Kdo je to?
Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zac Efron?

Kdo je to Zac Efron? Stručný životopis

Zac Efron je americký herec a zpěvák, idol současných mladých dívek. Proslavil se díky roli v High School Musical z produkce společnosti Disney. Další role ztvárnil v seriálech Firefly, ER a The Guardian. Účinkoval i v dalších muzikálech (Hairspray).Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Zac Efron

Národnost: americká
Datum narození: 18:10:1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA

Tento text (Zac Efron) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Wi-fi? Vzpomněli byste si na význam slova Emo? Víte co je Velký pátek? Znáte definici termínu Retenční nádrž?

Klíčová slova: wiki, co znamená, etymologie, význam, kdo je Zac Efron?, co je to Zac Efron?, vysvětlení, informace, význam pojmu, popis, pojem, herectví, lexikon, přesný význam, definice, synonymum

Pojem Zac Efron je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Zac Efron ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zac Efron ve Wikimedia Commons

Hledat termín Zac Efron ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Zac Efron ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zac Efron například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Zac Efron? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zac Efron? Kdo to byl Zac Efron? Kdy se narodil Zac Efron? Kde se narodil Zac Efron? Zac Efron je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Zac Efron kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zac Efron i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.