Kdo je to?
Kdo je Daniel Krejčík? Životopis Daniel Krejčík, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Daniel Krejčík

Kdo je Daniel Krejčík? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Daniel Krejčík je český herec.
Působí především jako divadelní herec a dabér.
Je jedním ze zakládajících členů divadla Spoluhra, kde se divákům představil například v předstvení V hodině rysa nebo v roli Arthura Rimbauda ve hře Úplné zatmění.
Od roku 2019 je členem hereckého souboru Divadla na Fidlovačce, zde hraje titulní roli v inscenaci Dánská dívka a také vystupuje v oblíbeném muzikálu Šakalí léta.
Také vystupoval ve hře Večer tříkrálový aneb cokoli chcete na oblíbených Letních Shakespearovských slavnostech.
V roce 2021 získal hlavní roli ve snímku Kam motýli nelétají. Objevil se v řadě seriálů v epizodních rolích. Menší úlohu si zahrál v německé minisérii Pod jedním nebem (2017).
Jako dabér namluvil stovky filmových a seriálových rolí.
Jeho partnerem je herec Matěj Stropnický. Společně se zúčastnili realityshow Výměna manželek.Kdo je Daniel Krejčík? Životopis Daniel Krejčík, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Daniel Krejčík

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1994
Místo narození: Mladá Boleslav

Tento text (Daniel Krejčík) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Zima? Víte co je Moderní pětiboj? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pappardelle? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zvěrokruh?

Klíčová slova: život, životopis, osobnosti, datum narození, kde se narodil Daniel Krejčík?, narození, kdo je Daniel Krejčík?, informace, biografie, místo narození, wikipedie, lexikon, wiki, zajímavosti, vysvětlení, osobnost

Pojem Daniel Krejčík je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Daniel Krejčík

Hledat videa s názvem Daniel Krejčík na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Daniel Krejčík ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Daniel Krejčík ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Daniel Krejčík ve Wikislovníku

Najít slovo Daniel Krejčík ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Krejčík například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Krejčík

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Daniel Krejčík? Kdy se narodil Daniel Krejčík? Kde se narodil Daniel Krejčík? Daniel Krejčík patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, brunet šedé oči, daniel Krejčík, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Daniel Krejčík řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Krejčík i v jiné kategorii než je herectví.