Kdo je to?
Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zac Efron?

Kdo je to Zac Efron? Stručný životopis

Zac Efron je americký herec a zpěvák, idol současných mladých dívek. Proslavil se díky roli v High School Musical z produkce společnosti Disney. Další role ztvárnil v seriálech Firefly, ER a The Guardian. Účinkoval i v dalších muzikálech (Hairspray).Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Zac Efron

Národnost: americká
Datum narození: 18:10:1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zac Efron s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova WWW? Pamatujete si definici pojmu Brť? Víte co je Aminokyselina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Monogamie?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, původ slova, pojem, odborný výraz, popis, slovo, definice, formulace, wiki, kdo je Zac Efron?, Zac Efron, popis, lexikon, co je to Zac Efron?, herectví

Pojem Zac Efron je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Zac Efron

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zac Efron ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Zac Efron ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Zac Efron na Google.cz

Hledat videa s názvem Zac Efron na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zac Efron například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Zac Efron? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Zac Efron? Kdo to byl Zac Efron? Kdy se narodil Zac Efron? Kde se narodil Zac Efron? Zac Efron se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Zac Efron třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zac Efron i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.