok například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Poskok, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Poskok? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Poskok? Definice pojmu Poskok se nachází v kategorii Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, výraznapř. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.