Kdo je to?
Kdo je to, byl Paša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paša? Lidé, státní správa

Kdo je to Paša?

Jaký je význam slova Paša? Co to znamená?

Paša byl dnes již zaniklý titul, který byl užíván v Osmanské říši pro vysoké úředníky či vojenské hodnostáře. Území, které paša spravoval a ovládal, se označovalo jako pašalík. Výraz paša pochází z perského titulu "pádišáh", což je totéž co "vládce".Kdo je to, byl Paša? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paša? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Paša s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Domicil? Vzpomenete si na definici slova Harissa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Řeřicha? Vzpomněli byste si na význam slova Audit?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, wiki, pojem, popis, co znamená, význam, definice, slovo, termín, odborný výraz, popis, přesný význam, Paša, formulace, lexikon

Pojem Paša je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat frázi Paša ve Wikislovníku

Hledat pojem Paša ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Paša ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Paša na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Paša například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Paša, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Paša? Kdo to byl Paša? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paša? Definice pojmu Paša se nachází v sekci státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Paša hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.