Kdo je to?
Kdo je to Tupoň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tupoň? Lidé, hanlivé

Tupoň

Jaký je význam slova Tupoň? Co to znamená?

Tupoň je hanlivé označení pro člověka, který je tupý a nechápe, to co se mu vysvětluje. Také to je označení pro člověka ženu či muže hloupého, pomalu myslícího, nebo rozumově omezeného. Synonyma pro slovo „tupoň“ jsou „blbec, pitomec, omezenec, idiot, trouba, pablb, poleno, bambus“.
Původ slova najdeme ve spojení dvou slov s kořenem tupý, „tup- oň“, připona oň vyjadřuje ve zkratce osobu.


Kdo je to Tupoň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tupoň? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Amygdala? Víte co je Anatomie? Vzpomenete si na definici slova Bystřina? Vzpomněli byste si co označuje výraz NATO?

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, informace, slovo, hanlivé, původ slova, lexikon, vysvětlení, pojem, přesný význam, přesný výraz, wiki, definice, etymologie, popis, Tupoň

Pojem Tupoň je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Tupoň na Google obrázcích

Hledat pojem Tupoň ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Tupoň ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Tupoň ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Tupoň na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tupoň například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tupoň

Právě jste zjistili Kdo je to Tupoň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tupoň? Definice pojmu Tupoň se nachází v kategorii Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.