Kdo je to?
Kdo je to Čupakabra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čupakabra? Lidé, nadpřirozené

Čupakabra

Co znamená a jaký je význam slova Čupakabra?

Čupakabra je zřejmě neexistující zvíře, které se má podle lidového vyprávění pohybovat především v oblastech Jižní, případně Severní Ameriky, a živit se krví hospodářských zvířat.
Pověsti zmiňující podivné neznámé zvíře, které dostalo název čupakabra, se začaly množit zhruba ve 2. polovině 20. století. Podpořilo je několik obtížně vysvětlitelných událostí, při nichž došlo k úmrtí hospodářských zvířat, která byla vysáta či vykrvena. Lidé si začali vyprávět o neznámém predátorovi, který zvířata zabíjí, a brzy se objevili svědci, kteří tohoto predátora údajně spatřili. Jméno pochází ze španělštiny a znamená "vysávač koz".
Jak čupakabra vypadá, není zcela jasné. Někteří jej popisují jako malého humanoida, jakéhosi skřeta, další jako velké zvíře s ostny, někteří mu dokonce přisuzují i křídla. Většina popisů se shoduje na tom, že čupakabra je lysé zvíře s velkými zuby.
Pověsti o tomto tvoru se roznesly z Ameriky i do zbytku světa a zprávy o tom, že bylo někde toto legendární zvíře spatřeno, se tak stále častěji objevují i mimo americký kontinent.
I v případě, že bylo vyfoceno nebo nalezeno uhynulé zvíře považované za čupakabru, obvykle se dokázalo, že šlo o bezsrstého psa či jinou psovitou šelmu.Kdo je to Čupakabra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čupakabra? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čupakabra s partnery, kolegy a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Nový zákon? Vzpomenete si na definici slova Rešerše? Rozumíte pojmu Zubní váček? Vzpomněli byste si na význam slova Plagiát?

Klíčová slova: synonymum, wiki, informace, význam pojmu, nadpřirozené, odborný výraz, význam slova, Čupakabra, význam, termín, etymologie, přesný výraz, vysvětlení, pojem, přesný význam, co znamená

Pojem Čupakabra je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Čupakabra

Hledejte bez špehování slovo Čupakabra ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Čupakabra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Čupakabra na Google obrázcích

Hledat heslo Čupakabra ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Čupakabra ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čupakabra například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Čupakabra, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Čupakabra? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čupakabra? Definice pojmu Čupakabra se nachází v sekci Nadpřirozené

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, definici, text, výrazřekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nadpřirozené).