Kdo je to?
Kdo je Zac Efron? Životopis Zac Efron, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Zac Efron?

Kdo je Zac Efron? Životopis, informace, biografie, herectví

Zac Efron je americký herec a zpěvák, idol současných mladých dívek. Proslavil se díky roli v High School Musical z produkce společnosti Disney. Další role ztvárnil v seriálech Firefly, ER a The Guardian. Účinkoval i v dalších muzikálech (Hairspray).Kdo je Zac Efron? Životopis Zac Efron, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Zac Efron

Národnost: americká
Datum narození: 18:10:1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Zac Efron? se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Wi-fi? Vzpomněli byste si na význam slova Zelený trikot? Víte co je Velký pátek? Znáte definici termínu Kalanetika?

Klíčová slova: herectví, osobnosti, informace, místo narození, kde se narodil Zac Efron?, zajímavosti, narození, herectví, wiki, Zac Efron, wikipedie, datum narození, národnost, vysvětlení, kdy se narodil Zac Efron?, Zac Efron

Pojem Zac Efron je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít termín Zac Efron ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Zac Efron ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Zac Efron ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Zac Efron ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Zac Efron na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Zac Efron například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Zac Efron? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Zac Efron? Kdy se narodil Zac Efron? Kde se narodil Zac Efron? Zac Efron je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Zac Efron kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zac Efron i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.