Kdo je to?
Kdo je to Fešák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fešák? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Fešák?

Co znamená a jaký je význam slova Fešák?

Fešák je označení pro pohledného, přitažlivého muže. Obvykle vyjadřuje kompliment. V závislosti na kontextu se však může vyskytnout i ironický podtext.
Slovo zřejmě pochází z němčiny. Výraz fesch může znamenat hezký, sympatický atp., do češtiny se nejčastěji překládá zkrátka jako fešný. Podobně i v angličtině máme slovo fashionable.
Můžeme se setkat i s ženskou variantou slova: fešanda.
Málo známé je, že slovem fešák lze označit i kastrovaného psa.Kdo je to Fešák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fešák? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tento text s heslem Fešák s rodinou a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Paškál? Víte co je Balkon? Vzpomenete si na definici slova Čtyřstěn? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zkracovačka?

Klíčová slova: wiki, heslo, definice, Fešák, pojem, formulace, význam slova, popis, termín, vlastnosti, slovo, původ slova, vysvětlení, přesný výraz, vlastnosti, wikipedie

Pojem Fešák je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Fešák

Vyhledat slovo Fešák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Fešák ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Fešák na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Fešák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Fešák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fešák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Fešák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Fešák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fešák? Definice pojmu Fešák patří do kategorie Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Vlastnosti.