Kdo je to?
Kdo je Dominika Mesarošová? Životopis Dominika Mesarošová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Dominika Mesarošová?

Kdo je Dominika Mesarošová? Životopis, informace, biografie, modeling

Dominika Mesarošová je česká profesionální modelka, fotomodelka a partygirl. Mesarošová se narodila v Praze. Po základní škole studovala na Středním odborném učilišti kadeřnickém s maturitou. Později o sobě dala vědět románkem s podnikatelem a bývalým šéfem Miss ČR Janem Moťovským. Roku 2008 získala zcela zdarma nové poprsí od jedné kliniky. Díky novému dekoltu se stala obletovanější a začala více působit jako modelka. Její fotky se čím dál častěji objevovaly v bulvárních časopisech. Stala se z ní rovněž partygirl, která nemohla chybět na žádném večírku. Následně vystupovala také jako moderátorka.
Během života byla partnerkou slavných osobností, mezi které patřili např. herec Miroslav Šimůnek, motokrosový závodník Aleš Liemann, fotbalista Václav Vašíček nebo podnikatel Petr Ptáček, se kterým se roku 2011 zasnoubila a následně rozešla.
Mesarošová ztvárnila malou roli ve filmu Bastardi 2 z roku 2011. Jako host se objevila rovněž v televizních pořadech jako Uvolněte se, prosím, Mr. GS, Show Jana Krause, Prostřeno!, 7 pádů Honzy Dědka, aj.
Mesarošová má nyní manžela Tomáše, se kterým má syna Eliána.Kdo je Dominika Mesarošová? Životopis Dominika Mesarošová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Dominika Mesarošová

Národnost: česká
Datum narození: 15. 9. 1985
Místo narození: Praha, Československo

Popis osobnosti Dominika Mesarošová můžete sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Borax? Vzpomenete si na definici slova Smysl života? Vzpomněli byste si na význam slova Skateboarding? Vzpomněli byste si na význam slova Kýla?

Klíčová slova: lexikon, wiki, kdy se narodila Dominika Mesarošová?, národnost, biografie, modeling, datum narození, životopis, modeling, Dominika Mesarošová, osobnosti, život, osobnost, místo narození, narození, kdo je Dominika Mesarošová?

Pojem Dominika Mesarošová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Dominika Mesarošová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Dominika Mesarošová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Dominika Mesarošová ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Dominika Mesarošová ve Wikipedii

Hledat slovo Dominika Mesarošová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominika Mesarošová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Dominika Mesarošová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Dominika Mesarošová? Kdy se narodila Dominika Mesarošová? Kde se narodila Dominika Mesarošová? Dominika Mesarošová je v kategorii Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Dominika Mesarošová třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominika Mesarošová i v jiné kategorii než je modeling.