Kdo je to?
Kdo je to, byl Paša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paša? Lidé, státní správa

Kdo je to Paša?

Jaký je význam slova Paša? Co to znamená?

Paša byl dnes již zaniklý titul, který byl užíván v Osmanské říši pro vysoké úředníky či vojenské hodnostáře. Území, které paša spravoval a ovládal, se označovalo jako pašalík. Výraz paša pochází z perského titulu "pádišáh", což je totéž co "vládce".Kdo je to, byl Paša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paša? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Paša? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Domicil? Víte, co je to Norma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skyr? Rozumíte pojmu SPU?

Klíčová slova: co je to Paša?, heslo, význam pojmu, etymologie, přesný význam, původ slova, kdo je Paša?, význam slova, kdo to je, definice, termín, slovo, Paša, popis, informace, pojem

Pojem Paša je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Paša ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Paša ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Paša ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Paša ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Paša například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Paša

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Paša? Kdo to byl Paša? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paša? Definice pojmu Paša je v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Paša i v jiné kategorii než v státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.