Kdo je to?
Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zac Efron?

Kdo je to Zac Efron? Stručný životopis

Zac Efron je americký herec a zpěvák, idol současných mladých dívek. Proslavil se díky roli v High School Musical z produkce společnosti Disney. Další role ztvárnil v seriálech Firefly, ER a The Guardian. Účinkoval i v dalších muzikálech (Hairspray).Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Zac Efron

Národnost: americká
Datum narození: 18:10:1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Zac Efron? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova WWW? Vzpomenete si na definici slova Kamenická špice? Víte co je Aprobace? Vzpomněli byste si na význam slova Mexická káva?

Klíčová slova: wiki, slovo, vysvětlení, kdo je Zac Efron?, přesný význam, termín, popis, definice, lexikon, etymologie, formulace, synonymum, význam slova, co je to Zac Efron?, co znamená, význam

Pojem Zac Efron je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Zac Efron ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Zac Efron ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Zac Efron v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Zac Efron ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zac Efron například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Zac Efron?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zac Efron? Kdo to byl Zac Efron? Kdy se narodil Zac Efron? Kde se narodil Zac Efron? Zac Efron je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Zac Efron řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zac Efron i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.