Kdo je to?
Kdo je Dominika Mesarošová? Životopis Dominika Mesarošová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Dominika Mesarošová

Kdo je Dominika Mesarošová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Dominika Mesarošová je česká profesionální modelka, fotomodelka a partygirl. Mesarošová se narodila v Praze. Po základní škole studovala na Středním odborném učilišti kadeřnickém s maturitou. Později o sobě dala vědět románkem s podnikatelem a bývalým šéfem Miss ČR Janem Moťovským. Roku 2008 získala zcela zdarma nové poprsí od jedné kliniky. Díky novému dekoltu se stala obletovanější a začala více působit jako modelka. Její fotky se čím dál častěji objevovaly v bulvárních časopisech. Stala se z ní rovněž partygirl, která nemohla chybět na žádném večírku. Následně vystupovala také jako moderátorka.
Během života byla partnerkou slavných osobností, mezi které patřili např. herec Miroslav Šimůnek, motokrosový závodník Aleš Liemann, fotbalista Václav Vašíček nebo podnikatel Petr Ptáček, se kterým se roku 2011 zasnoubila a následně rozešla.
Mesarošová ztvárnila malou roli ve filmu Bastardi 2 z roku 2011. Jako host se objevila rovněž v televizních pořadech jako Uvolněte se, prosím, Mr. GS, Show Jana Krause, Prostřeno!, 7 pádů Honzy Dědka, aj.
Mesarošová má nyní manžela Tomáše, se kterým má syna Eliána.Kdo je Dominika Mesarošová? Životopis Dominika Mesarošová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Dominika Mesarošová

Národnost: česká
Datum narození: 15. 9. 1985
Místo narození: Praha, Československo

Popis osobnosti Dominika Mesarošová můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Měnová krize? Znáte termín Kalibrace? Vzpomněli byste si na význam slova Agrafie? Víte, co je to Whiskey?

Klíčová slova: datum narození, modeling, vysvětlení, zajímavosti, kdo je Dominika Mesarošová?, život, místo narození, wiki, modeling, informace, životopis, biografie, popis, wikipedie, osobnost, národnost

Pojem Dominika Mesarošová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Dominika Mesarošová v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Dominika Mesarošová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Dominika Mesarošová ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Dominika Mesarošová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Dominika Mesarošová ve Wikipedii

Vyhledat pojem Dominika Mesarošová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominika Mesarošová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dominika Mesarošová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Dominika Mesarošová? Kdy se narodila Dominika Mesarošová? Kde se narodila Dominika Mesarošová? Dominika Mesarošová je v sekci Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Dominika Mesarošová řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominika Mesarošová i v jiné kategorii než je modeling.