Kdo je to?
Kdo je to Můra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Můra? Lidé, mytologie

Kdo je to Můra?

Co znamená a jaký je význam slova Můra?

Můra je označení německého původu. Užívalo se pro označení nočního přízraku, kterému Germáni říkali mar. Noční přízrak byl tím, kdo v noci navštěvoval spící a odnášel jejich duši. Staří lidé často umírali právě ve spánku, proto se v představách lidí zrodila mar.
V českých krajích je pak od můry odvozena Morana, noční motýl můra nese jméno podle toho, že byl považován za nositele zlých zvěstí.Kdo je to Můra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Můra? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Můra? Pak se podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hustota? Znáte pojem Karaoke? Víte, co je to Utilita? Vzpomenete si na definici slova Agility?

Klíčová slova: mytologie, původ slova, heslo, význam, Můra, termín, Můra, význam slova, vysvětlení, synonymum, etymologie, co znamená, wiki, popis, přesný význam, wikipedie

Pojem Můra je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Můra na Youtube

Hledat výraz Můra v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Můra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Můra ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Můra například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Můra? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Můra? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Můra? Definice pojmu Můra je v kategorii Mytologie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Můra i v jiné kategorii než v mytologie.