Kdo je to?
Kdo je Daniel Krejčík? Životopis Daniel Krejčík, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Daniel Krejčík?

Kdo je Daniel Krejčík? Životopis, informace, biografie, herectví

Daniel Krejčík je český herec.
Působí především jako divadelní herec a dabér.
Je jedním ze zakládajících členů divadla Spoluhra, kde se divákům představil například v předstvení V hodině rysa nebo v roli Arthura Rimbauda ve hře Úplné zatmění.
Od roku 2019 je členem hereckého souboru Divadla na Fidlovačce, zde hraje titulní roli v inscenaci Dánská dívka a také vystupuje v oblíbeném muzikálu Šakalí léta.
Také vystupoval ve hře Večer tříkrálový aneb cokoli chcete na oblíbených Letních Shakespearovských slavnostech.
V roce 2021 získal hlavní roli ve snímku Kam motýli nelétají. Objevil se v řadě seriálů v epizodních rolích. Menší úlohu si zahrál v německé minisérii Pod jedním nebem (2017).
Jako dabér namluvil stovky filmových a seriálových rolí.
Jeho partnerem je herec Matěj Stropnický. Společně se zúčastnili realityshow Výměna manželek.Kdo je Daniel Krejčík? Životopis Daniel Krejčík, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Daniel Krejčík

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 1994
Místo narození: Mladá Boleslav

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Daniel Krejčík? s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Krendle? Rozumíte pojmu USB? Vzpomněli byste si co označuje výraz Western? Znáte pojem Schwingen?

Klíčová slova: život, zajímavosti, popis, narození, informace, kdo je Daniel Krejčík?, kde se narodil Daniel Krejčík?, herectví, osobnost, Daniel Krejčík, biografie, Daniel Krejčík, místo narození, kdy se narodil Daniel Krejčík?, osobnosti, životopis

Pojem Daniel Krejčík je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Daniel Krejčík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Daniel Krejčík na Youtube

Hledat termín Daniel Krejčík na Google.cz

Vyhledat heslo Daniel Krejčík ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Daniel Krejčík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Krejčík například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Krejčík?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Krejčík? Kdy se narodil Daniel Krejčík? Kde se narodil Daniel Krejčík? Daniel Krejčík je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Krejčík řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Krejčík i v jiné kategorii než je herectví.