Kdo je to?
Kdo je Amanda Seyfried? Životopis Amanda Seyfried, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Amanda Seyfried?

Kdo je Amanda Seyfried? Životopis, informace, biografie, herectví

Amanda Seyfried je bývalá modelka, nyní herečka, zpěvačka a skladatelka. Jako herečka začínala jako dítě. První výraznou rolí byla Karen Smithová ve filmu Protivný sprostý holky. Vystupovala také v pořadu Veronica Mars a v seriálu Velká láska.
Průlomovou rolí Amandy Seyfried se stala Sophie v hudebním filmu Mamma Mia! I v jeh pokračování.Pak následovaly další úspěšné role jako Pokušení, Milý Johne, Dopisy pro Julii, Červená Karkulka, Bídníci, Vyměřený čas, Lovelace a další.Kdo je Amanda Seyfried? Životopis Amanda Seyfried, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Amanda Seyfried

Národnost: americká
Datum narození: 3. prosince 1985
Místo narození: Allentown, Pensylvánie, USA

Zaujala vás biografie osobnosti Amanda Seyfried? Potom se podělte s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Renesance? Pamatujete si definici pojmu Autoevaluace školy? Vzpomněli byste si co znamená slovo Viróza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aronie?

Klíčová slova: Amanda Seyfried, herectví, životopis, herectví, národnost, lexikon, kdy se narodila Amanda Seyfried?, kde se narodila Amanda Seyfried?, osobnost, Amanda Seyfried, kdo je Amanda Seyfried?, informace, zajímavosti, popis, život, osobnosti

Pojem Amanda Seyfried je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Amanda Seyfried lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Amanda Seyfried ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Amanda Seyfried na Google.cz

Zkusit najít frázi Amanda Seyfried v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Amanda Seyfried ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Seyfried například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Amanda Seyfried? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Amanda Seyfried? Kdy se narodila Amanda Seyfried? Kde se narodila Amanda Seyfried? Amanda Seyfried je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Amanda Seyfried dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amanda Seyfried i v jiné kategorii než je herectví.