Kdo je to?
Kdo je Amanda Seyfried? Životopis Amanda Seyfried, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Amanda Seyfried?

Kdo je Amanda Seyfried? Životopis, informace, biografie, herectví

Amanda Seyfried je bývalá modelka, nyní herečka, zpěvačka a skladatelka. Jako herečka začínala jako dítě. První výraznou rolí byla Karen Smithová ve filmu Protivný sprostý holky. Vystupovala také v pořadu Veronica Mars a v seriálu Velká láska.
Průlomovou rolí Amandy Seyfried se stala Sophie v hudebním filmu Mamma Mia! I v jeh pokračování.Pak následovaly další úspěšné role jako Pokušení, Milý Johne, Dopisy pro Julii, Červená Karkulka, Bídníci, Vyměřený čas, Lovelace a další.Kdo je Amanda Seyfried? Životopis Amanda Seyfried, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Amanda Seyfried

Národnost: americká
Datum narození: 3. prosince 1985
Místo narození: Allentown, Pensylvánie, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Amanda Seyfried s jinými lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Renesance? Vzpomenete si na definici slova Australský fotbal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Družstvo? Vzpomněli byste si na význam slova Karpální tunel?

Klíčová slova: herectví, datum narození, informace, herectví, život, osobnosti, popis, kdo je Amanda Seyfried?, Amanda Seyfried, kdy se narodila Amanda Seyfried?, wiki, narození, vysvětlení, kde se narodila Amanda Seyfried?, národnost, Amanda Seyfried

Pojem Amanda Seyfried je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Amanda Seyfried zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Amanda Seyfried na Google obrázcích

Najít heslo Amanda Seyfried ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Amanda Seyfried v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Amanda Seyfried ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Amanda Seyfried ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Seyfried například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Amanda Seyfried

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Amanda Seyfried? Kdy se narodila Amanda Seyfried? Kde se narodila Amanda Seyfried? Amanda Seyfried je v kategorii Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Amanda Seyfried řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amanda Seyfried i v jiné kategorii než je herectví.