Kdo je to?
Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zac Efron?

Kdo je to Zac Efron? Stručný životopis

Zac Efron je americký herec a zpěvák, idol současných mladých dívek. Proslavil se díky roli v High School Musical z produkce společnosti Disney. Další role ztvárnil v seriálech Firefly, ER a The Guardian. Účinkoval i v dalších muzikálech (Hairspray).Kdo je to Zac Efron? Životopis Zac Efron, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Zac Efron

Národnost: americká
Datum narození: 18:10:1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Zac Efron? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova WWW? Vzpomenete si na definici slova Povídka? Víte co je Aminokyselina? Vzpomněli byste si na význam slova Gynekomastie?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, Zac Efron, přesný význam, pojem, etymologie, co je to Zac Efron?, co znamená, popis, původ slova, význam pojmu, popis, heslo, wiki, herectví, termín

Pojem Zac Efron je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Zac Efron v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Zac Efron ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Zac Efron v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Zac Efron na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Zac Efron ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zac Efron například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zac Efron

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zac Efron? Kdo to byl Zac Efron? Kdy se narodil Zac Efron? Kde se narodil Zac Efron? Zac Efron je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Zac Efron dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zac Efron i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.