Kdo je to?
Kdo je to, byl Paša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paša? Lidé, státní správa

Kdo je to Paša?

Jaký je význam slova Paša? Co to znamená?

Paša byl dnes již zaniklý titul, který byl užíván v Osmanské říši pro vysoké úředníky či vojenské hodnostáře. Území, které paša spravoval a ovládal, se označovalo jako pašalík. Výraz paša pochází z perského titulu "pádišáh", což je totéž co "vládce".Kdo je to, byl Paša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paša? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Paša? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kognát? Znáte pojem Kontextová reklama? Víte, co je to Syntaktická chyba? Víte, co je to Neverbální komunikace?

Klíčová slova: kdo je Paša?, kdo to je, formulace, definice, synonymum, význam pojmu, termín, význam slova, původ slova, Paša, informace, vysvětlení, přesný výraz, heslo, pojem

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Paša, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Paša? Kdo to byl Paša? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paša? Definice pojmu Paša se nachází v sekci státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Paša i v jiné sekci než v státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.