Kdo je to?
Kdo je to, byl Paša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paša? Lidé, státní správa

Kdo je to Paša?

Jaký je význam slova Paša? Co to znamená?

Paša byl dnes již zaniklý titul, který byl užíván v Osmanské říši pro vysoké úředníky či vojenské hodnostáře. Území, které paša spravoval a ovládal, se označovalo jako pašalík. Výraz paša pochází z perského titulu "pádišáh", což je totéž co "vládce".Kdo je to, byl Paša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paša? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Paša? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Domicil? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trestní oznámení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Řeřicha? Znáte termín Laser game?

Klíčová slova: vysvětlení, státní správa, formulace, termín, přesný význam, přesný výraz, odborný výraz, etymologie, heslo, co je to Paša?, pojem, Paša, definice, co znamená, slovo, význam slova

Pojem Paša je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Paša ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Paša ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Paša ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Paša ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Paša například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Paša? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Paša? Kdo to byl Paša? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paša? Definice pojmu Paša je v sekci státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Paša i jinde než v sekci než v státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.