Kdo je to?
Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Emma Watson?

Kdo je to Emma Watson? Stručný životopis

Emma Watson, britská herečka a také modelka, se stala populární hlavně rolí Hermiony Grangerové ve zfilmovaných příbězích Harryho Pottera. Tato role jí zcela změnila život. Herectví patřilo k jejím zájmům vždy, vystupovala i v divadelních představeních. Její výkony ve filmech s Harry Potterem byly kritikou vysoce ceněny a stala se v té době nejlépe placenou herečkou. Po skončení ságy Emma Watson změnila image, kromě herectví se věnuje i módě. Sama vystudovala umění, věnuje se modelingu a návrhářství a je tváří značky Burberry. Pracuje také pro charitu.Kdo je to Emma Watson? Životopis Emma Watson, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Emma Watson

Národnost: britská
Datum narození: 15.4.1990
Místo narození: Paříž

Líbí se stručný životopis s osobou Emma Watson? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Underground? Pamatujete si definici pojmu Virus Zika? Znáte definici termínu Klikva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alternátor?

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, slovo, etymologie, původ slova, přesný výraz, Emma Watson, kdo je Emma Watson?, pojem, vysvětlení, co znamená, wiki, popis, kdo to je, význam, odborný výraz

Pojem Emma Watson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Emma Watson v následujících vyhledávačích

Najít termín Emma Watson ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Emma Watson na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Emma Watson ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Emma Watson ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Watson například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Emma Watson? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Emma Watson? Kdo to byl Emma Watson? Kdy se narodil Emma Watson? Kde se narodil Emma Watson? Emma Watson je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Emma Watson dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Watson i v jiné kategorii než je herectví.