Kdo je to?
Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zac Efron?

Kdo je to Zac Efron? Stručný životopis

Zac Efron je americký herec a zpěvák, idol současných mladých dívek. Proslavil se díky roli v High School Musical z produkce společnosti Disney. Další role ztvárnil v seriálech Firefly, ER a The Guardian. Účinkoval i v dalších muzikálech (Hairspray).Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Zac Efron

Národnost: americká
Datum narození: 18:10:1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA

Popis osobnosti Zac Efron můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova WWW? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tanin? Víte co je Aprobace? Znáte termín LPG?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, definice, pojem, vysvětlení, etymologie, kdo to je, kdo je Zac Efron?, informace, přesný výraz, slovo, wiki, význam, synonymum, co znamená, herectví

Pojem Zac Efron je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Zac Efron v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Zac Efron ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Zac Efron ve Wikislovníku

Najít výraz Zac Efron ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Zac Efron ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zac Efron například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zac Efron

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zac Efron? Kdo to byl Zac Efron? Kdy se narodil Zac Efron? Kde se narodil Zac Efron? Zac Efron se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Zac Efron dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zac Efron i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.