Kdo je to?
Kdo je to Oponent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Oponent? Lidé, Školství

Oponent

Co znamená a jaký je význam slova Oponent?

Oponent ve školství obvykle vypracovává oponentní posudek k závěrečné práci studenta.
V českém prostředí se s funkcí oponenta nejčastěji setkáme na univerzitách, v některých případech i na středních školách. Student vypracuje závěrečnou práci, kterou hodnotí jak její vedoucí, tak oponent - v následné diskuzi musí být student schopen obhájit svou práci i vůči argumentům oponenta.
V podobném duchu se můžeme setkat s oponenty i v práci či byznysu - například při vytváření nových projektů, prodejních strategií atd. Je předložen základní projekt, který je podroben oponentuře.Kdo je to Oponent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Oponent? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Oponent? Pak se podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Šifon? Rozumíte pojmu Freeware? Víte, co je to Přípona? Znáte pojem Hortonův syndrom?

Klíčová slova: Oponent, pojem, wikipedie, přesný výraz, wiki, původ slova, termín, popis, informace, význam slova, význam, formulace, lexikon, vysvětlení, význam pojmu, definice

Pojem Oponent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz Oponent ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Oponent ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Oponent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Oponent ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Oponent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Oponent například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Oponent

Nyní již víte Kdo je to Oponent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oponent? Definice pojmu Oponent je v kategorii Školství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete se pokusit také najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Oponent i v jiné sekci než v Školství.