Kdo je to?
Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Emma Watson?

Kdo je to Emma Watson? Stručný životopis

Emma Watson, britská herečka a také modelka, se stala populární hlavně rolí Hermiony Grangerové ve zfilmovaných příbězích Harryho Pottera. Tato role jí zcela změnila život. Herectví patřilo k jejím zájmům vždy, vystupovala i v divadelních představeních. Její výkony ve filmech s Harry Potterem byly kritikou vysoce ceněny a stala se v té době nejlépe placenou herečkou. Po skončení ságy Emma Watson změnila image, kromě herectví se věnuje i módě. Sama vystudovala umění, věnuje se modelingu a návrhářství a je tváří značky Burberry. Pracuje také pro charitu.Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Emma Watson

Národnost: britská
Datum narození: 15.4.1990
Místo narození: Paříž

Sdílejte tuto stránku s osobností Emma Watson s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pemza? Vzpomněli byste si na význam slova MLM? Znáte definici termínu ALS? Znáte definici termínu Server?

Klíčová slova: informace, kdo je Emma Watson?, pojem, herectví, co je to Emma Watson?, wiki, původ slova, Emma Watson, formulace, popis, heslo, popis, přesný výraz, vysvětlení, co znamená, význam

Pojem Emma Watson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Emma Watson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emma Watson ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Emma Watson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Emma Watson ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Watson například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Emma Watson? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Emma Watson? Kdo to byl Emma Watson? Kdy se narodil Emma Watson? Kde se narodil Emma Watson? Emma Watson je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Emma Watson kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Watson i v jiné kategorii než je herectví.