Kdo je to?
Kdo je Zac Efron? Životopis Zac Efron, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Zac Efron

Kdo je Zac Efron? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Zac Efron je americký herec a zpěvák, idol současných mladých dívek. Proslavil se díky roli v High School Musical z produkce společnosti Disney. Další role ztvárnil v seriálech Firefly, ER a The Guardian. Účinkoval i v dalších muzikálech (Hairspray).Kdo je Zac Efron? Životopis Zac Efron, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Zac Efron

Národnost: americká
Datum narození: 18:10:1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Zac Efron? Pak se podělte s kolegy, přáteli a partnery na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Veřejná služba? Znáte pojem Koleda? Víte co je Loftový byt? Vzpomenete si na definici slova Kontumace?

Klíčová slova: kdy se narodil Zac Efron?, herectví, život, osobnost, životopis, Zac Efron, Zac Efron, kdo je Zac Efron?, kde se narodil Zac Efron?, národnost, místo narození, zajímavosti, wikipedie, vysvětlení, informace, popis

Pojem Zac Efron je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Zac Efron na Youtube

Zkusit najít Zac Efron ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Zac Efron ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Zac Efron na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Zac Efron ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zac Efron například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Zac Efron?

Teďka už zajisté víte Kdo je to Zac Efron? Kdy se narodil Zac Efron? Kde se narodil Zac Efron? Zac Efron je v sekci Herectví

Kategorie herectví, skořicové vlasy, zac Efron, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Zac Efron kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zac Efron i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.