Kdo je to?
Kdo je Amanda Seyfried? Životopis Amanda Seyfried, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Amanda Seyfried

Kdo je Amanda Seyfried? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Amanda Seyfried je bývalá modelka, nyní herečka, zpěvačka a skladatelka. Jako herečka začínala jako dítě. První výraznou rolí byla Karen Smithová ve filmu Protivný sprostý holky. Vystupovala také v pořadu Veronica Mars a v seriálu Velká láska.
Průlomovou rolí Amandy Seyfried se stala Sophie v hudebním filmu Mamma Mia! I v jeh pokračování.Pak následovaly další úspěšné role jako Pokušení, Milý Johne, Dopisy pro Julii, Červená Karkulka, Bídníci, Vyměřený čas, Lovelace a další.Kdo je Amanda Seyfried? Životopis Amanda Seyfried, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Amanda Seyfried

Národnost: americká
Datum narození: 3. prosince 1985
Místo narození: Allentown, Pensylvánie, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Amanda Seyfried sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Meniskus? Pamatujete si definici pojmu Crossover? Vzpomněli byste si co znamená slovo Didaktický test? Vzpomněli byste si co znamená slovo OSVČ?

Klíčová slova: místo narození, narození, národnost, wiki, osobnosti, kdo je Amanda Seyfried?, wikipedie, informace, datum narození, životopis, popis, herectví, Amanda Seyfried, kdy se narodila Amanda Seyfried?, kde se narodila Amanda Seyfried?, herectví

Pojem Amanda Seyfried je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Amanda Seyfried

Vyhledat výraz Amanda Seyfried v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Amanda Seyfried ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Amanda Seyfried ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Amanda Seyfried na Google.cz

Vyhledat heslo Amanda Seyfried ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Seyfried například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Amanda Seyfried

Nyní již víte Kdo je to Amanda Seyfried? Kdy se narodila Amanda Seyfried? Kde se narodila Amanda Seyfried? Amanda Seyfried je v sekci Herectví

Kategorie herectví, brunet krátký sestřih, amanda Seyfried, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Amanda Seyfried dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amanda Seyfried i v jiné kategorii než je herectví.