Kdo je to?
Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Emma Watson?

Kdo je to Emma Watson? Stručný životopis

Emma Watson, britská herečka a také modelka, se stala populární hlavně rolí Hermiony Grangerové ve zfilmovaných příbězích Harryho Pottera. Tato role jí zcela změnila život. Herectví patřilo k jejím zájmům vždy, vystupovala i v divadelních představeních. Její výkony ve filmech s Harry Potterem byly kritikou vysoce ceněny a stala se v té době nejlépe placenou herečkou. Po skončení ságy Emma Watson změnila image, kromě herectví se věnuje i módě. Sama vystudovala umění, věnuje se modelingu a návrhářství a je tváří značky Burberry. Pracuje také pro charitu.Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Emma Watson

Národnost: britská
Datum narození: 15.4.1990
Místo narození: Paříž

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Emma Watson sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pemza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vysoký tlak? Znáte definici termínu ALS? Víte co je Korupce?

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, vysvětlení, termín, formulace, kdo je Emma Watson?, co je to Emma Watson?, co znamená, wiki, význam slova, herectví, etymologie, synonymum, přesný výraz, slovo, původ slova

Pojem Emma Watson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Emma Watson lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Emma Watson ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Emma Watson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Emma Watson ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Emma Watson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Watson například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Emma Watson?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Emma Watson? Kdo to byl Emma Watson? Kdy se narodil Emma Watson? Kde se narodil Emma Watson? Emma Watson patří do sekce herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Emma Watson kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Watson i v jiné kategorii než je herectví.