Kdo je to?
Kdo je Amanda Seyfried? Životopis Amanda Seyfried, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Amanda Seyfried?

Kdo je Amanda Seyfried? Životopis, informace, biografie, herectví

Amanda Seyfried je bývalá modelka, nyní herečka, zpěvačka a skladatelka. Jako herečka začínala jako dítě. První výraznou rolí byla Karen Smithová ve filmu Protivný sprostý holky. Vystupovala také v pořadu Veronica Mars a v seriálu Velká láska.
Průlomovou rolí Amandy Seyfried se stala Sophie v hudebním filmu Mamma Mia! I v jeh pokračování.Pak následovaly další úspěšné role jako Pokušení, Milý Johne, Dopisy pro Julii, Červená Karkulka, Bídníci, Vyměřený čas, Lovelace a další.Kdo je Amanda Seyfried? Životopis Amanda Seyfried, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Amanda Seyfried

Národnost: americká
Datum narození: 3. prosince 1985
Místo narození: Allentown, Pensylvánie, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Amanda Seyfried sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Renesance? Znáte pojem Sokl? Vzpomněli byste si co znamená slovo SEO? Vzpomenete si na definici slova Platební rozkaz?

Klíčová slova: popis, osobnosti, wiki, osobnost, datum narození, místo narození, lexikon, životopis, herectví, život, informace, národnost, kdo je Amanda Seyfried?, kdy se narodila Amanda Seyfried?, narození, kde se narodila Amanda Seyfried?

Pojem Amanda Seyfried je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Amanda Seyfried ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Amanda Seyfried ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Amanda Seyfried v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Amanda Seyfried na Google obrázcích

Hledat termín Amanda Seyfried ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Seyfried například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Amanda Seyfried

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Amanda Seyfried? Kdy se narodila Amanda Seyfried? Kde se narodila Amanda Seyfried? Amanda Seyfried patří do kategorie Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Amanda Seyfried dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amanda Seyfried i v jiné kategorii než je herectví.